Buducnost reprezentacije Srbije

Ove dobre igre Partizana u ovoj sezoni pod Nikolicem su donele i nesto dobro .. Na fudbalskoj mapi sveta su se iscrtala neka nova lica a to su Milenkovic i Djurdjevic .. Prvo Djurdjevic je vec sada u ovom trenutku drugi najbolji spic kog Srbija ima odma posle Mitrovica . Ako Djurdjevic ponovi ove partije iz Partizana u nekom malo jacem klubu moze postati ozbiljna konkurencija Mitru .. Samo je vazno gde ce da ode posle Partizana ne bi trebao da odma juri nesto veliko nego polako korak po korak , strpljivo , ... Fiorentina igra sa 3 stopera a konkurencija je nikakva tako da ce se Milenkovic lako izboriti za minutazu i mislim da ce odma postati standardan , on je vec sada ozbiljan kvalitet a tek ima 20 godina i ogroman prostor za jos veci napredak . Nastasic i Maksimovic jesu dobri i oni imaju prostora da napreduju ali Milenkovic ima vise , veca je sansa da on postane svetska klasa nego ova dvojica ..
 
polako... da vidimo kako ce preko...

nasa liga je ipak dibidus

dobri su ali jos je rano

djurdjevic ok, ali covek je alav.. koliko samo upropasti golova ne dajuci drugima.. juri kopacku..

treba raditi sa njim da je to kolektiv a ne samo titula strelca koja ce poboljsati prodaju ugovor...

suvise je alav sto pokazuje halapljivost i misli samo ka prodaji parama

takvi kad uzmu pare posle stanu..

nadam se da gresim, a da ima sansu biti bolji od mitrovica ima.. tehnika mu je bolja..
 
Poslednja izmena:
Pa sad od kako se oporavio na poslednje 3-4 utakmice Klop ga uvodi 3 do 10 minuta pred kraj .. Komentator na Sport klubu malo pre kaze da je to jasan znak da ozbiljno racuna na njega u sledecoj sezoni ..



Komentator na sport klubu se razume u fudbal koliko i Aca informacija,znaci nema pojma...
Po meni,nema sta da trazi u liverpulu,pogotovo naredne sezone ako udju u ligu sampiona i Klop dobije pare za pojacanja....Dobijace ponovo po 5 minuta da igra...A to je malo...Ako ima mozga trazice da ga posalju negde na pozajmicu...
 
Komentator na sport klubu se razume u fudbal koliko i Aca informacija,znaci nema pojma...
Po meni,nema sta da trazi u liverpulu,pogotovo naredne sezone ako udju u ligu sampiona i Klop dobije pare za pojacanja....Dobijace ponovo po 5 minuta da igra...A to je malo...Ako ima mozga trazice da ga posalju negde na pozajmicu...

Ne znam sto si ti toliko ubedjen da nece dobiti sansu .. Ok postoji mogucnost da je ne dobije i slazem se da bi u tom slucaju trebao otici u neki malo slabiji klub u kom bi bio standardan ali to sto ga sad uvodi moze da se protumaci da zaista racuna na njega u buducnosti .. Liverpul ako udje u LS a ucice 99 posto otvorice se prostor za Gruju jer ce biti vise utakmica i Klop ce morati da koristi vise igraca ....
 
Ne znam sto si ti toliko ubedjen da nece dobiti sansu .. Ok postoji mogucnost da je ne dobije i slazem se da bi u tom slucaju trebao otici u neki malo slabiji klub u kom bi bio standardan ali to sto ga sad uvodi moze da se protumaci da zaista racuna na njega u buducnosti .. Liverpul ako udje u LS a ucice 99 posto otvorice se prostor za Gruju jer ce biti vise utakmica i Klop ce morati da koristi vise igraca ....

Zato sto je to matrica koja je vec vidjena 100000 puta...Menadzeri ih ubede da su velike zvezde,potpisu za velike pare i velike klubove,i onda posle par godina nema od njih nista.....Otreznjenje usledi posle godinu dana i onda uglavnom zavse u nekim levim klubovima....To je jedan put,kojom hoce da ide vecina iako je pogresan..A imas i drugi put,Vidic,Ivanovic....
 
