Potreba za profesionalnim hejterima

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.936
Najvise se dejstva dobije kad ogadis nekome ono sto je nekorektnim i agresivnim ponasanjem osvojio i prisvojio.


Tim recima je jedna drska zenska osoba objasnila zasto je vrlo cesto hejter na netu.

I gledam sa strane, u pravu je...
Ostali dobijaju prostor na gluposti, na dreku i vredjanje, na brojnost mediokritetnog i glupog...
Saceka trenutak ili vise njih i onda nastupa karma...
Sa tri cetiri dobro plasirane izjave, odradi sledece

-isprovocira odgovor mase kao prikaz njihove kolektivne moci i posedovanja prostora, medija
-isprovocira ego i egomanijakalno kod ostalih
-detonira uvredu koja dugo razara osecaj kod ostalih
-pokvari im trenutak
-ne ide na pobedu u medijskom, na argumente, jer to odavno vise ne pali, nego na trazili ste gledajte svoje u ogledalu


Podseti me na zenu mog drugara...
Iz cista mira , umesto da ga zamoli da odradi sta god hoce, dobar je covek, hoce....ona ga iznervira i onda ga posalje da kupi i odradi to sto je htela...i onda on izlazi sa stavom i recima "daj da odradim samo da je skinem sa k".

U totalnoj dominaciji feminacizma u Srbiji , koja sve vise kulminira, a to cete tek videti kako se poostrava narednih meseci, isti princip rusenja uljuljkane atmosfere moci i nedodirivosti je mozda resenje za tiraniju i jednoumlje koje je na svim javnim mestima i medijima.....

Ne kao sto je do sad naivno bilo, pa se muskarac iznervira kad ne moze da opstane neki korektan , solidaran i saradnicki odnos i atmosfera na nekom prostoru ili kolektivu, nego mora, mora uvek neka intriga, dominacija i narocito izivljavanje, prikaz moci....to je kao dobar dan za zenski ego i samim tim i atmosferu koju prave gde god se oslobode dovoljno...

Nego bas bez dubljeg ulazenja i nerviranja i nekih konkretnih i totalnih ciljeva i planova, nego bas hejterski, da pokvaris zabavu....
Na prvi pogled, dobice se samo veca agresija, tj nezadovoljstvo i agresija kod zena i zenskih slugu a muskaraca ratnika...
Prvi ce da reaguju dzentlmeni muskarci ratnici, jer ne mogu da podnesu zensku nervozu, a vadice se da su vaspitani da brane zene....
To je prvi stub odbrane, kao neagresivnih zena, isture fizicki agresivne sluge muskarce ratnike, dzentlmene, birajte gde cete dodati prefiks kvazi...

Medjutim , posto je osvajanje prostora, argumenti , sve sto vam je logicno , nebitno , vec je bitan akt prisutnosti drugacijeg od ugodnog totalitarnog vladanja jednoumlja, to je sasvim prihvatljivo povuci se i izbeci cin agresije i nasilja.
Efekat je postignut samim tim sto je egomanijakalnim zenama i narcisima pokvaren dan...

Radnim zenama nije....muskarcima koji su radni vredni takodje nije...
Jer oni su navikli na stalne probleme i stalne sukobe, ali ih resavaju dobrim namerama i sa kim moze...
Poniznost tu postaje pozitivna osobina....ne ranjava dushu i ostavlja snagu netaknutu..


Sta vi mislite o ovakvom nacinu odrzavanja duhovne higijene u jednom drustvenom prostoru, jeste da je muljavo, lukavo, pokvareno , ali je i efikasno....kao pasterizacija, efekat vise pogadja sujetu i egomanijakalno , a mnogo manje pristojnost i vrednocu...
 
uopšte nije kriva žena tvog drugara. ona je samo bezobrazna.
a tvoj drugar mora da uzima malo muških hormona možda nekoliko meseci pa kad mu tako nešto uradi sledeći put,
neka napravi scenu za koju će ona uvek u budućnosti reći
sve ću da uradim pusti ga samo da ne napravi opet onaj kamabol....


ti si sklon armagedon scenarijima i uvek su ti krive žene za nesporazume u vezi.
a stvari su mnogo jednostavne.
samo fali čvrsta muška ruka.

