Da li bi vas ovakav...zaveo

bas volim da te... :))

- - - - - - - - - -



matori glup si ko konjski zhivan :lol: jer karma dvoje ljudi iskljucuje polnost i po pravilu se jednom ili oboma ne dize posto unutarnje nemusto razumevanje nema potrebe za vatachinom ... blagi boze i ti si neki filozof :roll:

- - - - - - - - - -

dobro...aj'moze se poebu tu i tamo tricetrdesetputa, al to nije sustina njihove veze... kontash?
kontas moj q :hahaha:
Pozdravi tvog kolegu živana i naravno da kapiram da se uzaludno nadaju svaki put da će biti drukčije...:mrgreen:
A ne kapiraju da one nisu drukčije i da drukčiji doživljaj ne mogu doživeti!
Nikako onu "Kakve ti misli-takav ti život" da pokapiraju...
Zato ja svaki put nabijem na nos da pročitaju tu Kamasutru i da se ponašaju u skladu sa savetima iz nje...
Nije greh biti glup,ali je greh pljuvanje glupog na mudrost!

- - - - - - - - - -

A to što mene pokušavaš uniziti koji put (bezuspešno jer sam ti x puta pokazao ko kosi ko vodu nosi:mrgreen:) da bi
sebe uzvisio i to u žemskim očima,samo govori pohvalno o tvojoj zainteresovanosti za kokoške u tvom dvorištu! Sam ti kukuriči-supa
četka na tebe!:hahaha:
 
Pricaj ti sta hoces, ali takav video na youtube sa malo znanja donosi 10k evra...

- - - - - - - - - -

U isto vreme isti video sa zenom ne bi zaradio ni 200e...
Neće on to negirati,ali tvoja opaska ništa posebno ne ukazuje...Komercijalizacija
M-Ž već podužu istoriju,tako da ništa novo pod kapom nebeskom...
Nije vest da je ker ujo čoveka već čovek da je ujo kera!:manikir:
 
Pozdravi tvog kolegu živana i naravno da kapiram da se uzaludno nadaju svaki put da će biti drukčije...:mrgreen:
A ne kapiraju da one nisu drukčije i da drukčiji doživljaj ne mogu doživeti!
Nikako onu "Kakve ti misli-takav ti život" da pokapiraju...
Zato ja svaki put nabijem na nos da pročitaju tu Kamasutru i da se ponašaju u skladu sa savetima iz nje...
Nije greh biti glup,ali je greh pljuvanje glupog na mudrost!

- - - - - - - - - -

A to što mene pokušavaš uniziti koji put (bezuspešno jer sam ti x puta pokazao ko kosi ko vodu nosi:mrgreen:) da bi
sebe uzvisio i to u žemskim očima,samo govori pohvalno o tvojoj zainteresovanosti za kokoške u tvom dvorištu! Sam ti kukuriči-supa
četka na tebe!:hahaha:

zato dragi moj nadji zenu koja je razocarana vezama sa debilima i budi samo i jedino normalan pa ce ti i pilitje dovoditi :lol:

- - - - - - - - - -

kolega vi ste svetlo u tunelu ovog foruma, moram vas zato malo podprcavati a vi bolje od mene znate da nisam licemer, ljiga i sitna dusha, pa da to radim zbog kompleksa :))
 
perfi dusho, albukerki jeste za vecinu koji idu linijom manjeg otpora, ali se nadje i pokoja zena kojoj nije cilj samo sexichenje i dominacija vaginom, guzom il sisama...muskarac sa opravdanim egom trazi zenu sa slichnim egom koja se sa njim nece igrati trivijalnih igrica vec ce robovlasnichki odnos biti pre svega baziran na emotivnoj zrelosti a tek onda na iq kompatibilnosti... spoji ta dva i jedno drugom lako padnu u zagrljaj iako mozda i nisu tipovi koji im standardno leze... na to dodas malo apstraktnog ludila u prepoznavanju proslih zivota i imas karmichko poznanstvo, drugarstvo, vezu, ili onaniju od koje slonovi/oboje, padaju na teme od smeha, strasti ili mrtvachke ozbiljnosti... deluje ludo, ali bas je tako :))

