Милиони на улицама Венецуеле

Under Fire je ime filma :)

Gledao vise puta :) mator a dobar film.

Е да, а код нас се у биоскопима приказивао под именом "Салвадор". Као што је исто сјајан филм са Џин Хекманом " Domino Principle" приказиван под тајтлом "На нишану снајпера".
То су били феноменални филмови, а највише је такав програм имао биоскоп 20.Октобар.
 
To sam ja shvatio jos kada sam bio mladi lovac...

Kada sam slusao onu pesmu: "Za ideale ginu budale!"

Tada mi je sve puklo pred ocima.
Па за кога си ти Блајби - за Чорбу четничког војводу ( па је нормално што је тај стих испевао) или за Балашевића?


Одлучи исправно док је време.
 
Па за кога си ти Блајби - за Чорбу четничког војводу ( па је нормално што је тај стих испевао) или за Балашевића?


Одлучи исправно док је време.

Ja sam mislio da je Blajbi crven od glave do pete , kad ono ... on ce uz one koji pobede , ahahahahahhahaha.
 
Сукоби се поново погоршали, има мртвих...

оверен
C-NhhSfW0AIm7mz.jpg


ови спаљују владину имовину
C-NYiAbXUAAy-Ny.jpg

C-NYiAaXUAAQD74.jpg
 
gde nam je blajbi:(

Не брини за њега.
Таква говеда као блајби прво гледају своје дупе.
Нека загину сви,нека се догоди атомски удар-само мени да је добро.

Наиме,он је у оној регији "привилегованих" којима не сма да фали ни длака са главе.

Ђубрад преживе и најгора срања.
 
Е да, а код нас се у биоскопима приказивао под именом "Салвадор". Као што је исто сјајан филм са Џин Хекманом " Domino Principle" приказиван под тајтлом "На нишану снајпера".
То су били феноменални филмови, а највише је такав програм имао биоскоп 20.Октобар.

U našim bioskopima se prikazivao pod imenom "Plamen Nikaragve" što je i logično jer se radnja odvija u Nikaragvi a ne u Salvadoru. Film "Salvador" je sasvim drugi film u kojem fotografa glumi Đejms Vud a ne NIk Nolti. Inače i ja mislim da je film "Plamen Nikaragve" odličan a naročito briljira Ed Haris u ulozi poganog plačenika. Takođe da dodam u pitanju su filmovi iz istog perioda sa istom temom, slične glumačke postave i režiseri su koristili iste šablone pa ih je lako pomešati.
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da je Blajbi crven od glave do pete , kad ono ... on ce uz one koji pobede , ahahahahahhahaha.

Он је као оне предратне демократе. Нису били за Хитлера, али нису прихатали један нови, хумани и прогресивни систем какав је уведен. Па су остали реакција, али нису обожавали да иду у тадашњу Западну Немачку да раде, него више ако могу да се преселе у Лондон, или тако неке земље као што је Венецуела била пре Чавеза. Ако не, пре би остали овде него код швабова да диринче.
Значи имају и добрих особина и нису оно што се каже "за пред зид", него само они екстремнији међу њима да буду изоловани од друштва - нека живе у својим маштањима, при неком институту и тако, никако не дозволити да они образују омладину и сл.
 
Poslednja izmena:
Сада би се борио за властиту кожу као и Мадуро јер је Чавез и посејао семе економског слома.

Tacno, ali ipak ima razlike.....Cavez je znao kada treba napraviti korak nazad...A ovaj hajvan ne zna, samo gura, gura...

I Chavez je bio specijalan, mogao je zacas da ofarba mrak u belo...Cudo jedno od govornika, tako nesto nikad nisam video!
 
Tacno, ali ipak ima razlike.....Cavez je znao kada treba napraviti korak nazad...A ovaj hajvan ne zna, samo gura, gura...

I Chavez je bio specijalan, mogao je zacas da ofarba mrak u belo...Cudo jedno od govornika, tako nesto nikad nisam video!

Да овај Мадуро делује као права балванчина без имало такта.
 
Сада би се борио за властиту кожу као и Мадуро јер је Чавез и посејао семе економског слома.

Чавез је вратио изворе нафте Венецуелнаском народу и од тада ваше газде воде рат против народа Венецуеле. А економски раздое је био много већи пре победе Чавеза него сада.
 
Чавез је вратио изворе нафте Венецуелнаском народу и од тада ваше газде воде рат против народа Венецуеле. А економски раздое је био много већи пре победе Чавеза него сада.

Ma to su samo populisticka foliranja.

Nista se nije promenulo
 

Back
Top