Zato sto je to matrica koja je vec vidjena 100000 puta...Menadzeri ih ubede da su velike zvezde,potpisu za velike pare i velike klubove,i onda posle par godina nema od njih nista.....Otreznjenje usledi posle godinu dana i onda uglavnom zavse u nekim levim klubovima....To je jedan put,kojom hoce da ide vecina iako je pogresan..A imas i drugi put,Vidic,Ivanovic....

Da ali to nije pravilo ... Koliko puta se desilo da jedan igrac dobija sansu 5-10 minuta pred kraj utakmice a onda sledece sezone postane standardan .. To je isto matrica vidjena 100000000 puta .. Tako da ja da sam na tvom mestu ne bih bio bas tako siguran .. Sta ako te Gruja demantuje sledece sezone ?
 
Da ali to nije pravilo ... Koliko puta se desilo da jedan igrac dobija sansu 5-10 minuta pred kraj utakmice a onda sledece sezone postane standardan .. To je isto matrica vidjena 100000000 puta .. Tako da ja da sam na tvom mestu ne bih bio bas tako siguran .. Sta ako te Gruja demantuje sledece sezone ?

Bravo za njega...Uspeo je u zivotu....Steta da jedan talentovan momak zavrsi kao npr.Perica Ognjenovic...
 
Komentator na sport klubu se razume u fudbal koliko i Aca informacija,znaci nema pojma...
Po meni,nema sta da trazi u liverpulu,pogotovo naredne sezone ako udju u ligu sampiona i Klop dobije pare za pojacanja....Dobijace ponovo po 5 minuta da igra...A to je malo...Ako ima mozga trazice da ga posalju negde na pozajmicu...

Ovo bi mu mogao bio problem. jer ako se pogleda tko mu je sada konkurent, a on ne igra. Koliko će igrati ako dovede nekoga od 20ak M sa iskustvom igranja najjačih utakmica. Naravno Liga kup, FA kuop su uvijek tu, ali to je možda ok za igrača 0d 33 godine, ne za nekog ko bi trebao igrazi savku utakmicu.
 
Da ali to nije pravilo ... Koliko puta se desilo da jedan igrac dobija sansu 5-10 minuta pred kraj utakmice a onda sledece sezone postane standardan .. To je isto matrica vidjena 100000000 puta .. Tako da ja da sam na tvom mestu ne bih bio bas tako siguran .. Sta ako te Gruja demantuje sledece sezone ?

grujic je vanserijski igrac, uklapanje u ostrvski stil nosenje sa pritiskom sve ima svoje...

apsolutno je glupo da se neko odrekne tkvog cuda od igraca koji ce godinama postati jedan od najboljih na svetu...

imjte obzira da je on u ligi gde je pritisak izuzetan, konkurencija jaka a on mlad igrac...

polako, pokazace grujic sledece sezone..
 
grujic je vanserijski igrac, uklapanje u ostrvski stil nosenje sa pritiskom sve ima svoje...

apsolutno je glupo da se neko odrekne tkvog cuda od igraca koji ce godinama postati jedan od najboljih na svetu...

imjte obzira da je on u ligi gde je pritisak izuzetan, konkurencija jaka a on mlad igrac...

polako, pokazace grujic sledece sezone..



A gde je pokazao taj vanserijski talenat,na livadama po Srbiji...
Budite realni,decko je talentovan ali nista preko toga...
Vanserijski igrac je onaj klinac i sitija sta svaku utakmicu postigne gol a ima 20 godina..E taj ce da bude jedan od najboljih na svetu....
 
tupis pesimisto

grujic je ekstra


sledeca sezona je njegova

mlad je i u velikom klubu zto je na kasikicu dobijao sansu... ne ide to odma..



Mi uvek imamo neko opravdanje,igraci sa 21 godinom su vec zvezde u svojim klubovima... Dele Ali je mlad,Milinkovic Savic je mlad i svi igraju znacajnu ulogu u svojim klubovima...Prica oko Grujica je prenaduvana,talenta ima ali je odabrao pogresan klub...
 