- - - - - - - - - -

feminacizam pospešuju muškarci jer se neprekidno žale svevišnjem da su ugroženi u partnerskom odnosu.
neodrživa vam je ta logika.
snažni ste samo u čoporu
kad ste sami sa ženom
čuje se samo kev kev kev
 
Ja se ne zalim u 1 na 1, tu nema nikakve prisile, ali ovako javno i mediji i hajke, tu zene rasturaju zadnjih godinu dana, to je vise nepodnosljivo a bice jos gore...
Znaci doziveo sam da me zenska kojoj se svidjam na nekom sajtu torturise i sveti se, zato sto ne zelim da imam komunikaciju sa njom...
To je ludaca, rekli bi jednostavno u neko drugo vreme.
Medjutim, 90% zenskog sveta sa takvog ili bilo kog sajta ce biti za progon sa sajta ili foruma prema meni ili nekom muskarcu koji tako negira ustaljene moci koje zena treba uvek da ima nad muskarcem, a to je da ako mrdne on potrci, ako ga pomazi on svrsi u gace od miline sto mu je pruzila malo neznosti i ostala zenska ljubic sranja...

Neobjektivnost, prisila, seljacizam, ....uostalom ti to sve koristis i znas, sta da ti pricam...

- - - - - - - - - -

Malo je nezgodno u 1 na 1 ako posle juna pocne lagarija za prisilu, ali ako sve bude kako treba, a mora se, necu biti ovde u Srbiji da se lude zene izivljavaju nadamnom...
 
prisilu i seljacizam ne prihvatam.
neobjektivnost ću uvažiti.

naravno da znam o čemu pričaš žensko sam zaboga.
nisu ti jasni najosnovniji principi a praviš se pametan.
ti vidiš uzrok a ne umeš da se izboriš sa posledicom osim da pokreneš salvu žalbi na ponašanje žena.
a ja ti opet kažem valjda ćeš usvojiti konačno.
sa ženama je mnogo lako funkcionisati samo ako imaš pravi ključić u rukama....

ali avaj očigledno da ga nemaš.
aj ćao
 
prisilu i seljacizam ne prihvatam.
neobjektivnost ću uvažiti.

naravno da znam o čemu pričaš žensko sam zaboga.
nisu ti jasni najosnovniji principi a praviš se pametan.
ti vidiš uzrok a ne umeš da se izboriš sa posledicom osim da pokreneš salvu žalbi na ponašanje žena.
a ja ti opet kažem valjda ćeš usvojiti konačno.
sa ženama je mnogo lako funkcionisati samo ako imaš pravi ključić u rukama....

ali avaj očigledno da ga nemaš.
aj ćao

Boze, nepisani kljucevi za ponasanje sa zenama.....

A sto ne bi mogli ljudski nacin ponasanja, kao sto mogu sa drugim gradjanima i gradjankama....
Sto mora seljacki nepisani kljucevi koji su cesto, stipni me konju, svrati kad mi muz nije tu......namigni mi , nemoj da si sonja i ostalo...
Sta fali imati dva nacina, decija nacina ali dva nacina.....prvi zakon.....uredjuje javno ponasanje za vise osoba a drugo je ljudsko , pitam odgovoris konkretno , nacin ponasanja..
Fali sto onda moras da pojedes ***** koje si trazila.....eto to fali..
Postalo bi mnogo ociglednije koliko zene pojma nemaju sta traze i sta hoce.....i koliko ocekuju neko sasavo povlasceno ponasanje prema sebi, a to isto ne podnose niti se same ponasaju tako prema drugima...
I sto sta jos...
 
Bila bi ti u pravu da nema jedne "sitnice": Zakona!

Žena muža i da ošamari nijedan državni organ neće intervenisati!

Muž samo da ispusti na patos ženinu omiljenu vazu - već je to maltretiranje ŽENE i evo je policija!

