Aпликација here се гаси

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.312
Шта да радим апликација here (навигација са меморисаним локацијама) се гаси, а мобилни телефон самсунг је нов А5 и немам уопште пуно апликација које га гуше.

Сумњао сам на позадинске анимације које сам искључио, јер онда брже ради телефон, али и када сам их вратио опет исто.

Не могу да реинсталирам апликацију, зато што сам недељама меморисао локације које бих у том случају изгубио.
 
Шта да радим апликација here (навигација са меморисаним локацијама) се гаси, а мобилни телефон самсунг је нов А5 и немам уопште пуно апликација које га гуше.

Сумњао сам на позадинске анимације које сам искључио, јер онда брже ради телефон, али и када сам их вратио опет исто.

Не могу да реинсталирам апликацију, зато што сам недељама меморисао локације које бих у том случају изгубио.

Obrisi cache za tu aplikaciju... Setting / application manager / nadjes Here pa idi na clear cache.
 
Шта да радим апликација here (навигација са меморисаним локацијама) се гаси, а мобилни телефон самсунг је нов А5 и немам уопште пуно апликација које га гуше.

Сумњао сам на позадинске анимације које сам искључио, јер онда брже ради телефон, али и када сам их вратио опет исто.

Не могу да реинсталирам апликацију, зато што сам недељама меморисао локације које бих у том случају изгубио.
Jesi li probao preko USB kabla da prebacis te dokumente na komp,pa da reinstaliras program.samo ti je neki apdejt tog programa pobrljavio aplikaciju.
 
Je л смем да избришем кеш меморију, хоће ли остати сачувани подаци ?

Obrisi cache za tu aplikaciju... Setting / application manager / nadjes Here pa idi na clear cache.

Нашао сам here ту, затим када уђем у меморију нуди ми брисање меморије (1,3гб) што не би пробао, јер би ми онда обрисао и сачуване податке ... и нуди ми брисање кеш меморије (123мб).

Jesi li probao preko USB kabla da prebacis te dokumente na komp,pa da reinstaliras program.samo ti je neki apdejt tog programa pobrljavio aplikaciju.

То је добра идеја, али нажалост нисам могао да нађем уопште било какав фолдер са инсталацијом за ову апликацију, мада за неке апликације постоји.
 
Poslednja izmena:
Урадио сам то и опет исто.

Чак сам апдејтовао и системске апликације и ништа...

Aj ovako, ili cekaj da Here izbaci update za svoju app ili lepo skini program koji backupuje podatke iz app pa odradi backup p obrisi Here i uradi svezu instalaciju.

Kada uradis svezu instalaciju odradi restore iz backup programa, da povratis podatke ako ih vec brise pri procesu uklanjanja Here aplikacije.

Potrazi na Store-u >>> Helium ili Titanium backup..
 

Back
Top