Srbija će igrati u Grupi B sa selekcijama Portugala, Španije i Makedonije.

Plasman u polufinale šampionata za fudbalere do 21 godine obezbediće pobednici tri grupe, kao i najbolja drugoplasirana ekipa.

Na spisku su golmani: Boris Radunović (Avelino), Vanja Milinković-Savić (Torino) i Filip Manojlović (Crvena zvezda).

Odbrana: Milan Gajić (Bordo), Aleksandar Filipović (Voždovac), Miroslav Bogosavac (Čukarički), Vukašin Jovanović (Bordo), Radovan Pankov (Ural), Miloš Veljković (Verder), Nikola Milenković (Partizan) i Nemanja Antonov (Grashopers).

Sredina terena: Andrija Živković (Benfika), Nemanja Maksimović (Astana), Dejan Meleg (Vojvodina), Marko Grujić (Liverpul), Srdjan Plavšić (Crvena zvezda), Sergej Milinković-Savić (Lacio), Nemanja Radonjić (Čukarički), Saša Lukić (Torino) i Mijat Gaćinović (Ajntraht).

Napad: Aleksandar Čavrić (Slovan Bratislava), Ognjen Ožegović (Čukarički) i Uroš Đurdjević (Partizan).


Evropsko prvenstvo održaće se od 16. do 30. juna u Poljskoj.

Reprezentacija Srbije okupiće se 1. juna u Beogradu, gde će boraviti do 7. juna kada će otputovati u Poljsku.
 
Nemanja Radonjic 'poslednja sansa'... Meni je interesantno da je tu Pankov lik je u Ural otiso zajedno sa Dingom kao stoper i skupio je 5 utakmica a Dinga 20 koji je pritom dve godine mladji...Nemogu da verujem da su vec otpisali Babica to je sramota decko igra Spaniji doduse u durgoj ligi ali igra... Nema ni Marasa iako se on meni nesvidja nesto Bog zna... Dobro je sto je prekrizio Lazica sa spiska...nervira me pozivanje tih igraca za koje si ubedjen da ne mogu dobaciti do A tima...Ima ih i ovde par po meni al aj... Ja bih mozda ipak nasao na spisku mesta i za Mihajlovica, Drazica, Jovica, Ristica...jer ih vidim kao potencijalne A reprezentativce pre nekih sa spiska, jednog dana naravno :D Mozda nema mesta za svu cetvoricu ali 2 su se mogla naci na spisku iako kubure sa formom kao i minutazom...

U prvih 11 svakako ne ocekujem tumbanja i to je verovatno najbitnije u ovome trenutku... Znaci...Vanja-Gajic-Antonov-Veljkovic-Jovanovic-Maksimovic-Grujic-Sergej-Zivkovic-Gacinovic-Djurdjevic
 
Nemanja Radonjic 'poslednja sansa'... Meni je interesantno da je tu Pankov lik je u Ural otiso zajedno sa Dingom kao stoper i skupio je 5 utakmica a Dinga 20 koji je pritom dve godine mladji...Nemogu da verujem da su vec otpisali Babica to je sramota decko igra Spaniji doduse u durgoj ligi ali igra... Nema ni Marasa iako se on meni nesvidja nesto Bog zna... Dobro je sto je prekrizio Lazica sa spiska...nervira me pozivanje tih igraca za koje si ubedjen da ne mogu dobaciti do A tima...Ima ih i ovde par po meni al aj... Ja bih mozda ipak nasao na spisku mesta i za Mihajlovica, Drazica, Jovica, Ristica...jer ih vidim kao potencijalne A reprezentativce pre nekih sa spiska, jednog dana naravno :D Mozda nema mesta za svu cetvoricu ali 2 su se mogla naci na spisku iako kubure sa formom kao i minutazom...

U prvih 11 svakako ne ocekujem tumbanja i to je verovatno najbitnije u ovome trenutku... Znaci...Vanja-Gajic-Antonov-Veljkovic-Jovanovic-Maksimovic-Grujic-Sergej-Zivkovic-Gacinovic-Djurdjevic
To je to, sve si rekao, ko da sam ja pisao.[emoji3]

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 

Back
Top