Вучић – Немачка није бомбардовала Србију 1999. - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Prikazujem rezultate 176 do 184 od 184

Tema: Вучић – Немачка није бомбардовала Србију 1999.

Zaslužan član veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    286

Podrazumevano Re: Вучић – Немачка није бомбардовала Србију 1999.

Sledeće je da nisu bombardovali ni '41...
    https://www.youtube.com/watch?v=9KZze3gKEts

Starosedelac Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    889

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    Pa nije samo zato što nema nikoga od autoriteta da ga javno pita upravo to . Džabe što mi lajemo na mesec , potrebno je da ga neko sa RTS-a ili SANU pita upravo to : kako te nije blam .
    Pa verovatno ga je neko i pitao pa zato sada i prica da Schröder nema veze sa tom pricom.
    Nego meni nije jasno zasto se Srblje uFatilo za Schrödera ( on je inace prilicno OK lik, Putinov covek), kako nikome ovde na forumu
    ne padne na pamet da se uFati za buduceg preCednika, Jer to je njegov shame, nikako ovog kojni i nije znao da ga Vucic poziva
    na dan kada je bombardovana Srbija.

Zaslužan član sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    803

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Pa verovatno ga je neko i pitao pa zato sada i prica da Schröder nema veze sa tom pricom.
    Nego meni nije jasno zasto se Srblje uFatilo za Schrödera ( on je inace prilicno OK lik, Putinov covek), kako nikome ovde na forumu
    ne padne na pamet da se uFati za buduceg preCednika, Jer to je njegov shame, nikako ovog kojni i nije znao da ga Vucic poziva
    na dan kada je bombardovana Srbija.
    u vreme bombardovanja bio ja kancelar,da je bio pre bombardovanja ili kasnije bilo bi svejedno
    http://www.youtube.com/watch?v=K-usSnOb3kM

Legenda Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    461

Citat Original postavio Bole__Ser Pogledaj poruku
    УБИЛИ СРБЕ ЗА НАГРАДУ: На данашњи дан 1999. године Немци убили двојицу Срба у Призрену

У центру Призрена, 13. јуна 1999. године, други дан од уласка КФОР-а на Косово и Метохију, немачки војници су са равно 220 метака убили цивиле Жарка Андријевића и Славка Веселиновића.
    ТВ камере забележиле стравичан злочин убиства Срба који су аутом хитали да напусте град да би спасили животе.

Da li je moguće da novoizabrani predsednik Srbije govori neistinu ???
    Глупог ли питања! .

Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Zainteresovan član Komikum (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku
    „То ми причају они који оће да кажу да је (Шредер) учествао у бомбардовању, иако нису тада они (Немачка) учествовали, али су подржали.“
    TV Happy, Ћирилица, 10. 4. 2017. године

Тим Истиномера
    17 Апр, 2017
    Истинитост Александар Вучић

КОМЕНТАР ИСТИНОМЕРА

Новоизабрани председник и премијер Александар Вучић је гостујући на телевизији Хаппy у емисији „Ћилирица“ између осталог одговарао и на транспаренте и пароле који се ових дана виде и чују на „протестима против диктатуре“ који се одигравају на улицама више градове у Србији. Као једну од најчешћих парола, Вучић је издвојио ону – „Вучићу Шредеру“.

Како каже, био би одушевљен када би га неко упоредио са Шредером у вези са екомским реформама. Међутим, демонстранти, додаје Вучић, циљају на то да ће за њега ово бити увреда јер они мисле да је Шредер учествовао у бомбардовању Србије 1999. године. Ипак, премијер тврди да Немачка, чији је Шредер тада био канцелар, није активно учествовала у бомбардовању већ је “само подржала”.

Читава прича око поређења још увек актуленог српског премијера и Герхарда Шредера почела је баш на дан сећања на жртве НАТО бомбардовања 24. марта када је Александар Вучић на свој највећи предизборној скуп у Београду довео Герхарда Шредера као једног од говорника.

Иако премијер Александар Вучић тврди да немачки пилоти и авиони нису активно учествовали у НАТО бомбардовању Србије, демантује га сам Шредер и то исповестима у својим мемоарима. О томе је 2006. писао и немачки Шпигл.

www.spiegel.de, 25. 10. 2006. године

„’Било ми је потпуно јасно’ пише Шредер у својим новим мемоарима ’да је многима у (Социјалдемократској) партији – и друштву генерално – неподношљива идеја да немачки војници, у овом случају војни пилоти, још једанпут интервенишу у региону који је толико пропатио под немачком окупацијом за време Другог светског рата. И поред свега тога, Шредер пише, ’Био сам убеђен да је потребно да Немачка активно учествује'“, пише у тексту на сајту Шпигла.

У књизи „Агресија НАТО“ генерала Спасоја Смиљанића, који је за време бомбардовања обављао дужност команданта Ратног ваздухопловства и противваздушне одбране, издатој 2009. године, у табели на 162. страни наводе се подаци о свим регистрованим налетима борбене авијације НАТО по земљама. У табели пише да су немачки авиони извршили укупно 320 борбених летова од чега 18 за извиђање објеката на земљи из ваздуха и 302 за неутралисање извора радарског зрачења – односно ракетно уништавање домаћих радара који су откривали непријатељске авионе.

На тај начин, немачки авиони су значајно допринели и активно учествовали у НАТО агресији у Србији.

Због тога, изјава премијера Александра Вучића добија оцену неистина.

Извор: istinomer.rs

http://srbin.info/2017/04/20/pinokio...a-srbiju-1999/

- - - - - - - - - -

Још мало па можемо очекивати изјаве да Немачка није учествовала ни у Другом светском рату
    Sto je najgore u pravu je .Nije

Početnik Sikter Efendija (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Sledeće je da nisu bombardovali ni '41...
    Nije ni Hitler komandovao u Jasenovcu... ***** ti logiku pocousti.

Starosedelac Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    932

Podrazumevano није врат него шија

„То ми причају они који оће да кажу да је (Шредер) учествао у бомбардовању, иако нису тада они (Немачка) учествовали, али су подржали.“

Берекин je trenutno na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Zaslužan član Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    463

TV Happy, Ћирилица, 10. 4. 2017. године

Тим Истиномера
    17 Апр, 2017
    Истинитост Александар Вучић

...

- - - - - - - - - -

Још мало па можемо очекивати изјаве да Немачка није учествовала ни у Другом светском рату
    Вјероватно ни у Првом свјетском, али да не журимо са закључцима; шта каже "премијер"?
    "како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Starosedelac Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    932

Сматрам да би председник требало да се извини Немцима што смо ми Срби умислили да су Немци заиста учествовали у бомбардовању Србије `99. У име државе и народа.

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 04.04.2017., 16:34
  2. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.10.2013., 11:02
  3. Вучић: Србија није пијаца!
    Autor Милица u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 14.11.2012., 09:59
  4. Odgovora: 31