Odobravate li forumske ljubavi

Nema ljubavi na forumu. Postoji samo zabava, a da bi se dvoje forumaša upoznali i u privatnom životu, mora da se desi čudo. Barem je to moje iskustvo. Sa mnogima sam na ovom forumu dobar, a kad poželim da se upoznamo i privatno, onda....
Ja u Boga možda verujem, ali u čuda nimalo neverujem
 
Ne verujem da je i forum napravljen za tebe. :) trebalo bi da je poenta teme

svadjanje ljubavnika preko foruma, jer nikome ne smeta niti obraca paznju ako se dvoje vole

preko postova.:)

ja sam mnogo puta odg na ovu temu, pravljeno nesto za mene ili ne, koristim to dok mi je zabavno, posle odem

- - - - - - - - - -

Ne znam Lu, to je vec druga dimenzija i ja to ne bih mesala.
Na forumu ostaje samo cista platonska ljubav, ko sto neko rece ovde :P

nisi dovoljno na forumu, upoznas neke ljude pa ti bude zao da ih ne vidis u rl jer su kvalitetni
 
Mozda i nisam dovoljno dugo :neutral:
Zao bi mi bilo da upoznam te ljude pa vidim da je moja slika o njima bila skroz pogresna. Ipak bih da ostanu takvi kakve ih znam.

ja se jos nisam razocarala, ovde ljudi toliko pisu da vec mozes da procenis njihov karakter i inteligenciju. cak sam nekada bila i prijatno iznenadjena, ispostavilo se da su izuzetniji nego sto sam mislila. ti koji se toliko zezaju na forumu, a vidi se da su jako inteligentni cesto vode vrhunske intelektualne razgovore, dosta su nacitani i pravo je uzivanje pricati sa njima
 
ja se jos nisam razocarala, ovde ljudi toliko pisu da vec mozes da procenis njihov karakter i inteligenciju. cak sam nekada bila i prijatno iznenadjena, ispostavilo se da su izuzetniji nego sto sam mislila. ti koji se toliko zezaju na forumu, a vidi se da su jako inteligentni cesto vode vrhunske intelektualne razgovore, dosta su nacitani i pravo je uzivanje pricati sa njima

Lu, mislim da bih sa tobom u drustvu popila kafu :rumenko:
 

Back
Top