ma nisi me razumeo.
nisam imala nameru da se bavim unutrašnjim uređenjem odnosa među ljubavnicima, supružnicima, partnerima to prepuštam svakom da uredi prema ličnim potrebama i to ne može da se analizira jer je nepregledno i obrazac je teško ustanoviti...
imaš ljude koji naprosto uživaju u igrama bez granica i kad ih nema oni se sparuškaju od dosade.
ono što sam htela je da naglasim aktuelni trend u kome žena više ne kaže muškarcu hvala za sex tako što mu donese kafu i sendviče u krevet ispegla ceo arsenal belih košulja za jedno popodne ili učini neki sličan plezir poručujući mu da je zadovoljna ishodom od prošle noći...
znaš o čemu pričam.
to je ustanovljen obrazac kod žena i ne tako davno možda generaciju ili dve pre mene - moja baka i moja mama imale su prilikom biranja muža formacijski samo prrimerke iz uvodnog posta. One koje su imale ,više, sreće u životu dobijale su u paketu sva tri broja.:lol:
A i danas ima takvih tipova koji još nisu raščistili u svojoj glavi da je doba dominacije muževnosti i kontrole na izdisaju mada ima okolo ovakvih kao što rekoh u velikom broju još uvek naročito na ovim prostorima.
Danas žene malo drugačije organaizuju svoj život pa umesto da peglaju, idu u fitnes centar, u bjuti centar, na večeru sa drugaricom....
znaš o čemu pričam..


tu muškarci malo gube trku jer nisu uspeli da se prestroje na vreme i da promene stil plivanja pa imamo masu isfrustriranih drusadžija koji veruju da ovo iz tri tačke uvodnog posta još uvek prolazi kod ženske populacije...
eto :lol:
 
Poslednja izmena:
ma nisi me razumeo.
nisam imala nameru da se bavim unutrašnjim uređenjem odnosa među ljubavnicima, supružnicima, partnerima to prepuštam svakom da uredi prema ličnim potrebama i to ne može da se analizira jer je nepregledno i obrazac je teško ustanoviti...
imaš ljude koji naprosto uživaju u igrama bez granica i kad ih nema oni se sparuškaju od dosade.
ono što sam htela je da naglasim aktuelni trend u kome žena više ne kaže muškarcu hvala za sex tako što mu donese kafu i sendviče u krevet ispegla ceo arsenal belih košulja za jedno popodne ili učini neki sličan plezir poručujući mu da je zadovoljna ishodom od prošle noći...
znaš o čemu pričam.
to je ustanovljen obrazac kod žena i ne tako davno možda generaciju ili dve pre mene - moja baka i moja mama imale su prilikom biranja muža formacijski samo prrimerke iz uvodnog posta. One koje su imale ,više, sreće u životu dobijale su u paketu sva tri broja.:lol:
A i danas ima takvih tipova koji još nisu raščistili u svojoj glavi da je doba dominacije muževnosti i kontrole na izdisaju mada ima okolo ovakvih kao što rekoh u velikom broju još uvek naročito na ovim prostorima.
Danas žene malo drugačije organaizuju svoj život pa umesto da peglaju, idu u fitnes centar, u bjuti centar, na večeru sa drugaricom....
znaš o čemu pričam..


tu muškarci malo gube trku jer nisu uspeli da se prestroje na vreme i da promene stil plivanja pa imamo masu isfrustriranih drusadžija koji veruju da ovo iz tri tačke uvodnog posta još uvek prolazi kod ženske populacije...
eto :lol:
Ma jesam te razumeo!
Ne znam da plivam. Ne znam ni da trcim, ali jedno znam. Sarmantan sam. :flert:
U stanju sam da se svojim sarmom nametnem kao vodja.
Nas odnos zapocecu diktiranjem termina kad cemo se videti, kad necemo.
Neces valjda ti da mi nam odlucujes kako cemo provoditi zajednicko vreme? :thumbdown:

Muzevan sam. Citam te kao otvorenu knjigu. Znam da zudis za mnom vodjom i ceznes da me sledis, jer se po svojoj zenskoj, visenedeljno socijalno uslovljenoj prirodi potcinjavas mom autoritetu.

Nadam se da ti je jasno da sam kontrolisao, da kontrolisem, i da cu kontrolisati komunikaciju?
Zapamti! Ja sam uvek taj koji vodi komunikaciju u smeru u kom zelim. Ovo je jako bitno da bi pozelela seks sa mnom i da bi pozelela da se vežeš.

Sta misliš o ovome?

sedmica-dzelati-7-prica-o-dzelatima-foto-thinkstock-1432949648-669545.jpg
:cmok:
 
Pa da odgovorim na sopstvenu temu.