Ma ko govori o fizičkom obračunu, šta je vama ljudi, spustite gard civilizovani smo, može sve da se postigne i verbalnim gnječenjem, čvrstim karakterom i stavom kod koga nema pregovora.
jeste čuli vi muškarc za to?
uostalom ako žene koriste već to oružje jer su fabrički tako setovane,
pokupite njihovu borbenu strategiju i voala eto vam recepta.
gnječite i vi psihički neprijatelj se uvek iznenadi kad počneš da koristiš njegovo oružje (mislim na oružje u figurativnom smislu naravno)
pa ko duže izdrži...
 
Najvise se dejstva dobije kad ogadis nekome ono sto je nekorektnim i agresivnim ponasanjem osvojio i prisvojio.


Tim recima je jedna drska zenska osoba objasnila zasto je vrlo cesto hejter na netu.

I gledam sa strane, u pravu je...
Ostali dobijaju prostor na gluposti, na dreku i vredjanje, na brojnost mediokritetnog i glupog...
Saceka trenutak ili vise njih i onda nastupa karma...
Sa tri cetiri dobro plasirane izjave, odradi sledece

-isprovocira odgovor mase kao prikaz njihove kolektivne moci i posedovanja prostora, medija
-isprovocira ego i egomanijakalno kod ostalih
-detonira uvredu koja dugo razara osecaj kod ostalih
-pokvari im trenutak
-ne ide na pobedu u medijskom, na argumente, jer to odavno vise ne pali, nego na trazili ste gledajte svoje u ogledalu


Podseti me na zenu mog drugara...
Iz cista mira , umesto da ga zamoli da odradi sta god hoce, dobar je covek, hoce....ona ga iznervira i onda ga posalje da kupi i odradi to sto je htela...i onda on izlazi sa stavom i recima "daj da odradim samo da je skinem sa k".

U totalnoj dominaciji feminacizma u Srbiji , koja sve vise kulminira, a to cete tek videti kako se poostrava narednih meseci, isti princip rusenja uljuljkane atmosfere moci i nedodirivosti je mozda resenje za tiraniju i jednoumlje koje je na svim javnim mestima i medijima.....

Ne kao sto je do sad naivno bilo, pa se muskarac iznervira kad ne moze da opstane neki korektan , solidaran i saradnicki odnos i atmosfera na nekom prostoru ili kolektivu, nego mora, mora uvek neka intriga, dominacija i narocito izivljavanje, prikaz moci....to je kao dobar dan za zenski ego i samim tim i atmosferu koju prave gde god se oslobode dovoljno...

Nego bas bez dubljeg ulazenja i nerviranja i nekih konkretnih i totalnih ciljeva i planova, nego bas hejterski, da pokvaris zabavu....
Na prvi pogled, dobice se samo veca agresija, tj nezadovoljstvo i agresija kod zena i zenskih slugu a muskaraca ratnika...
Prvi ce da reaguju dzentlmeni muskarci ratnici, jer ne mogu da podnesu zensku nervozu, a vadice se da su vaspitani da brane zene....
To je prvi stub odbrane, kao neagresivnih zena, isture fizicki agresivne sluge muskarce ratnike, dzentlmene, birajte gde cete dodati prefiks kvazi...

Medjutim , posto je osvajanje prostora, argumenti , sve sto vam je logicno , nebitno , vec je bitan akt prisutnosti drugacijeg od ugodnog totalitarnog vladanja jednoumlja, to je sasvim prihvatljivo povuci se i izbeci cin agresije i nasilja.
Efekat je postignut samim tim sto je egomanijakalnim zenama i narcisima pokvaren dan...

Radnim zenama nije....muskarcima koji su radni vredni takodje nije...
Jer oni su navikli na stalne probleme i stalne sukobe, ali ih resavaju dobrim namerama i sa kim moze...
Poniznost tu postaje pozitivna osobina....ne ranjava dushu i ostavlja snagu netaknutu..


Sta vi mislite o ovakvom nacinu odrzavanja duhovne higijene u jednom drustvenom prostoru, jeste da je muljavo, lukavo, pokvareno , ali je i efikasno....kao pasterizacija, efekat vise pogadja sujetu i egomanijakalno , a mnogo manje pristojnost i vrednocu...

brate jel znaš ti da otvoriš temu a da bude u dve tri rečenice ?
 
