Kako da prebacim file

Sa K-Lite Codec Pack pored svih potrebnih kodeka nalaze se i kodeci za Real i Quick. A kako je u taj paket uključen i BS Player, u njemu se mogu gledati i slušati ti fajlovi. Reprodukcija je moguća i u JetAudio Playeru. Isti paket kodeka poseduje Real i Quick Plugin-ove za Mozillu, Operu i Internet Explorer.
Napomena je da ja imam stariju verziju paketa 1.03 i fajl je veći od ovih sadašnjih verzija. Šta one imaju, a šta nemaju ne znam.
 
Za takve stvari postoji i jednostavnije resenje.Samo je pitanje da li imas jednu pesmu da konvertujes ili mnogo vise.Ako imas samo par onda ti je mnogo jednostavnije da pustis tu pesmu normalno iz odgovarajuceg plejera(real player) i preko nekog programa snimis ono sto cujes na zvucnicima.Recimo Windovs Move Maker samo podesis audio input na stereo mixer.Mozes posle snimiti normalno u wav a ako hoces konvertuj u mp3.Zvuci komplikovano ali je u datom trenutku mnogo jednostavnije nego traziti program na internetu i downloadovati ga.
Ako se naprotiv radi o velikom broju pesama onda poslusaj savete ovih ljudi gore.
 
problem sa shareware a svi su shareware tog tipa je sto prebaci samo 30 sekunde. E sada ja probao da najdem crack i to je veoma tesko ima samo za starije verzije a starih verzija nemas gde da skines! Tako da nista nisam uradio. Skinuo sam rm to mp3 converter 1.47 i stvarno je super ali sta vredi...
 

Back
Top