Da li bi vas ovakav...zaveo

što da ne... tebi će recimo biti neodoljivi zavodnik jer ga boli briga za tebe, nekoj drugoj će biti dosada koje ne može da se otrese jer je prso za njom. jedan isti lik

- - - - - - - - - -

i šta je on? zavodnik slamač srcadi ili pak pudla?

To je površina, pričaš o privlačnosti..ja pričam o suštini tj. rigidnog muškarca nikad neće privući žena za koju makar na trenutak pomisli da ne može da je potčini...
To, dal će on toj ženi za kojom je prso da se dopadne ili ne je druga priča...
 
bila vest da se u bg zoo vrtu poshibali majmuni zbog majmunice... a ona sedi na drvetu trlja pichku i :flert: najachem... vest ko vest ne bi bila smesna da takih zhena ima na kilo

Ja bogami ne poznajem nijednu takvu...:)..većina žena će plakati i pomagati povredjenom mužjaku hahah...to ti je isto ono kao kad igraju dva fudbalska tima, većina žena navija za one koji gube...:lol:
 
Prvo mesto na Rolex mastersu.

da.. i onda mu dozvoli da je cheshka i trebi joj buve al' pichku ce da zaradi tek kad donese mesishte i lcd u kucu... pardon petjinu

- - - - - - - - - -

Ja bogami ne poznajem nijednu takvu...:)..većina žena će plakati i pomagati povredjenom mužjaku hahah...to ti je isto ono kao kad igraju dva fudbalska tima, većina žena navija za one koji gube...:lol:

barbi ti nis zhena... tis dete josh
 
To je površina, pričaš o privlačnosti..ja pričam o suštini tj. rigidnog muškarca nikad neće privući žena za koju makar na trenutak pomisli da ne može da je potčini...
To, dal će on toj ženi za kojom je prso da se dopadne ili ne je druga priča...



ne, muškarca (bio rigidan ili ne) nikad neće privući žena koja mu se nimalo ne dopada, a uvek će ga privući žena koja mu se, jelte, dopada. to je, ipak, još suštinskija suština. nešto poput aksioma

- - - - - - - - - -

Ja bogami ne poznajem nijednu takvu...:)..većina žena će plakati i pomagati povredjenom mužjaku hahah...to ti je isto ono kao kad igraju dva fudbalska tima, većina žena navija za one koji gube...:lol:



haha nasmeja me
 
To je površina, pričaš o privlačnosti..ja pričam o suštini tj. rigidnog muškarca nikad neće privući žena za koju makar na trenutak pomisli da ne može da je potčini...
To, dal će on toj ženi za kojom je prso da se dopadne ili ne je druga priča...

Uvodni tekst je tako sročen da stvarno pomisliš da se radi o nekom dreseru cirkuskih životinja. Aj još ovaj citat, pa da nešto i radim danas.

Mislim da veliki deo napisanog kao i nacin na koji to sprovodi moze samo izuzetno inteligentan muskarac, koji za partnerku ipak zeli vrlo slicnu zenu(sve drugo bi bilo isuvise monotono) , bez da je potrebno i potruditi se .

Muski autoritet? Ako ima za to kapaciteta , navela sam ih vec,i izazove moje postovanje.......naravno i uvek.
Muskarac zeli autoritet u vezi, zena zeli to isto od muskarca....samo se radi o nacinu ispoljavanja koji nece nikoga dovesto do stava "ponizen" ili "ponizena
 
Uvodni tekst je tako sročen da stvarno pomisliš da se radi o nekom dreseru cirkuskih životinja. Aj još ovaj citat, pa da nešto i radim danas.

"Muskarac zeli autoritet u vezi, zena zeli to isto od muskarca....samo se radi o nacinu ispoljavanja koji nece nikoga dovesto do stava "ponizen" ili "ponizena"

Tako je. Problem je u tome što mnogi reč "dominacija" tumače pogrešno. U mž odnosu u pitanju je prirodni poredak i ko zna da ga poštuje, nema povredjenih, poniženih, uvredjenih..

Dakle....odoh i ja nešto da raduckam...:lol:
 
tačno

žensko na primer preovlađujuće tumačenje tog termina je da one treba da dominiraju i pored toga što ih podređeni muškarci i ne interesuju baš previše

majndfak. i to se po njima i vidi. naime deluju prilično dezorijentisano

Muško tumačenje je još smešnije i svodi se na "ja lupim šamarčinu ženi kad neće da svuče gaćice i one odma same spadaju"...:lol:
 

Back
Top