Dovodiš ustaše, a mi da glasamo - ti si bolestan!

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
OBRADOVIĆ: Ni SRS neće da glasa za moj predlog o genocidu u NDH! ŠAROVIĆ: Dovodiš uštaše, a mi da glasamo - ti si bolestan!

Lider Dveri Boško Obradović zamerio je danas radikalima što u Skupštini nisu glasali za njegov predlog Rezolucije o genocidu nad Srbima u NDH! Nezadovoljstvo je podelio sa svojim pratiocima na Tviteru, a ubrzo mu je stigao odgovor zamenika predsednika SRS Nemanje Šarovića...

sarovic.jpg
 
Kakvi su ljigavci ovi kradikali

Дно дна.

А и тешко лицемерје, јер кад се Шешељ код Марића хвалио како се дружио са Тутом (херцеговачким усташом) и како је са Готовином пришао о Шпанији, то је онда ок, али кад се Бошко Обрадовић рукује са Пернаром, онда је он ,,усташа".

Дно дна. Али, то ће им и доћи главе, на следећим парламентарним изборима (ако их буде) неће ни цензус да пређу. Шешељ ће завршити ко и његов кум, Вук Драшковић.
 
Дно дна.

А и тешко лицемерје, јер кад се Шешељ код Марића хвалио како се дружио са Тутом (херцеговачким усташом) и како је са Готовином пришао о Шпанији, то је онда ок, али кад се Бошко Обрадовић рукује са Пернаром, онда је он ,,усташа".

Дно дна. Али, то ће им и доћи главе, на следећим парламентарним изборима (ако их буде) неће ни цензус да пређу. Шешељ ће завршити ко и његов кум, Вук Драшковић.

Sve što su imali jedni drugima da zamere moglo je da se stavi na stranu pred temom o genocidu.

Udbaško komunjarska posla.
 
OBRADOVIĆ: Ni SRS neće da glasa za moj predlog o genocidu u NDH! ŠAROVIĆ: Dovodiš uštaše, a mi da glasamo - ti si bolestan!

Lider Dveri Boško Obradović zamerio je danas radikalima što u Skupštini nisu glasali za njegov predlog Rezolucije o genocidu nad Srbima u NDH! Nezadovoljstvo je podelio sa svojim pratiocima na Tviteru, a ubrzo mu je stigao odgovor zamenika predsednika SRS Nemanje Šarovića...

Pogledajte prilog 437219
Шаровићу, Шаровићу - гњидо крадикалска ...... само и даље одржавате у животу Брозове комунистичке антисрпске идеје... какве везе има неки ****** Пернар СА УЖАСНИМ ЗЛОЧИНОМ ГЕНОЦИДА У НДХ ИЗВРШЕНИМ НАД СРБИМА, ЦИГАНИМА и ЈЕВРЕЈИНА.........
 
Svi znaju da Boškić i nije baš čist i da se njegove ideje graniče sa SF, zato je bolje da reezoluciju podnese neko ko ima mozga.

Али јбг, онима који су ти дали сендвич не пада на памет да поднесу предлог тзакве резолуције. Тако да је боље подржати ову, без обзира што ју је поднео Бошко. Или ви партијаши не знате за национални интерес, већ само гледате партијске?
 
Али јбг, онима који су ти дали сендвич не пада на памет да поднесу предлог тзакве резолуције. Тако да је боље подржати ову, без обзира што ју је поднео Бошко. Или ви партијаши не знате за национални интерес, већ само гледате партијске?

Nacionalni interes nije jeftina zabava seoskih klošara i đilkoša.
 
Nacionalni interes nije jeftina zabava seoskih klošara i đilkoša.

Да ли је национални интерес резолуција о геноциду над Србима? То што ти поредиш са некаквим забавама са ђилкошима говори доста о теби, не мораш више ништа да кажеш.

А шта је, по теби, национални интерес? Ово што Вучић ради? Продаја Србије, Косова, довођење Шредера?
 
Да ли је национални интерес резолуција о геноциду над Србима? То што ти поредиш са некаквим забавама са ђилкошима говори доста о теби, не мораш више ништа да кажеш.

А шта је, по теби, национални интерес? Ово што Вучић ради? Продаја Србије, Косова, довођење Шредера?

Ti očigledno nisi zreo za objašnjenje šta je nacionalni interes.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ti očigledno nisi zreo za objašnjenje šta je nacionalni interes.

Ау, сендвичари ће да ми причају о националном интересу. Па пази, можда ја и не знам, али свакако да то што Вучић ради није национални интерес. То што он ради је понижавање Србије и Срба у бесцење.

Доказа има колико хоћеш, не треба човек да буде ,,зрео", да би то увидео. То види и дете од две године.
 

Back
Top