ZVEZDA-TROMZA

uh to ne valja. Ovi majmuni uvek po kisi umesto da igraju sa strane teraju po sredini gde je teren sav unisten i skoro nemoguc za kretanja a strane su uvek bile manje unistene i lopte se brze krece ali uvek bas uvek samo srljaju kroz sredinu. Valjda im je Zenga nesto rekao ipak je cova iskusan.
 
3-1 !
Za bolje i nismo.
Kompletnu half liniju treba otpustiti iz kluba i preko zime dovesti potpuno nove igrace u odbrani. Nije problem u porazu...Boze moj...ali necu da gledam bilmeze poput Joksimovica,Dudica,Bisevca...kako stoje dok protivnicki napad igra. Em sto ne znaju nista,em sto su uzasno spori.
 
Emoj druze sa SEVERNE TRIBINE nisu krivi igraci nego treneri rukovodstvo kluba,a po najvise ''novinari'' koji su ih proglasili ''igracima'' ivelikim talentima.Shta reci nego velika sramota.Jedini lek izgleda je ponovni upad navijaca na trening sa popravno vaspitnim sredstvima(motka).
 
Neka mi neko objasni po kom kriterijumu jedan buzdovan Krivokapic u Zvezdi nosi dres sa brojem 10?!!!
Kako ga nije sramota. Da li on zna koje je nosio u Zvezdi dresove sa brojem 10! Niko u ovoj beneraciji ne zasluzuje taj dres.
Od proleca u evropi nema nista...sto sam ja manje vise i pretpostavljao.Jer je tim blagi uzas i prosto ne znam kako smo prvi sa 5-6 bodova vise od Partizana ili Vozdovca...koga vec...
Ustvari prvi smo zahvaljujuci ocajnoj situaciji u Partizanu. Ostalim timovima svaka cast,ali oni se odseku kada im dodju Zvezda ili Partizan.
Nadam se da ce rekonstruisati odbranu i otpustiti Krivokapica,Mudrinica,Joksimovica,Bisevca,Dudica,Perovica...posto ta chuda niko nece da kupi.
Ma dobro...pobedicemo Romu i Strazbur i idemo dalje.:lol:
 
Dobrodošli na zemlju crveno-beli! Mi grobari smo već stigli nešto pre vas pa sad bauljamo po domaćem prvenstvu.
Eto, to je naš fudbal. Kad kreteni misle da su igrači, onda i dobri igrači postanu kreteni. Koliko se samo takvih kretena namnožilo i u Zvezdi i u Partizanu to smo najbolje svi osetili na svojim živcima. Gledam mix košarka Partizan i Zvezda fudbal i nisam znao šta je smešnije. Pošto je ovde tema Zvezdina utakmica mogu da kažem da sa ovakvom igrom našem fudbalu i kad dođe proleće biće zima. Prvestveno Mudrinić i Krivokapić su baš ti kreteni iz prethodnih rečenica. Kakve su to budale ne mogu da verujem svojim očima. Pitam se samo ko li ih je slagao da oni mogu da igraju u Zvezdi pa još i da budu nosioci igre. Katastrofa!!! A dovođenje Trajkovića mi liči, doduše u deminutivu, kao odlazak Perice Ognjenovića u Real ili Ćirića u Barselonu. Trajković da je neki igrač ne bi se vucarao po Vojvodini i Zeti pa naprasno naučio da igra fudbal. Muka ga naterala verovatno. Ko ga je doveo taj treba da ga odvede kod kuće da mu sređuje dvorište.
TREBA IMATI PLAN, FUDBAL JE TO!
I tako propade naš fudbal. I tu je kraj priče.
 
Najvise od svih me odusevljavaju nasi bolidi u odbrani sa Bisevcem na celu, odavno nisam video veceg idiota od njega, naravno ni njegov "brat po inteligenciji" Dudic nije nista bolje, kakva dva uzaludna konja. Krivog ne treba ni prokomentarisati, retke su utakmice kad se Krivi oznoji, a skoro da nema onih kad zaprlja dres, tipican maneken.
 
mozzda se nekome netje svideti to shto tju retji ...

ali jedan vrhunski struchnjak, visokog renomea....trenutno na vrhu evrope...B.Stankovitj...ne mozze da preuzme odgovornost za postojetje stanje u kosharci...e sad ko ovde pricha o kosharci..ali ljudi isto takvo je stanje i mozzda josh gore i u fudbalu!

u proteklih 7-8 godina...barem tako statistika kazze...ubijeno 7 a kidnapovano 3 predsednika upravnih odbora srpskih klubova...pa vidite vi to...
 
sta drugo reci osim,prava sramota za celu SCG-u da nece?imati predstavnika u Evropi,ovaj upitnik

sam namerno stavio jel' postoje jos neke teoretske sanse,pa ako nas malo bog pogleda TO JE

TO..................................!!
 