Boze, nepisani kljucevi za ponasanje sa zenama.....

A sto ne bi mogli ljudski nacin ponasanja, kao sto mogu sa drugim gradjanima i gradjankama....
Sto mora seljacki nepisani kljucevi koji su cesto, stipni me konju, svrati kad mi muz nije tu......namigni mi , nemoj da si sonja i ostalo...
Sta fali imati dva nacina, decija nacina ali dva nacina.....prvi zakon.....uredjuje javno ponasanje za vise osoba a drugo je ljudsko , pitam odgovoris konkretno , nacin ponasanja..
Fali sto onda moras da pojedes ***** koje si trazila.....eto to fali..
Postalo bi mnogo ociglednije koliko zene pojma nemaju sta traze i sta hoce.....i koliko ocekuju neko sasavo povlasceno ponasanje prema sebi, a to isto ne podnose niti se same ponasaju tako prema drugima...
I sto sta jos...
nigde nećeš stići sa takvim načinom razmišljanja.
ali to je samo tvoj izbor.
ne govorim o psihoigricama to je posebno poglavlje.
govorim o konkretnom slučaju
ali ti u nedostatku adekvatnog rešenja opet uopštavaš diskusiju na ,sve žene,...

pristojni građani i građanke....
nisam srela pristojnost odavno kod ljudi
a ti nećeš sa svima njima stvarati emotivnu povezanost već sa jednom ženom.
u tom slučaju se fokusiraš na nju i njen model.
ako uopštavaš u odnosu sa svakom ženom ponaosob imaš upravo ovo što vrišti iz tvojih postova.
razoreno samopouzdanje i gubitak vere u ljude.
 
Ma ko govori o fizičkom obračunu, šta je vama ljudi, spustite gard civilizovani smo, može sve da se postigne i verbalnim gnječenjem, čvrstim karakterom i stavom kod koga nema pregovora.
jeste čuli vi muškarc za to?
uostalom ako žene koriste već to oružje jer su fabrički tako setovane,
pokupite njihovu borbenu strategiju i voala eto vam recepta.
gnječite i vi psihički neprijatelj se uvek iznenadi kad počneš da koristiš njegovo oružje (mislim na oružje u figurativnom smislu naravno)
pa ko duže izdrži...

Katastrofa. Sta drugo reci.
 
Hoces da se muvas?

Jer iz ugla i naivnog i premazanog muskarca, ja bih dosao do istog zakljucka...
Jeste perfect one zadovoljna sobom, samouverena, ubedjena da je puna dobrih resenja ili ovog resenja, i kao sve to funkcionise cakum pakum, ali meni merak dogovorna ekonomija i uz ekonomiju ...Cak je , cini mi se moda koja ide u paraleli , VAMP zenska, ono riba , crni nokti, crn ruz i to da bude skoro pa domino i ovo gnjec u vezi...

Ja to vidim kao cisti slucaj nacitane seljanke, jer me strasno podseca na dozivljaje kao mali sto sam imao ispred seoske kafane...
Zlata vredi to slanje usred poljo sezone kao pomoc dedi....sad bi me inace farbali ovi novi gradjani , tesko bih sabrao da li su pojedinacno muckovi ili nisu ili svi zajedno..
A ovako mi je to jasno kao dan.....video si ih kao pilice, sad su orlusine, ali ista genetika..

Asertivnost je posebna prica...ali da ne sirim....
 
znaš :lol: hvala za ovu opsežnu analizu samo moram da te ispravim jer moje samopouzdanje ne dolazi zbog fizičkog izgleda već zbog količine ljubavi koju emitujem prema okruženju.

A sad mi ne preostaje ništa drugo nego da vam poželim da lepo provedete uskršnje praznike.:heart:
 
Katastrofa. Sta drugo reci.

