Ja bih da izjavim

obavih kraljevski šoping
IMG_2220.GIF
 
Vanzemaljci su fini. Ne plasim se nikakve apokalipse, ako ce da ginemo nek ginemo? Meni smesni ovi sto misle da ce dan nam vanzemaljci otmu zemlju, da meteor leti ka zemlji i da ce smak sveta, i da oce, ako je vreme neka je, kako to uopste mozete spreciti, dobro aj idite na Mars, uostalom pripadnici drugih planeta su drugaciji od nas, oni nisu pokvareni i oni nas(pardon, vas) nikada nece povrediti. Sad, da li cete preziveti tamo to ne znam, ja ne idem.
 
Recimo da gubim neki komunikativni pristup/stav-citaj "bojaznost",- primer: "otju kazem-netju kazem". "Bolje ne, bolje da", "a sta ako". bla bla bla..netje kaki - otje kaki. to je neko moje "strucno" pojasnjenje :-p
Pomutio ti se mozak, pa ne znas ni kako da pricas ni sta da pricas? :D doktor Diazepam ce da resi i prepise terapiju ako treba.
Imam slicni problem u poslednje vreme.

@ot ja bih da izjavim da idem da se tusiram i poobavljam neke stvari jer znam da to zanima bukvalno ceo forum. I da se vratim u nadi da ce ikog biti :sad2:
 
Sutra i narednih dana ponovo vrcamo med. Mislim da bi mogli i sutra sve da završimo kad bi radili od jutra do večeri. U narednih sedam dana čekaju nas najmanje dva odlaska u Zrenjanin (da dovučemo pčele koje su bile na suncokretu) i jedna velika prihrana pčela
 
Da nece jos dugo dugo smak sveta kom se tolko nadate. Postoji jos par stvari a mozemo spojiti i u jednu, koju covecanstvo mora da prodje da bi nestalo.
Ima i druga opcija u kojoj do smaka nece ni doci, ali ne vredi pricati.
 

Back
Top