Frekvencija WIFI i Mikrotalasne ista - da li je moguce da niko ovo ne vidi?

Мени је довољно да схватим да нису никога питали да поставе репетиторе!? Јер да су хтели некога да питају имали би мање шансе да постављају репетиторе широм земље.. овако ниско се не буни!!
Исту рутину ће да нам ураде са признањем Косова и увлачењем Србије у нато и еу - неће никога ништа питати!! а што би то им смањује шансе ..

пс. ја од када спавам у Фарадејемо кавезу - комплетно друга прича живота, размишљања, здравња итд..., али значи не пада ми на памет да спавам ван њега!!
 
A sto niko ne sme da iznese smelu hipotezu da "Vestacka inteligencija" ne istrebljuje Govecanstvo municijom, vec elektromagnetnim zracenjem?

Izgleda da su svi teoreticari te zavere na vreme dobili metak u celo, i sad nema ko da se javi osim nas dvojice. :D

Zasto bi istrebili, korisnije je imati zivog roba nego mrtvog.
 
Zasto bi istrebili, korisnije je imati zivog roba nego mrtvog.
тешко ми је да морално схватим да постоје и такви људи који желе зло осталима али тако је.

Него, наишао сам на једну интересантну медицинску процедуру или технику лечења, зове се диjaтемија (diathemy) измишњена је око 1903 а први експерименти око 1925!.. ради се поступку зрачења радио таласима где се лече зглобови и спречава претерано крварење приликом операција..
Е сада кажу није добро ово примењивати на главу, мозак уши... (прочитајте више на нету о примени лошим и добрим стварима).
Оно што ме запрепастило је, знате на којим фреквенцијама ради? па на 915Mhz i 2.45GHz (мобилни и вајфај)!!!
Мајкели им га знају за штетне ефекте већ 100 година а не говоре, већ намерно лоботомишу народ!!
 
Poslednja izmena:
Covecanstvom je ovladano preko pinealne zlezde, koja kontrolise sve ostale endokrine zlezde u telu. Milenijumima unazad ulogu "boga" su igrale planetarne konstelacije povezane sa solarnom aktivnoscu, dok se sada tehnoloskim Blickrigom u periodu 2014.-2016. ceo taj sistem raspao i svi su dobili isti horoskopski znak!

Sada je jasno zasto se naucno objasnjenje astrologije krije vec vise od pola veka!

Evo sta jedino izadje na guglu kada se na engleskom ukuca "how Wi-Fi affects pineal gland" (2017.)
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information
.

https://www.brandaleen.com/cgi-sys/suspendedpage.cgi


Zavera se sprovodi potpuno otvoreno, a oni koji su stvorili armiju lobotomiranih internet-vojnika praznog pogleda koja sada baulja ulicama imaju odresene ruke da odluce o daljoj sudbini sveta!
 
Poslednja izmena:
Moguce, ide se ka uniformnosti, da ljudi budu roboti a ne bica sa slobodnom voljom. Mozda ne namerno a mozda i sa namerom, nacin zivota diktira u vecini drustava da covek mora biti masina da bi opstao.

Kod rada u astrologiji doslo je do promena, u vezi ljudi starije generacije moglo se preko natalne karte odrediti ko ima predispozicije da postane homoseksualac ili lezbejka, to su donosili jaci aspekti. Danas se kod mladjih generacija to i ne moze odrediti, samo mala promena u aspektima i prijavljuju da ih zanima astro tumacenje za odnos decko decko, devojka devojka.
 
Moguce, ide se ka uniformnosti, da ljudi budu roboti a ne bica sa slobodnom voljom.
то већ и јесмо данас, јер ако 2.45 убија краткотрајну меморију (до 5 секунди) значи озбиљно је нарушен процес активног размишљања и доношења одлука. Дакле

имамо "информације" >>> "закључивање" што је одлика робота, телевизора, компјутера..пре је то било

"информације" >>> "размишљање" >>> "закључак" што је одлика свесног бића, човека, кера, мачака!!

99% није ни свесно да више не размишљају, већ раде оно што им се серврира преко медија! зато што им вајфај суспендује меморију и размишљање!!
 
6dd1b1d062.jpg
 
то већ и јесмо данас, јер ако 2.45 убија краткотрајну меморију (до 5 секунди) значи озбиљно је нарушен процес активног размишљања и доношења одлука. Дакле

имамо "информације" >>> "закључивање" што је одлика робота, телевизора, компјутера..пре је то било

"информације" >>> "размишљање" >>> "закључак" што је одлика свесног бића, човека, кера, мачака!!

99% није ни свесно да више не размишљају, већ раде оно што им се серврира преко медија! зато што им вајфај суспендује меморију и размишљање!!

Dobro napisano. I jeste tako, ljude samo treba posmatrati. Ne trazi puno vremena, automatizam se najbolje uocava prilikom javnih skupova, i kroz razgovor sa pojedincima primetno je da nema razmisljanja.
 
Zavera se sprovodi potpuno otvoreno, a oni koji su stvorili armiju lobotomiranih internet-vojnika praznog pogleda koja sada baulja ulicama imaju odresene ruke da odluce o daljoj sudbini sveta!
Па сада нису баш празног погледа да је тако сконтали би нешто, већ сви буље у екране својих телфона, набили слушалице - ко зна шта слушају а у уста сламку и вуку нешто из затворене велике чаше - скоро па одвојени од стварности 100%.

