Matematički fakultet

daki123

Početnik
Poruka
25
Pozdrav svima. Treba da upišem matf u Beogradu ove godine ako bude sreće, ali me brine jedna stvar. Godina studija nosi 60 espb, a u statutu im piše da za budžet treba minimalno 60 espb. Nije valjda da traže 100%? Bio bih zahvalan ako bi mi neko objasnio...
 
Na kom smeru planiras da studiras? Moja ti je preporuka da ides na informatiku. Ili upisi fizicku hemiju ili etf ili masinac. I onda usput ucis nemacki ili engleski i begas kad zavrsis. cistu matematiku nemoj. em je teska em je lose placena,
 
Pozdrav svima. Treba da upišem matf u Beogradu ove godine ako bude sreće, ali me brine jedna stvar. Godina studija nosi 60 espb, a u statutu im piše da za budžet treba minimalno 60 espb. Nije valjda da traže 100%? Bio bih zahvalan ako bi mi neko objasnio...

Sta ti nije jasno.. fakulteti koji su krcati, poput matf, bi bankrotirali ako bi spustili broj bodova za budzet...
60 poena znaci da treba da das sve ispite u godini... sto nije toliko tesko posto danas studenti imaju koliko, 6-8 rokova godisnje??
 
Pozdrav svima!

Planiram da upisem statistiku aktuarsku i finansijsku matematiku na matf.
Voleo bih da cujem vasa misljenja o tom smeru.

1.Je l tezak?
2.Kakav je za pronalazenje faksa, u Srbiji i van.
3. Razlike statistike na matematickom fakultetu i ekonomskom, ako znate.
4.Kakav je program?
5.Profesori?
6.Koliko se nauci stvari bitnih kasnije za posao?
7. itd...

Naravno sve informacije koje imate su korisne, i van ponudjenih pitanja.

Hvala unapred!
 

Back
Top