BURNA PROŠLOST.Iza ili još uvek u nama?

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.


hehe zadnji deo mi mami osmeh

naravski da bi da ga vidim
pa volela sam ga bre :oops:
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.


A sta ako je bas sex razlog sto smo raskinuli?

U tom slucaju bar je kod mene tako, izgubi se zelja za bilo kakvim vidjenjem ponovo....

Mozda cisto kafica ili tako nesto i to onako samo zbog zajednickih trenutaka ali nista vise....
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.



eh da mi je da ga vidim ,,,,da ga sretnem barem
da mu kazem da nisam srecna od kako nisam s njim
od kako sam ga ostavila ...
a bio je jedini koji me je voleo iskreno
prvi i jedini ...

nisam tugovala kad sam ga ostavila sad tugujem jer sam shvatila da sam pogreshila
a taj svakodnevni sex sa njim mi je tada bio dosadan a sad mi jako nedostaje .....

ne zelim da razmishljam o tome
boli me jako .........
 
Dont_Break_The_Oath:
Da, mozda bi trebalo stvari da ostanu tamo gde jesu.
Ali i posle 9 godina,,,,,samo bih voleo da je vidim, samo da saznam kako joj je sada.
Ne lutam dzabe 9 godina kroz Banovo Brdo u nadi da cu je sresti. Ali je nisam video nijedanput.
Moja S......
Moja Princeza niskosti.

Stvarno umes da budes patetican... :?

@ latice ima nesto u tome sto ti kazes.... :sad:
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.

Ma jok,....ne treba kopati po proslosti,....sto kaze LATICA,.......
a i nemam neku zelju da srecem ex frajere,..sta ja znam,......nisu dzabe BIVSI,...mada svaka cast onima kojima je drago kada ih vide....
 
Voleo bih da vidim njih dve. Jednu sam i uspeo da vidim posle par godina od raskida. Interesantno, provalio sam da sam je u toku te pauze sve vise idealizovao i kada smo se konacno videli bio sam sokiran vlastitom reakcijom. Bio sam hladan, ona mi je bila potpuno nezanimljiva i prosto mi je bilo zao sto sam toliko emocija uludo potrosio. Sad cekam da vidim drugu i nastavim da zivim ko` normalan covek :lol:
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.

Никада то је блесаво тотално !
Није ђаба БИВША !
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.


Ja sam eto, prošlog leta, srela posle 10 godina momka sa kojim sam se zabavljala godinu dana i koga sam jako jako volela. To je bilo tako čudno i nekako presvetlo ....

Sreli se sasvim slučajno .... on neobrijan, u nekim starim bermudama, prljave kose .... ja usličnom izdanju :) .... izljubili se kao stari prijatelji, razmenili nekoliko uputnih rečenica i dogovorili se da sutra popijemo kafu. Sutradan on dolazi obrijan, ispeglan, čiste kose :) - ja isto tako ... uživala sam u njegovom društvu. Bilo mi je drago što smo podjednaku važnost dali tom susretu, posle toliko godina. On je oženjen, ima dete, radi .... živi neki sasvim deseti život od onog kakvim smo život zamišljali tada .... Pričali smo pomalo i o nama, o onome što se dešavalo itd. Sve je to OK ... ali, ono što je najbitnije je da sam shvatila da izmedju nas ''struna'' nikada neće pući.... da će ono što smo voleli jedno kod drugog uvek ostati - sem zajedništva :) ....
 
Fejs74:
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god.Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi.Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene.Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle".Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.


Volela bi da ga vidim.....
I rado bi ponovila s njim sve nase sexi vragolije....
 
s vecinom bivsih se vidjam i dan danas i uvek mi je drago kad ih vidim,kad popricamo mada ima stvari koje me ubijaju kad cujem...vracaju me u stare dane a to boli...ipak najveca mi je zelja da vidim moju prvu pravu ljubav...nisam ga videla ni cula ravno 10 godina,ne znam sta je s njim,ne mogu ni da pretpostavim...cula sam par pricica,cak se jednom i istripovala da sam ga videla ali njega i dalje nema...i sto bi rekao Balasevic:"vise ne prolazim ulicom Dositejevom,i nemam pojma kad neko pita gde je to,tih 206 koraka duzinom tog sokaka..."...
volela bih samo jos jednom da cujem "lepotice" od njega,da me vidi,da mu kazem koliko sam ga volela,da mu pokazem da nisam mogla ni zelela da ga zaboravim...da sam ga verno cekala da se vrati po "svoju zenu",da su svi oni bivsi bili promasaji za ovih deset godina u odnosu na njega...na njegova dva prelepa oka,..
suvise boli kad vratis se u proslost...a ipak sve vreme zivis u njoj...
 
Volim kad cujem da je nekoj mojoj bivsoj ljubavi ok,da se ozenio,dobio dete....da dobro zivi.:D Stvarno im zelim svu srecu ovog sveta.Ako mi nismo mogli da budemo srecni,zasto on nebi mogao to da ostvari sa nekom drugom.Nemam neku preteranu zelju da ikoga susrecem,ali ako ikog sretnem,ja se lepo ispricam s njim,pod uslovom da ima zelju da ista prica i to je to.;) Ono sto je proslo, proslo je.......
 
NatasaNatasa:
Ja sam eto, prošlog leta, srela posle 10 godina momka sa kojim sam se zabavljala godinu dana i koga sam jako jako volela. To je bilo tako čudno i nekako presvetlo ....

Sreli se sasvim slučajno .... on neobrijan, u nekim starim bermudama, prljave kose .... ja usličnom izdanju :) .... izljubili se kao stari prijatelji, razmenili nekoliko uputnih rečenica i dogovorili se da sutra popijemo kafu. Sutradan on dolazi obrijan, ispeglan, čiste kose :) - ja isto tako ... uživala sam u njegovom društvu. Bilo mi je drago što smo podjednaku važnost dali tom susretu, posle toliko godina. On je oženjen, ima dete, radi .... živi neki sasvim deseti život od onog kakvim smo život zamišljali tada .... Pričali smo pomalo i o nama, o onome što se dešavalo itd. Sve je to OK ... ali, ono što je najbitnije je da sam shvatila da izmedju nas ''struna'' nikada neće pući.... da će ono što smo voleli jedno kod drugog uvek ostati - sem zajedništva :) ....

Bravo, lepo napisano...
 

Back
Top