Ја се увек вратим на пример мога џукца: прво га позовем он ЧУЈЕ, када му бацим месо он то ВИДИ, потом вија, када увија ОМИРИШЕ ако је све ок с мирисом и укусом тек онда унесе у своје тело.
ништа од овога "модерни" човек не примењује! И ко је сада заглупљен кер који не разуме рекламе или човек..?

Још једна интересантна чињеница код нових вајфај уређаја коју сам приметио - не можете ви више тако лако да извадите батерију! Нови ајфони лаптопови .. немају више промењиву батерију. Ово може да буде јако опасно јер: а шта ако комп или телефон зрачи нешто ноћу - то више не можете лако да спречите вађењем батерије ноћу (што сам ја рецимо радио и приметио бољи сан). Да ли навикавају народ да верују тим уређајима, да не преиспитују њихову безбедност?? Ко зна, али да се види тачно дефинисан пут којим неко усмерава развој тих уређаја то је очигледно.
 
Poslednja izmena:
Alu folija hoce i da pojaca zracenje, zastiti samo onaj deo koji je na putu talasa, ali ozraci stitnu zlezdu dodatno, jer svaki metal funkcionise i kao antena...
питање, питање да ли хоче.. ако талас дође до антене не мора да значи да ће иста антена зрачити више. Једноставно закон одржања енергије недозвољава. За лаике, и почетнике, радио талас се може посматрати као светлост. Значи ако постоје мале рупе на ролетнама на прозору просторија ће и даље бити у тами, дакле много тамније него на сунцу.
 
Mehanizam zaustavljanja svetlosti i radio talasa nije isti. Svetlost se poklopi sa razlikom energijskih nivoa u atomu materijala odredjene boje, dok se u metalima i faradejevom kavezu indukuju struje koje su suprotne upadnom polju i ponistavaju ga. Drugim recima, energiju koja bi prosla ka zasticenom tkivu rasipaju okolo.

Tu je i sustinska razlika radio i mikrotalasa u odnosu na infracrvene, UV i svetlosne, indukuju struje bas kao i niskofrekventna zracenja...
 
Мени је довољно да схватим да нису никога питали да поставе репетиторе!? Јер да су хтели некога да питају имали би мање шансе да постављају репетиторе широм земље.. овако ниско се не буни!!
Исту рутину ће да нам ураде са признањем Косова и увлачењем Србије у нато и еу - неће никога ништа питати!! а што би то им смањује шансе ..

пс. ја од када спавам у Фарадејемо кавезу - комплетно друга прича живота, размишљања, здравња итд..., али значи не пада ми на памет да спавам ван њега!!

Kakve veze ima Kosovo sa bolesnim umom?Hipohondrija se laci,a od nedavno ima i dijagnoza za sve koji veruju u teorije zavere...
Spavas u kavezu? To automatski znaci da nista ne hebes,i zato si isfrustriran i pomracenog uma...Da ti je jadniku bar jedna u zivotu dala,razmisljao bi o zivotu a ne glupostima...
I da,ako ti siva masa koja se nalazi tamo gde je vecini ljudi mozak kipi i zuji od zracenja,kako bre onda uspevas da ovoliko gluposti napises na internetu?

тешко ми је да морално схватим да постоје и такви људи који желе зло осталима али тако је.

Него, наишао сам на једну интересантну медицинску процедуру или технику лечења, зове се диjaтемија (diathemy) измишњена је око 1903 а први експерименти око 1925!.. ради се поступку зрачења радио таласима где се лече зглобови и спречава претерано крварење приликом операција..
Е сада кажу није добро ово примењивати на главу, мозак уши... (прочитајте више на нету о примени лошим и добрим стварима).
Оно што ме запрепастило је, знате на којим фреквенцијама ради? па на 915Mhz i 2.45GHz (мобилни и вајфај)!!!
Мајкели им га знају за штетне ефекте већ 100 година а не говоре, већ намерно лоботомишу народ!!

:eek: Sta rece??

то већ и јесмо данас, јер ако 2.45 убија краткотрајну меморију (до 5 секунди) значи озбиљно је нарушен процес активног размишљања и доношења одлука. Дакле

имамо "информације" >>> "закључивање" што је одлика робота, телевизора, компјутера..пре је то било

"информације" >>> "размишљање" >>> "закључак" што је одлика свесног бића, човека, кера, мачака!!

99% није ни свесно да више не размишљају, већ раде оно што им се серврира преко медија! зато што им вајфај суспендује меморију и размишљање!!

Meni je iskreno zao,kad si vec pomenuo pse i macke,kad vidim da ima mnogo istih inteligentnijih od pojedinaca ovde....
Pa ti prvi verujes u to sto pisu mediji tipa webtribune,youtube i ostali delioci laznih,komicnih i ponekad i opasnih vesti i ideja.....


Ljudi,idite lecite se dok je vreme,dok sve to u vasim glavama nije uhvatilo maha,dok ti glasovi i pistanje koje cujete u glavi ne pocnu da vas nagovaraju da nekoga ubijete,ko nije nista kriv za vase stanje....
 
Evo ga jos jedan, pronasao se ponovo u proverenom opisu. :ok:

Dejane, pa kako nisi autistican i retardiran kad ceo dan zuris u jednu sarenu tacku? Je l' znas gde vode takvu decu?

Pusti kako delujes na internetu i reci nam kakav si u prirodi?

Ovde su izneseni konkretni dokazi za autizam i zaostalost vas dvojice, ali i mora onih koji izgledaju kao vi, dok obrnute nigde nismo videli.
 
Poslednja izmena:

Back
Top