Da li bi vas ovakav...zaveo

Baš 'fala!Ja sam valjda omatorila,pa se kriteriji promenili. U modi su izgleda psihići i monstrumi.Post bi trebalo da glasi:"žene, kad naiđete na ovakvog muškarca, bežite glavom bez obzira"' kad ono frajer iz snova... jbt. Za neverovati!

Meni ovo zvuči kao "eeeee, kad smo mi bili mladi...." :lol: Kriterijumi se razlikuju od osobe do osobe, mnogo više nego od vremena do vremena, a kad su stvari srca u pitanju, tek su tu stvari vrlo škakljive. Daleko od toga da branim psihopate, samo kažem da ljudim ne piše na čelu ko su i kakvi su, uvek mi padne na pamet opis Teda Bandija kao izuzetno šarmantne osobe koja s lakoćom osvajala žene.

Tako da...nikad ne reci nikad :)

I sve što te ne ubije, čini te jačom. Dakle samo nek nije sajko kiler :)
 
Haha :lol:

Ovaj moj ne psuje, ali red uvreda pa "ko im dade dozvolu", vozi ponekad kao ludak, al' nikad me sa njim nije strah u kolima. To vređanje, psovanje i urlanje u saobraćaju mu dođe ko neko opšte mesto u Beogradu, takav je kolaps u saobraćaju svaki dan da ili ćeš da oguglaš, ili da poludiš, treće nema. Vozio ne vozio.
 
Ja jednom s dragim u kolima i zaustavlja nas pandur. Prekoračenje brzine, a ja celi put mu govorim uspori, znak, radari...ma,jok!Još ispizdeo na pandura. Kažem mu ja, pusti sad mene da vozim. Izađe on iz kola, ja vežem pojas, dodam gas i ostavim ga samog na pola puta do kuće i to usred nedođije. Zamolio posle pandura da ga odbaci do grada!Kad je došao kući, ni reč nije rekao.

- - - - - - - - - -

A, ja sam se u sebi ceo dan slatko smejala...

- - - - - - - - - -

Kaži mi kolega sutradan na poslu. Božeee, jadan čovek s tobom!
 
Haha :lol:

Ovaj moj ne psuje, ali red uvreda pa "ko im dade dozvolu", vozi ponekad kao ludak, al' nikad me sa njim nije strah u kolima. To vređanje, psovanje i urlanje u saobraćaju mu dođe ko neko opšte mesto u Beogradu, takav je kolaps u saobraćaju svaki dan da ili ćeš da oguglaš, ili da poludiš, treće nema. Vozio ne vozio.

Ja sam od onih sto su oguglali
Pusim i resavam zagonetke sta uraditi kupiti zavrsiti bla bla bla i rascisti se dok se ja smislim
 

Back
Top