Вучић – Немачка није бомбардовала Србију 1999.

Poruka
23.163
„То ми причају они који оће да кажу да је (Шредер) учествао у бомбардовању, иако нису тада они (Немачка) учествовали, али су подржали.“
TV Happy, Ћирилица, 10. 4. 2017. године

Тим Истиномера
17 Апр, 2017
Истинитост Александар Вучић

КОМЕНТАР ИСТИНОМЕРА

Новоизабрани председник и премијер Александар Вучић је гостујући на телевизији Хаппy у емисији „Ћилирица“ између осталог одговарао и на транспаренте и пароле који се ових дана виде и чују на „протестима против диктатуре“ који се одигравају на улицама више градове у Србији. Као једну од најчешћих парола, Вучић је издвојио ону – „Вучићу Шредеру“.

Како каже, био би одушевљен када би га неко упоредио са Шредером у вези са екомским реформама. Међутим, демонстранти, додаје Вучић, циљају на то да ће за њега ово бити увреда јер они мисле да је Шредер учествовао у бомбардовању Србије 1999. године. Ипак, премијер тврди да Немачка, чији је Шредер тада био канцелар, није активно учествовала у бомбардовању већ је “само подржала”.

Читава прича око поређења још увек актуленог српског премијера и Герхарда Шредера почела је баш на дан сећања на жртве НАТО бомбардовања 24. марта када је Александар Вучић на свој највећи предизборној скуп у Београду довео Герхарда Шредера као једног од говорника.

Иако премијер Александар Вучић тврди да немачки пилоти и авиони нису активно учествовали у НАТО бомбардовању Србије, демантује га сам Шредер и то исповестима у својим мемоарима. О томе је 2006. писао и немачки Шпигл.

www.spiegel.de, 25. 10. 2006. године

„’Било ми је потпуно јасно’ пише Шредер у својим новим мемоарима ’да је многима у (Социјалдемократској) партији – и друштву генерално – неподношљива идеја да немачки војници, у овом случају војни пилоти, још једанпут интервенишу у региону који је толико пропатио под немачком окупацијом за време Другог светског рата. И поред свега тога, Шредер пише, ’Био сам убеђен да је потребно да Немачка активно учествује'“, пише у тексту на сајту Шпигла.

У књизи „Агресија НАТО“ генерала Спасоја Смиљанића, који је за време бомбардовања обављао дужност команданта Ратног ваздухопловства и противваздушне одбране, издатој 2009. године, у табели на 162. страни наводе се подаци о свим регистрованим налетима борбене авијације НАТО по земљама. У табели пише да су немачки авиони извршили укупно 320 борбених летова од чега 18 за извиђање објеката на земљи из ваздуха и 302 за неутралисање извора радарског зрачења – односно ракетно уништавање домаћих радара који су откривали непријатељске авионе.

На тај начин, немачки авиони су значајно допринели и активно учествовали у НАТО агресији у Србији.

Због тога, изјава премијера Александра Вучића добија оцену неистина.

Извор: istinomer.rs

http://srbin.info/2017/04/20/pinokio-opet-slagao-vucic-nemacka-nije-bombardovala-srbiju-1999/

- - - - - - - - - -

Још мало па можемо очекивати изјаве да Немачка није учествовала ни у Другом светском рату
 
Za njega ste glasali
- - - - - - - - - -

Још мало па можемо очекивати изјаве да Немачка није учествовала ни у Другом светском рату

Opaa.....e, ovo je pishanje po sirotinji.
Ako, ako, ponovo svi da glasate za njega, pa da se ovaj golden shower nastavi do beskonacnosti.

U sledecoj kampanji da dovede Klintona u goste, ako ovaj bude ziv do tada.

'Ајмо , да чујемо шта је речено: 1:18:18
 
Poslednja izmena od moderatora:
'Ајмо дилеје, да чујемо шта је речено: 1:18:18

Rekao covek da Nemacka nije ucestvovala u bombardovanju ali da je podrzala. Ali eto, ima i nas koji se odlicno secamo ko je sta pricao i radio te 1999. godine, tako da lazi pichkoustog mogu da gutaju ili oni koji se ne secaju, ili oni koji su kao i on patoloski lazovi i autolazovi.
 
Иако премијер Александар Вучић тврди да немачки пилоти и авиони нису активно учествовали у НАТО бомбардовању Србије, демантује га сам Шредер и то исповестима у својим мемоарима. О томе је 2006. писао и немачки Шпигл.

www.spiegel.de, 25. 10. 2006. године

„’Било ми је потпуно јасно’ пише Шредер у својим новим мемоарима ’да је многима у (Социјалдемократској) партији – и друштву генерално – неподношљива идеја да немачки војници, у овом случају војни пилоти, још једанпут интервенишу у региону који је толико пропатио под немачком окупацијом за време Другог светског рата. И поред свега тога, Шредер пише, ’Био сам убеђен да је потребно да Немачка активно учествује'“, пише у тексту на сајту Шпигла.

У књизи „Агресија НАТО“ генерала Спасоја Смиљанића, који је за време бомбардовања обављао дужност команданта Ратног ваздухопловства и противваздушне одбране, издатој 2009. године, у табели на 162. страни наводе се подаци о свим регистрованим налетима борбене авијације НАТО по земљама. У табели пише да су немачки авиони извршили укупно 320 борбених летова од чега 18 за извиђање објеката на земљи из ваздуха и 302 за неутралисање извора радарског зрачења – односно ракетно уништавање домаћих радара који су откривали непријатељске авионе.

