Ženo laku noć

Dragoljub69

Buduća legenda
Poruka
26.825
Interesantno da i pored
https://www.krstarica.com/zivot/zen...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header
ti brakovi opstaju...
Verovatno su dame izgubile interesovanje-princ na belom konju nije bio ni na vidiku,a ovaj se nije dovoljno,
po vašem mišljenju potrudio (koje je ,naravno,u srazmeri s vašim kvalitetima ,je l...),tako da je i samo vaše prisustvo,po
vašem uverenju,premija za njega...
I kako mislite dalje bez ljubavi?
Ne mislite li da bez ljubavi život liči na masnu i prljavu odbačenu krpu?
Razmišljate li o poboljšanju takvog stanja?
 
@
u pravu si dragoljupče ništa se ne podrazumeva ljubav treba negovati.
moje iskustvo veoma slično ali uspela sam u drugom poluvremenu da obrnem tok utakmice u svoju korist
prestala sam misliti o svom partneru kao o nekom ko se podrazumeva.
 
Naleteo sam na post koji odgovara ovoj temi.

Isto kao sto su zene razvile eufemizam jezik kojim se od seljanke napravi moderna zena, a od kuraje starleta, od grebatorke proracunata..itd. treba razviti recnik pomeranja dupeta zenama...

Jedna od metoda je odgovaranje na pitanje pitanjem...

Kako izgledam, jesam li lepo sredjena?
Hoces da ti na to odgovorim iskreno ili...?

Slusas li ti mene?
O cemu smo bese pricali?

Treba mi novca, kupila sam nove cipele, kad mozes da podignes?
Od kad nismo bili u Vrnjackoj Banji?

Sto kasnis?
Zar nismo rekli u 4h?

Idi kupi mesa i ulja, odvezi dete kod drugara i pokupi mi kaput sa hemijskog ciscenja
Kad ce jednom da prodje ovaj bedni zivot?

Hajde da prosetamo , videla sam u prolazu mnogo lepe kosulje u izlogu.
Kad cemo da kupimo psa?
 
@
u pravu si dragoljupče ništa se ne podrazumeva ljubav treba negovati.
moje iskustvo veoma slično ali uspela sam u drugom poluvremenu da obrnem tok utakmice u svoju korist
prestala sam misliti o svom partneru kao o nekom ko se podrazumeva.
Bravo!
Mora da si čitala Kamasutru gde se ljubav poredi s cvetnom baštom koja kad se zaliva ,prihranjuje,neguje,daje lepe cvetove i sva miriše,a kad
se zapusti preplavi je korov i smrdljevci razni...:ok:
 
svojevremeno je moja drugarica htela da spasi vezu pred pucanjem (zasitili se ljudi) trojcicom, nije za to al kao da spasi stvar da zabiberi njemu da udovolji
ko je jos cuo da se veza spasava uvodjenjem nekoga sa strane pobogu :lol: to se strucno zove svalerka
nije srecom to ipak urdila, a pukli su jako brzo posle toga

nema sta deco da se spasava nesto sto je puklo, ko kad lepis razbijenu ciniju, nema poente, bolje svako svojim putem da nastavi i svima lepo
mucenje je to razvlacenje
 
За генерације неподношљивих жена криви су мушкарци. Данас у пошти испред мене стоји муслиманка у раним двадесетим, са марамом на глави, давно нисам видео лепши и чеднији осмех...

Ове наше што се више мажу и лактају за позиције све су ружније изнутра.
 
Bravo!
Mora da si čitala Kamasutru gde se ljubav poredi s cvetnom baštom koja kad se zaliva ,prihranjuje,neguje,daje lepe cvetove i sva miriše,a kad
se zapusti preplavi je korov i smrdljevci razni...:ok:

nisam čitala samo sam gledala slike :rotf:

- - - - - - - - - -

За генерације неподношљивих жена криви су мушкарци. Данас у пошти испред мене стоји муслиманка у раним двадесетим, са марамом на глави, давно нисам видео лепши и чеднији осмех...

Ов наше што се више мажу и лактају за позиције све су ружније изнутра.

Slažem se da je skromnost vrlina koju je teško uočiti kod modernih žena.
 
svojevremeno je moja drugarica htela da spasi vezu pred pucanjem (zasitili se ljudi) trojcicom, nije za to al kao da spasi stvar da zabiberi njemu da udovolji
ko je jos cuo da se veza spasava uvodjenjem nekoga sa strane pobogu :lol: to se strucno zove svalerka
nije srecom to ipak urdila, a pukli su jako brzo posle toga

nema sta deco da se spasava nesto sto je puklo, ko kad lepis razbijenu ciniju, nema poente, bolje svako svojim putem da nastavi i svima lepo
mucenje je to razvlacenje
A da probaš ša rekosmo Perfektna i ijo?:per:
 
За генерације неподношљивих жена криви су мушкарци. Данас у пошти испред мене стоји муслиманка у раним двадесетим, са марамом на глави, давно нисам видео лепши и чеднији осмех...

Ове наше што се више мажу и лактају за позиције све су ружније изнутра.

dada zamotati zenu u crno, kucke ima da slusaju a ne da jure kojekave karijere
hitler udara pesnicom.gif


- - - - - - - - - -

A da probaš ša rekosmo Perfektna i ijo?:per:

da obrijem noge? :sad2:
nikad :nono2:
 
svojevremeno je moja drugarica htela da spasi vezu pred pucanjem (zasitili se ljudi) trojcicom, nije za to al kao da spasi stvar da zabiberi njemu da udovolji
ko je jos cuo da se veza spasava uvodjenjem nekoga sa strane pobogu :lol: to se strucno zove svalerka
nije srecom to ipak urdila, a pukli su jako brzo posle toga

nema sta deco da se spasava nesto sto je puklo, ko kad lepis razbijenu ciniju, nema poente, bolje svako svojim putem da nastavi i svima lepo
mucenje je to razvlacenje

ne uvodi se treći u igru dok su odnosi među partnerima narušeni i skloni pucanju.
tek kada se odnosi harmonizuju razmakneš zavesu i kažeš
a sada u drugom činu imamo i gosta :lol:
 
nisam čitala samo sam gledala slike :rotf:

- - - - - - - - - -



Slažem se da je skromnost vrlina koju je teško uočiti kod modernih žena.

Не само да је тешко уочити, већ је забрањена и момцима. Траже се бахати, лакоми, дрски.
Срећа па са женом својих година могу да коментаришем те појаве, слично мислимо.
За љубав нам не треба ничија несрећа, ни иметак.
Не бих се мењао са момцима у двадесетим, ни под разно.
 
ne uvodi se treći u igru dok su odnosi među partnerima narušeni i skloni pucanju.
tek kada se odnosi harmonizuju razmakneš zavesu i kažeš
a sada u drugom činu imamo i gosta :lol:

tako je
jer u suprotnom dobijes svalerku :lol:
a to je i dobila, cim su se rastali on ima tudnu devojku odjednom.... znaci izvodio on trojku i bez njene pomoci :lol:

no nebitnni su oni.... kad smo vec kod toga perfi duso ocemo da svingujemo :zper:
 
Не само да је тешко уочити, већ је забрањена и момцима. Траже се бахати, лакоми, дрски.
Срећа па са женом својих година могу да коментаришем те појаве, слично мислимо.
За љубав нам не треба ничија несрећа, ни иметак.
Не бих се мењао са момцима у двадесетим, ни под разно.

ja bi se menjala s mlađim devojkama
ali samo za neke delove tela :lol:
 

Back
Top