Sramni posteri kada ti dodje devojka???

mislim svašta... pa zar niko nije ono što jeste ili se svi pretvarate???... neznam čemu foliranje, pretvaranje i izigravanje "frajera/dame koji/a bi joj/mu pasao/la"... ako joj/mu ne paše onakvi kakvi jesmo ni spremanje stana, ni skidanje postera, ni glumljenje finoče ga/je neče održati samo možete odužiti (na kraju prepoznavnu) agoniju...
 
Milojko Vasic:
blondi:
mislim svašta... pa zar niko nije ono što jeste ili se svi pretvarate ...
To ti kažem blondinka. Al' dobro, ima ovde i malo mlađih, koji tek kreću u život. Nedavno je bila neka tema gde je neko spomenuo svoju zbunjenost, uplašenost, nesigurnost ... u godinama oko sedamnaeste.
e moj mile... "tkole mamo" bi rekli slovenci 8)
 
007:
Zaboravio sam da vas pitam da li je u redu da kada mi dodje devojka u sobu da ostavim sramne postere na zidu, a da se ona ne naljuti? :( :( :(

meni je mnogo slatko tvoje pitanje...!sve zavisi od devojke; meni npr. nije smetalo da moj decko drzi takve stvari, ali sam ja npr drzala postere johnny deppa itd.

znas koja ti je najbolja opcija...? kad ti udje u sobu kazes "jaix! ovi posteri josh stoje tu... :oops: ako ti smetaju skinucu ih! :wink: " i onda ona nema prava da se ljuti... lepo na finjaka ispitash teren. :wink:
 
xaxaxaaxxa,samo mi nesto nije jasno??koji su to sramni posteri???zar danas uopste postoji nesto sto je sramno???sramno je ocigledno samo biti normalan i drzati svoju privatnost za sebe, a sve ostalo je u danasnjem komercijalnom svetu ochigledno 'IN'.
BAS SAM SE NASMEJALA....sramni posteri
:lol:
 

Back
Top