Šok zakon: Dizelašima odbrojani dani!!!


pa odbrojani su im dani iz prostog razloga sto vise nece moci da se registruju tj da prodju testove o emisiji

plus skupo odrzavanje ko svetog petra kajgana

Moj drugar ovaj pitao ovlasceni posto je nova turbina za golfa 4 posto mu je stara pred crkavanjem - oni mu rekli 1600e + da nam das svoju

Ja mu rekao da reparira u turbo servisu i da posle proda auto da se resi bede nemacke
 
Pa sto da kupujemo kod njih kad i ti sam kazes da neces da dajes domacim lopovima i kupujes preko e bay-a.
Jel se onda slazes da se nova turbina moze uzeti za manje od 300€?:per:
I sofersajbna za Accord je 900€ u ovlascenom i jel to znaci da je treba tamo kupiti?
Znaci onda se gleda cena koja je daleko normalnija a ne navodi primer kojim se plasi narod jel tako?
 
Pa sto da kupujemo kod njih kad i ti sam kazes da neces da dajes domacim lopovima i kupujes preko e bay-a.
Jel se onda slazes da se nova turbina moze uzeti za manje od 300€?:per:
I sofersajbna za Accord je 900€ u ovlascenom i jel to znaci da je treba tamo kupiti?
Znaci onda se gleda cena koja je daleko normalnija a ne navodi primer kojim se plasi narod jel tako?

ne moze se uzeti turbina za 300e vec se postojeca moze reparirati za taj novac

Bitna razlika.

Nova smo rekli koliko kosta.
 
Ti to sam sebi persiras?:hahaha:
Niko to drugi nije rekao nego samo ti a ja sam okacio linkove gde se prodaju turbine i kao sto vidis tvoja pricica opet ne pije vodu.
Turbina kosta mnogo manje i to se vidi na linkovima a cak se dobija i garancija od dve godine a ti si prvi koji podrzavas garanciju samo da nesto ne bi platio ukoliko se pokvari jel tako?
Znaci izvadis 250€ i imas dve godine garancije.
To je na tvoju zalost prava cena turbine i imas nebrojen broj oglasa gde se vidi da je tako.:per:
 
Tihi je najveci hejter dizelasa, pa malo vise preteruje :D

Inace, jeste cinjenica da se na zapadu vodi prilicna kampanja protiv dizelasa, i tacno je da dani pocinju da im se odbrojavaju i da ce ih u bliskoj buducnosti na zapadu potpuno izbaciti (osim kod oldtimer-a, posto za oldtimer-e imaju posebne izuzetke u svim zivim zakonima, jer podrzavaju taj hobi).
Ali nikako nije tacno da su im dani vec odbrojani (to bi znacilo da ih nema vise).

I ti podaci oko smrtnosi od zagadjenja su prenaduvani, jako ih je tesko utvrditi tacno, i malo je glupo izletati sa takvim ciframa. Tacno je da dizelasi dosta zagadjuju, ali sad 60.000 godisnje da umre samo od toga, samo u Britaniji, je bas preterano, i nepouzdano.

Samo malo realnosti, nista drugo ;)
 

Back
Top