Mene bi uvek pre zaveo dominantan muskarac.Ali...ne i primitivan. Dominantan, harizmatican muskarac. Neko ko ima licnost i ko ima sve agrumente da potrkrepi svoju licnost. Neko ko je preduzimljiv, zastitnik, pored kojeg bi se osecala sigurno. Neko ko je pazio na casovima u skoli, neko ko je nastavio da uci i da radi na sebi nakon skolovanja. Neko fizicki, duhovno i mentalno jak. Licnost koju osecam kao slabiju od sebe ne bi mi odgovarala. Jednostavno ne bih mogla da je postujem. Ne treba mi niko za pod papucu. Osvaja me samo onaj na koga sam ponosna kao zena.
 
Pa da odgovorim na sopstvenu temu.

Mene bi uvek pre zaveo dominantan muskarac.Ali...ne i primitivan. Dominantan, harizmatican muskarac. Neko ko ima licnost i ko ima sve agrumente da potrkrepi svoju licnost. Neko ko je preduzimljiv, zastitnik, pored kojeg bi se osecala sigurno. Neko ko je pazio na casovima u skoli, neko ko je nastavio da uci i da radi na sebi nakon skolovanja. Neko fizicki, duhovno i mentalno jak. Licnost koju osecam kao slabiju od sebe ne bi mi odgovarala. Jednostavno ne bih mogla da je postujem. Ne treba mi niko za pod papucu. Osvaja me samo onaj na koga sam ponosna kao zena.

Ja tog iz tvog opisa ne bih nazvala dominantnim muškarcem, već samo jakim muškarcem.
Dominantan uvek želi da vlada, da bude nadmoćan,a jak može da bira sebi isto takvu ženu bez želje za dominacijom. On traži sebi partnerku.
 
Pa da odgovorim na sopstvenu temu.

Mene bi uvek pre zaveo dominantan muskarac.Ali...ne i primitivan. Dominantan, harizmatican muskarac. Neko ko ima licnost i ko ima sve agrumente da potrkrepi svoju licnost. Neko ko je preduzimljiv, zastitnik, pored kojeg bi se osecala sigurno. Neko ko je pazio na casovima u skoli, neko ko je nastavio da uci i da radi na sebi nakon skolovanja. Neko fizicki, duhovno i mentalno jak. Licnost koju osecam kao slabiju od sebe ne bi mi odgovarala. Jednostavno ne bih mogla da je postujem. Ne treba mi niko za pod papucu. Osvaja me samo onaj na koga sam ponosna kao zena.

Ja stvarno ne vjerujem da takav vise uopste postoji......Nesto priblizno sam imala al se sa vremenom izokrene na homo-balcanicus......Drug,ljubavnik,muz-3u1 TESKOOOOOO........:(
 
Tema je preuzeta s drugog...mesta, naslov je drugačiji makar.
Uvod ide u citat

Sad se ja brinem što meni ovaj tekst ne zvuči stravično. Izbanalizovano da, kao što je u onoj pandan temi kako zadržati muškarca stvar rešena ako ne skidaš osmeh s lica i ako uredno posećuješ salone lepote.
Ali koliko volim odnos u kojem je manje više sve postavljeno simetrično, na nivou instikta mi je sasvim prirodna muška dominacija i preuzimanje inicijative od strane muškarca u x situacija.
 
koji ti je odgovor delovao kao prihvatanje nasilja?

Uvodni post citam i vec vidim profil muskarca o kom je rec.
Imala sam cast da upoznam takve delije u svom dosadasnjem zivotu mnoooogo puta i njihove zene su u 99% nesretne jadnice zeljne paznje sa nekim problemom iz detinjstva. A oni maco muskarci puni sebe.
Ja takve tipove ne podnosim. Jer su u dubini psiho likovi zeljni zlostavljanja... Sto se na kraju uvek pokaze tacno. Pazi kad nijednom mi se nije omaklo da sam pogresila ali nijednom.

- - - - - - - - - -

Sad se ja brinem što meni ovaj tekst ne zvuči stravično. Izbanalizovano da, kao što je u onoj pandan temi kako zadržati muškarca stvar rešena ako ne skidaš osmeh s lica i ako uredno posećuješ salone lepote.
Ali koliko volim odnos u kojem je manje više sve postavljeno simetrično, na nivou instikta mi je sasvim prirodna muška dominacija i preuzimanje inicijative od strane muškarca u x situacija.

Navedi 10 primera muske dominacije i preuzimanja inicijative? Samo 10.
 

Back
Top