Eto šta se desi kad neko sebi utuvi u glavu, da je super mega zvezda.Ovo isto vazi i za igrace Partizana.Lako je biti Prvak kad jedina utakmica koja valja je derbi, i ko tu pobedi taj je prvak(kao i u Škotskoj, mada je ove godine drugačije).Alex.L
 
zalosno je ovo sto se desava sa zvezdom a i sa partizanom
partizan kao tema je prilicno dobro prokomentarisana, te bih ja da se zadrzim samo na zvezdi.
po meni glavni zvezdin problem je to sto pored par prosecnih igraca ima jednog koji je nesto vredi.
moze se postaviti i pitanje da li bi on toliko vredeo i u nekom ozbiljnijem klubu ali o tome ja nisam kompetentan da dam procenu. e sada ono sto je meni upalo u oci i ono sto se meni ne svidja je to da se cela koncepcija gradjenja zvezdine igre svela na to da( kad igra sa protivnikom koji se ne plasi njenog imena nego se iole potrudi ) salje dubinske lopte ka zigicu pa ovaj ako uspe da je se dokopa nesto moze i da ispadne - uglavnom sredina ne postoji. zabrinjava me i to da tog decka neko ne osakati posto je uvek na meti kada god lopta krene u vis. zalosno je i to da smo prakticno samo zahvaljujuci njemu i uspeli da se umuvamo na svetsko prvenstvo pri cemu zaista ne zelim da ovim komentarom umanjim zalaganje i zelju ostalih momaka.

uglavnom moj zakljucak je da zvezda pod hitno treba da ga pusti da ode negde i da pokusa da napravi igru kakvu je imala zlatnih osamdesetih godina kada je lopta prenosena od noge do noge preko celog terena jer samo na taj nacin se moze pravilno rasporediti teret igre na sve clanove tima pa samim tim i spreciti zamor materijala u odbrani koji neminovno dovodi do ovakvog rezultata
 
Lepo pise u politici (petkom je kupujem zbog programa) :)
Na kraju utakmice cak 3 igraca tromse su se odvezla kuci u jednom jarisu a zvezdine "zvezde" se voze u najekskluzivnijim modelima i dzipovima sponzora toyote. E to je problem. Sto su naduvani i preduvani. Pa znas ni ja se ne bih trudio kad bih sa 18 god imao par stotina hiljada u steku i vozio takav auto.
Bre to treba sa metlom sve i ne treba toliko napadati Zengu. Ima jedna narodna. Od govana se pita ne pravi. I to je istina. Nemoze on da igra. Bre onaj (zaboravih mu ime) na 5 metara sam ispred golmana i plasira kao da trenira golmana da skace levo desno. Realno Zenga je doneo dosta novina u igru zvezda ali nema bre ko tamo da igra. Svaka cast par izuzetaka, u prvom redu Zigicu i Basti koji se polome na terenu ali brate ono ostalo ne bi u staroj jugi igralo ni u trecoj ligi.
Ispada da su bili u pravu zagovornici da igrace barem do 24 ne treba pustati da idu napolje. Ovako cim napuni 18-19 proda se za relativno male pare koliko bi vredeo da se izgradio kao igrac ovde, a onda kao zvezda otisao napolje. Uostalom nasi poslednji velki igraci iz zvezdine bari reprezentacije i partizanove mijatove su odlazili dosta stariji iskusniji gde su prvo mogli da pomognu da se nesto i ovde uradi a i oni su zato tamo uspeli, a ko je sad uspeo od nasih zvezda? Setite se samo koliko je bilo talentovanih igraca u zvezdi i partizanu i nikog vise nema. Ni za jednog se vise ne cuje.
 

Back
Top