spas u cashi !!!

smoki 2004

Zainteresovan član
Poruka
199
kako spasiti sebe od grbavih misli ,,,...od podcenjivanja ...od uvrede ....

uvredio me je ...
povredio ...
i podcenio ...i ja sad nemam zelju da spavam sa njim u istom krevetu niti da jedem s njim za istim stolim ..niti bilo sta sto smo do nedavno zajedno radili...
osecam mrznju ...gnev ,,,
a on ,,,,
svestan je svoje krivice
jako malo se trudi da izgladi situaciju ...
a ja sve vishe hladna prema njemu ....a kad legnem da spavam razmishljam (ustvari toliko depresije da ne mogu ni da razmishljam ) kako, sta dalje ?
 
smoki 2004:
kako spasiti sebe od grbavih misli ,,,...od podcenjivanja ...od uvrede ....

uvredio me je ...
povredio ...
i podcenio ...i ja sad nemam zelju da spavam sa njim u istom krevetu niti da jedem s njim za istim stolim ..niti bilo sta sto smo do nedavno zajedno radili...
osecam mrznju ...gnev ,,,
a on ,,,,
svestan je svoje krivice
jako malo se trudi da izgladi situaciju ...
a ja sve vishe hladna prema njemu ....a kad legnem da spavam razmishljam (ustvari toliko depresije da ne mogu ni da razmishljam ) kako, sta dalje ?


Znam tvoje resenje. Ti bi se kresnula s njim ali da ti se on pre toga izvine do poda i ponizno zamoli za sex.
 
PSIHOLOGUE NA VEZI:
Ko me zove?
NEMA SPASA U CHASHI VEC U IZBORU FLASHA...
U stvari sve se svodi na pitanje izbora, izbor je tvoj ,koliko za a koliko protiv?
Tvoje je da odluchish da li je on vredan pijanstva?
 
Psihologue:
PSIHOLOGUE NA VEZI:
Ko me zove?
NEMA SPASA U CHASHI VEC U IZBORU FLASHA...
U stvari sve se svodi na pitanje izbora, izbor je tvoj ,koliko za a koliko protiv?
Tvoje je da odluchish da li je on vredan pijanstva?



jao pa nisam mislial bre da rokam zbog toga
to je samo post
spas u cashi
a ovaj moj problem je bitan ,,,,
to citaj te i pomozite ako mozete


ma jeste da sad cu josh i postanem alkos ...ne ne
 
smoki 2004:
kako spasiti sebe od grbavih misli ,,,...od podcenjivanja ...od uvrede ....

uvredio me je ...
povredio ...
i podcenio ...i ja sad nemam zelju da spavam sa njim u istom krevetu niti da jedem s njim za istim stolim ..niti bilo sta sto smo do nedavno zajedno radili...
osecam mrznju ...gnev ,,,
a on ,,,,
svestan je svoje krivice
jako malo se trudi da izgladi situaciju ...
a ja sve vishe hladna prema njemu ....a kad legnem da spavam razmishljam (ustvari toliko depresije da ne mogu ni da razmishljam ) kako, sta dalje ?
istom onom rukom kojom te je milovao u jednom trenutku te udario? pa onda hoce ponovo da miluje..
istim ustima kojima te je ljubio rekao ti je najgore sto je moglo da se kaze.pa opet hoce da te ljubi i da ti kaze da te voli.
plakao je posle, bilo mu je zao.do sledeceg momenta kada ce se u besu izobliciti i poci na tebe jer ti si kriva zbog njegove patnje.
ne spavaj vise u tom krevetu jer nemas sna.sastavi se, pre nego sto poludis, posle te case ti sledi nervni slom.i idi.makar jela na kontejneru, a spavala na ulici. ne plasi ga se. takvi ljudi se izgube kada ostanu bez zrtve.i ne posustaj.ne vracaj se nikada vise.
 
smoki 2004:
kako spasiti sebe od grbavih misli ,,,...od podcenjivanja ...od uvrede ....

uvredio me je ...
povredio ...
i podcenio ...i ja sad nemam zelju da spavam sa njim u istom krevetu niti da jedem s njim za istim stolim ..niti bilo sta sto smo do nedavno zajedno radili...
osecam mrznju ...gnev ,,,
a on ,,,,
svestan je svoje krivice
jako malo se trudi da izgladi situaciju ...
a ja sve vishe hladna prema njemu ....a kad legnem da spavam razmishljam (ustvari toliko depresije da ne mogu ni da razmishljam ) kako, sta dalje ?

Ne dozvoli da napravi krpu za brisanje poda od tebe.To je nesto najgore sto zeni moze da se dogodi u zivotu.Ako imas snage a trebalo bi da je imas suprotstavi mu se i nedaj da te ponizava i gazi....To nijedna zena nije zaluzila.Moj ti je savet da ostavis skota,i da krenes dalje sama,jer ce da bude sve gore i gore...Na kraju ces da izgubis identitiet i da se pretvoris u lutku bez osecanja i volje za zivotom.A onda ce on tebe da ostavi i bice ti pakao.... Ovako dok jos imas snage izbaci kandze i pravac u novi zivot ma koliko ti to izgledalo tesko i daleko.Sad si trenutno sam svoj tamnicar.Sve je na tebi.Ovo ti pricam,jer je moja drugarica prozivela jos gore stvari nego ti,a imala je i dete.Na kraju ga je ostavila. Sva sreca da je zivu glavu izvukla.Nedaj na sebe,nikad,:!: zapamti to;-)
 
Smoki, od ove depresije nemas nista. Od odugovlacenja ove situacije mozes imati samo gore posledice, pa i mogucnost da prihvatis njegovo kajanje i oprost. Ne sumnjam ja u iskrenost njegovog kajanja, ali izgleda da je mnogo vise iskreniji i mnogo vise svoj kada je zlocinac.
Zaboravi sve to, nego kupi svoje stvari i ostavi ga.
Ako treba ovako da izgleda ta ljubav, sa ovim osecanjem, onda izgleda da je zivot zaista grozan.
A svi znamo da ipak nije grozan i da ima mnogo toga lepog.

Pokupi sve sto je tvoje i napusti ga. I pogledaj, novi i jedan bolji zivot nije daleko, samo treba pruziti ruku i on ce te sam privuci.
 

Back
Top