Mozete li da svrsite dok ste "pasivni"?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Znaci nije u pitanju ono ******, pa aktivni pasivni, nego normalno.

Ja licno jako tesko mogu da dozivim orgazam dok samo lezim a zenska skace! Znaci morao bih da budem u krizi da nisam video pic.u 2-3 nedelje! Pa bih onda mogao, ali ovako inace... Jako tesko. Znaci mogu, ali samo ponekad!

To isto vazi da mi riba odradi rukom... Moze ona da drlja koliko hoce ali najcesce ja moram da "uzmem stvar u svoje ruke"?

Pa me interesuje kako kod vas?

Znaci pitanje za muskarce, i zene koje inace mogu da svrse.
 
If.. ne... nije tako kod mene... Ja ce svrsim kad tad... pa bas me briga koliko joj treba da skakuce, ljubi ili mazi... :wink:

Mada ima tu neke logike da ona ne moze da proceni tvoje podsvesne zelje... kao kojom brzinom i sta...
To lecis mastom... Ti se opustis i mastas bre... a ona ti pravi ugodjaj... ako ti ne kvari mastanje... boom dolazi...
Meni to deluje nekako neopusteno...
 
za ruq ok...mislim tu zhena slabo shta mozhe da pomogne...u ostalim sferama...ponekad mi chak skroz godi da budem pasivan...mislim zaturish se i opustish....

e stavio bi temu dal ste nekad zapalili pljugu dok vam je cura...hhhmmm dojila? (:
il dal ste zapalile plugu dok vas je tip....paaaa lizao?

al netju....iz puke zlobe (:
 
AntunTun:
za ruq ok...mislim tu zhena slabo shta mozhe da pomogne...u ostalim sferama...ponekad mi chak skroz godi da budem pasivan...mislim zaturish se i opustish....

e stavio bi temu dal ste nekad zapalili pljugu dok vam je cura...hhhmmm dojila? (:
il dal ste zapalile plugu dok vas je tip....paaaa lizao?

al netju....iz puke zlobe (:

Hmmm..ja mislim da je bolje da CUTIM I NE DAJEM NIKAKVE ODGOVORE jer ce neki poceti da misle da stvarno zajebavam ovde svojim odgovorima....
Inace ja ponekad (mali fetis) zamolim mog dragog da zapali cigaru dok mu ja pusim.....:lol: A i rekao mi je da mu ponekad bolje drkam od njega...sto je cudno jer uvek muskarac zna tacno kako mu sta godi...
 
Aleksej_BASO:
Znaci nije u pitanju ono ******, pa aktivni pasivni, nego normalno.

Ja licno jako tesko mogu da dozivim orgazam dok samo lezim a zenska skace! Znaci morao bih da budem u krizi da nisam video pic.u 2-3 nedelje! Pa bih onda mogao, ali ovako inace... Jako tesko. Znaci mogu, ali samo ponekad!

To isto vazi da mi riba odradi rukom... Moze ona da drlja koliko hoce ali najcesce ja moram da "uzmem stvar u svoje ruke"?

Pa me interesuje kako kod vas?

Znaci pitanje za muskarce, i zene koje inace mogu da svrse.

Чича нема тих проблема!
Ја је пустим да скаче до миле воље и после је натерам да ми попуши ако нисам заинтересован нек је боли вилица !


:-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Samantha Jouns:
Hmmm..ja mislim da je bolje da CUTIM I NE DAJEM NIKAKVE ODGOVORE jer ce neki poceti da misle da stvarno zajebavam ovde svojim odgovorima....
Inace ja ponekad (mali fetis) zamolim mog dragog da zapali cigaru dok mu ja pusim.....:lol: A i rekao mi je da mu ponekad bolje drkam od njega...sto je cudno jer uvek muskarac zna tacno kako mu sta godi...
Pa gde se ti kriješ celog mog života ?!? :lol:
 
Samantha Jouns:
Hmmm..ja mislim da je bolje da CUTIM I NE DAJEM NIKAKVE ODGOVORE jer ce neki poceti da misle da stvarno zajebavam ovde svojim odgovorima....
Inace ja ponekad (mali fetis) zamolim mog dragog da zapali cigaru dok mu ja pusim.....:lol: A i rekao mi je da mu ponekad bolje drkam od njega...sto je cudno jer uvek muskarac zna tacno kako mu sta godi...


samantha ti si moj čovek! samo reci , sve za tebe,,,,
 

Back
Top