Pravi shovinista

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Evo nema Dordza, kokoske ovde napravile rusvajz na forumu pa da iskoristim ovu priliku posto niko ne zakljucava teme da im se malo nayebem keve.

guske,curke i ostala kokos, mars bre u pizku lepu materinu ***** li vam sve po spisku.
Seme li vam se zatrlo mamu li vam alapacarsku na kolac nabijem.
sisate mi kitu maloumnice jedne.
Dabog da vam kurcevi na oci izlazili, pizka li vam materina nedokazana.
Yebo li vas onaj koji vam rekao za ovaj forum.

Uh sad mi je vec malo lakse mamicu im raspalim.

Naravno znace one koje trebaju da se osete ovde prozvane, nije ovo svakoj upuceno ;)

pozz
 
c c c...tko bi reko...deluje ko fin momchitj (:
jbte chime se bavi onaj lik preko puta tebe...napravi chovek hacijendu za par dana...uzhas...a chuh neke priche o sinu njegovome...kao mali tezhak idiot...jbte chachak...selo bagljavo...
 
On je glavni uvoznik parfema za SCG.
Ima neku prodavnicu u Knez Mihajlovoj.
A sad moj cale prica kako je on bio goljo nekad.
Pa sta ako je bio nekad goljo sad je covek uspeo.
A on je nesto sterilan, pa je isao na vestacku oplodnju u svicu cini mi se pa mu zato sin ima neki genetski poremecaj, enormno je debeo.
Yebiga ne moze se param a sve kupiti.
 
Ali zašto? Znaš i sam da kokoške samo seru po dvorištu (čitaj: forumu) i kvocaju. A šta misliš jel one razmišljaju o tome što izkokodaču? Jok. To ti je čista mehanika, nema mesta nerviranju. Svaka forumska kokoška mora da sere, kokodače i ne misli! Prosto(e) ko pasulj!
 
Mare:
Ali zašto? Znaš i sam da kokoške samo seru po dvorištu (čitaj: forumu) i kvocaju. A šta misliš jel one razmišljaju o tome što izkokodaču? Jok. To ti je čista mehanika, nema mesta nerviranju. Svaka forumska kokoška mora da sere, kokodače i ne misli! Prosto(e) ko pasulj!

Johohoj...skoro sam cula jedan vic...od svinje sovinisticke (koju volim) :lol:
Zasto zene imaju veci mozak od kokoske?
Zato da ne bi sr.ale po dvoristu!

A dobio je i adekvatan odgovor...
A znas cemu muskarcima sluzi mozak?
E da bi srali gde god stignu...:twisted:
 
Ма опусти се Луп...гледај на то...као кад мале девојчице желе да виде пишу. :lol:

...и још кад би могле мало да се играју са...:lol:
 
Jel imamo ptičji grip? Nemamo, ali to nije ni bitno.

Jel vlada naredila da kokoške moraju da budu zatvorene? Jeste.

I šta sad one da rade? Dosadi im ležanje na jajima po ceo dan, te se malo ovde ispucaju. Pa na novu turu.

Da li je ovo bilo šovinistički? Vežbam za novi imidž, pa da pitam šta još da ispravljam.
 
AntunTun:
videh se juche s rusom matorim...zhena mu trudna...porodichan chovek lol

videh peshitja pre 7-8 dana...s cokom se nisam vido ne pamtim...kolkos ti u kontaktu s tim ljudima a?

Gde si bre viseo pesica leba ti :o
Njega nisam video 4-5 godina.
Coka sam video letos zadnji put.
Slabo sam u kontaktu sa njima, uopste sam jako slabo u kontaktu sa ljudima.
Po ceo dan gubim oci za ovim kompom.
yebi ga :!:
 
loop:
Evo nema Dordza, kokoske ovde napravile rusvajz na forumu pa da iskoristim ovu priliku posto niko ne zakljucava teme da im se malo nayebem keve.

guske,curke i ostala kokos, mars bre u pizku lepu materinu ***** li vam sve po spisku.
Seme li vam se zatrlo mamu li vam alapacarsku na kolac nabijem.
sisate mi kitu maloumnice jedne.
Dabog da vam kurcevi na oci izlazili, pizka li vam materina nedokazana.
Yebo li vas onaj koji vam rekao za ovaj forum.

Uh sad mi je vec malo lakse mamicu im raspalim.

Naravno znace one koje trebaju da se osete ovde prozvane, nije ovo svakoj upuceno ;)

pozz

osh rame :p
 
e što ovaj loop šovinista zna da me nasmeje - pa to niko na ovom forumu ne zna :lol: :lol: :lol:
Vrlo rečito loope, vrlo rečito... A šta si mislio time i koga si u stvari napušio nije ni bitno.
Važno da je tebi bolje.

:lol: :lol: :lol:
 
blagodarim, pretpostavljala sam da sam medju njima,sad je potvrdjeno i ja kao imam nesto od toga.heheheh
znas sta nam mozes? ne mozes nam nista.ali sebi bi mogao da pomognes recimo ako se sagnes i izduvas ga, verujem da si dovoljno elastican.
 
loop:
Evo nema Dordza, kokoske ovde napravile rusvajz na forumu pa da iskoristim ovu priliku posto niko ne zakljucava teme da im se malo nayebem keve.

guske,curke i ostala kokos, mars bre u pizku lepu materinu ***** li vam sve po spisku.
Seme li vam se zatrlo mamu li vam alapacarsku na kolac nabijem.
sisate mi kitu maloumnice jedne.
Dabog da vam kurcevi na oci izlazili, pizka li vam materina nedokazana.
Yebo li vas onaj koji vam rekao za ovaj forum.

Uh sad mi je vec malo lakse mamicu im raspalim.

Naravno znace one koje trebaju da se osete ovde prozvane, nije ovo svakoj upuceno ;)

pozz
Osećam se ko ovan u magli, pa ako bi bio ljubazna ti ili neko ko je razumeo šta ja imam sa ovim, i o kojim kokoškama i ostaloj živini je reč????????'' Može i na PP
 

Back
Top