На тај начин, немачки авиони су значајно допринели и активно учествовали у НАТО агресији у Србији.

Због тога, изјава премијера Александра Вучића добија оцену неистина.

Извор: istinomer.rs

http://srbin.info/2017/04/20/pinokio...a-srbiju-1999/

Хоће ли се већ једном код нас огласити озбиљни и стручни људи КОЈИ ЋЕ ЈАВНО ЗАХТЕВАТИ ХОСПИТАЛИЗАЦИЈУ ОВОГ ПАТОЛОШКОГ ЛАЖОВА...... па ово је превршило сваку меру... заиста
је више неподношљиво...

Бедна љига Марић ЈЕ СРАМОТА НОВИНАРСКОГ ПОЗИВА.... СМРАД ОД ЧОВЕКА.......
 
Poslednja izmena:
Занимљиво је и то што смрдљива ТВ Хепи НЕМА НИГДЕ ОБЈАВЉЕНУ БИЛО КАКВУ МЕЈЛ АДРЕСУ - што другим речима значи да се та група битанги СВЕСНО И НАМЕРНО БАВИ ЕМИТОВАЊЕМ, ПОТУРАЊЕМ И ПРОМОВИСАЊЕМ ЛАЖИ.......
 
Ha,ha, i dalje svi ko papagaji, tj. isprani mozgovi,......hajte papagaji, na kojoj minuti u videu stoje ti vasi vlazno snovi, da i mi cujemo.

:hahaha:

Od 1:18:45 do 1:19:01 i još mu Marić pomaže...:hahaha:

I onda na 1:19:04 kaže "Učestvovali su, oni to i ne kriju"...:hahaha:

Pa ovaj zahebava sendvičare, i za uši ih vuče...to se zove alternativna istina...:hahaha:
 
"Oni nisu učestvovali, ali su ga podržali"...:hahaha:

Joooooj, Srbijo, među šljivama...:dash:

Za dve, najviše dve i po godine, ovaj će da ubedi marvu sendvičarsku i radikalsku da 99-te nije ni bilo...


Крезубост је пропорционална шупљинама у мозгу и памћењу.

Питање је ? Да ли је уопште било бомбардовања 1999 ?
 
Ha,ha, i dalje svi ko papagaji, tj. isprani mozgovi,......hajte papagaji, na kojoj minuti u videu stoje ti vasi vlazno snovi, da i mi cujemo.

Vidi, botino, da ti nesto objasnim: da postoji Zakon u drzavi Srbiji, za ovakvu izjavu tvoj vodja bi bio uhapsen i optuzen za izdaju drzave i uvredu porodica svih zrtava bombardovanja 1999.
A takvi kao ti, koji podrzavaju ovo ludilo i ovu bolest, bili bi jednako proglaseni bolesnima i opasnima po drustvo, i po automatizmu sklonjeni u specijalne ustanove za lecenje mentalno obolelih i opasnih ljudi.

Ali, posto Zakona nema, a ni pravde, a koliko vidim da je i cena obraza jedan sendvic, onda sta da ti kazem, nego uzivaj u svom preskupo placenom sendvicu.
 
Kažim ti, 2019 će te biti da ga nije ni bilo...taman na 20-godišnjicu...

To najvise zameram Milosevicu!

Sto nije na vreme istrebio strane placenike i domace izdajnike!


- - - - - - - - - -

Samo kuknjavite .



Vladalac se priprema za sledeće izbore !

Na vreme... jer, On Vladalac, budući Suveren je stalno u kampanji !

- - -

Jahaće on još puunoo...puno godina... :manikir:

Ovaj narod ce da ogrbaviod tolikog jahanja!
 
Kažim ti, 2019 će te biti da ga nije ni bilo...taman na 20-godišnjicu...

Колико мора да буде ...................................и тај крезуби плебс та његова гласачка ''машина'' ?

Какво ли сра*е можемо тек да очекујемо?

Смрљошевићева школа, мале проблеме решаваће још већим проблемима, све дотле док не буде опалила пушка
даље се све зна.................
 

To najvise zameram Milosevicu!

Sto nije na vreme istrebio strane placenike i domace izdajnike!


- - - - - - - - - -



Ovaj narod ce da ogrbaviod tolikog jahanja!

Ovaj narod je grbav, ali kada ga neko jaše, narod hoće da To bude suvereni Vladalac, da li je kralj ili tiranin, to mu je nebitno ...

E na to igra AV, na taj deo arhetipa, to je lepo ukapirao i hoće duugo da jaše ...
 
Pa vecina veruje da je sve sto kaze istina.....ja mogu da posvedocim, bez obzira na obrazovanje da ovi stariji a i srednje godiste , veruju da se Vucic ozbiljno uhvatio u kostac sa neodgovornoscu i da je Srbija sad nova Nemacka...jos nije Svajcarska...

Ali iz mog ugla ja se ionako ne razumem ni sa vecinom ovde, sve nebuloze , neko zivi u cetnicko doba, drugi su antikomunisti pa vide u svakom psu komunizam, cim se slepo rodi...itd...nakaradnosti koliko volis, a rada i vrednosti ni za lek...
 

Back
Top