Kashmir vs Stairway to Heaven

Kashmir vs Stairway to Heaven

  • Kashmir

  • Stairway to Heaven


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ту су негде....

Можда за нијансу степенице.... због солаже само.... Кашмир волим због саме структуре , има тај оријентални шмек, као и због моћних акорда, нешто активнијих клавијатура, марширајућих бубњева, говорим о
.... све у свему далеко познатија ствар су степенице, толико позната, да има део у серији "Два и по мушкарца", где Чарли каже да је волео да ју је он написао. :D

Углавном тешко је преломити и одлучити се (бар мени) , сигурно обе ствари су ремек дела класичног рока , лакше да си ме питао за албуме, тада не би имао проблема да ти одговорим. :)
 
Poslednja izmena:
ту су негде....

Можда за нијансу степенице.... због солаже само.... Кашмир волим због саме структуре , има тај оријентални шмек, као и због моћних акорда, нешто активнијих клавијатура, марширајућих бубњева, говорим о
.... све у свему далеко познатија ствар су степенице, толико позната, да има део у серији "Два и по мушкарца", где Чарли каже да је волео да ју је он написао. :D

Углавном тешко је преломити и одлучити се (бар мени) , сигурно обе ствари су ремек дела класичног рока , лакше да си ме питао за албуме, тада не би имао проблема да ти одговорим. :)

Stairway definitivno nije kopija od Taurusa i Spirita. Ima slicnosti,ali nije kopija.
 
Pa to, uvod jeste slican, ali ne i plagijat, msm pesma traje 7 min. , oni sada tu oci vade zbog prva dva min. pesme.... fora je sto je pesma zgrnula ogromnu lovu, pa sad oce sto bi narod rekao "leba bez motike", inace ne bi bilo cirkusa da je neka tamo leva pesma...da, frontmen grupe Spirit koji je vec davno mrtav, imao je obicaj da kaze kao, ako nam vec nisu platili, mogli su bar reci hvlala.... mada Cepelini jesu "kraduckali", i verujem da je to bilo presudno zbog cega su i izgubili spor.
 

Back
Top