Ja cesto kazem, pojedinacna aktivnost je cisto gubljenje vremena i trosenje resursa...
Jer vecini u glavi ostane zapisano da treba biti fin, naivan i ima tu dobrih devojaka....
I naravno potencijalni su misici za obracun sa nekim kao sto sam ja....

A koji je to moj stav...?

Moj stav je da je tok reke bitna stvar....
Sto znaci , dok je tok reke da se polovi razumeju i postuju, jedna tamo mrziteljka i namcor nece biti ni primecena niti joj ukazana paznja, bice pusti ludacu...
Medjutim, kad je glavni tok reke da se polovi ne podnose, i to vise sa zenske strane, tj da se izivljavaju da je obavezno ponizavanje makar i sitno prema muskarcu , a to masovno cine nesvesno, ove od 20 godina pa do 23 su potpuno nesvesne da u svakoj 10oj recenici vredjaju i spustaju sagovornika a narocito MZ komunikacija i muskarce....e onda moj stav nije pusti ludacu...

Onda je moj stav , ti si bre lud....ti Walkenu....ti xxxxxx.....ti xxxxxx
I bicete ludi dok vam je idealizacija proslosti u glavi kao nesto sto je realnost...

To mi jako lici na situaciju sa biometrijskim licnim kartama i pasosima...
Vecina antiglobalistickih antizaverenika odbija da izvadi biometrijski pasos.
Medjutim, na milion drugih mesta je sve svedeno na broj...tako da argument 666 totalno otpada i ispada isto kao ovo sto muski kao nadjose izuzetak a 99% zena je orjentisano na nakaradne i neravnopravne MZ odnose...
Cak ce se one koje nisu takve , poceti da plase i od drugih zena i od muskarac, npr mene , ali i od muskarac npr Walkena, koji je u ovom slucaju uzet kao med i mleko , a zasto njega, pitacete.....
Pa zato sto znaju kakvu idealizaciju ima, i znaju da je iskazao stav da su mu danasnje zene prihvatljive i fine, i onda poredi to u neiskazanim oblastima ponasnja...
Tako da tumaci da ce taj walken da ocekuje ono sto prosecna devojka koju ta devojka gleda cini ......to znaci pritisak na nju da se mediokritetizuje i sablonira...jer je Walken izjavio da su mu danasnje devojke u globalu vrlo dobre i prihvatljive...a niko ne zeli da bude odbacen...osim ako ima jak razlog kao ja...

I tako teoreticari zavere naprave red i haos kod vadjenja licnih dokumenata, a ne smeta im sto svaki gradjanin ima debeo dosije sta voli , sta kupuje, sta ne voli, kako reaguje na odredjene vesti, sta gleda na tv...itd...

Identifikacija se danas trazi na mnogo mnogo mesta gde nije obavezna, ali je zastita onome ko pruza neku uslugu...
Zasto, pa zato sto su podignuta prava izgrednicima, tj onima koji prave probleme, i onda verovatnoca npr jednog dzeparenja postaje mnogo veca...od postenih gradjana....jer su oprostena nedela sitnih lopova...tako smo izjednacili sitnog lopova sa postenim gradjaninom...

Zene to stalno rade danas, tako sto cuteci izjednacavaju emancipatorke sa emancipovanim zenama a i sa svim drugim zenama, tipa ludacama, mrgudima, drolj... kur.... i ostalima...
Sve im je to zenska sloboda na opredeljenje... a vala bas isto kao i pravo sitnog lopova da ga ne gledaju stalno kao lopova jer nece stalno da krade, hoce nekad i da plati i da se oseti kao covek......

Iz mog ugla to je luksus koji ne zelim da pruzim lopovu. Znaci ne zelim da padam na argument, ej covece oladi, nakrao sam se dovoljno za neko vreme, sad hocu da budem posten....i da lepo uzivam u tome a ti rusis moja gradjanska prava...
Ja sam kaznjen privodjenjem za svoj sitni lopovluk i to je sve zavedeno u policiji tako da iskajao sam svoje grehe...
E pa ja kao neko ko razmislja na ovaj moj nacin , to ne vidim kao pozitivno i ne prihvatam takvo izjednacavanje prava....
 

Back
Top