Software za online gledanje televizije

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.007
Pozdrav narode.

Obaveštavam Vas da sam na Internetu pronašao software za online gledanje TV kanala iz različitih država.
Reč je o besplatnom software-u FilmOn HDi

Softver možete download-ovati sa sledećeg linka:

Kod:
http://www.filmon.tv/download#win

Moji utisci o dotičnom software-u su fantastični.
Software poseduje opciju snimanja tako da možete snimiti Vašu omiljenu emisiju, crtani film, dokumentarni film...

Naime favoriti su mi sledećii TV kanali: Russia Today, BBC, Miami TV.

Preporučujem Vam da instalirate navedeni software i bićete presrećni.
Instalacija software-a FilmOn HDi je optimalna solucija za forumaše koji nisu pretplaćeni na IPTV, satelitsku i kablovsku televiziju.

Saopštavam Vam da ako posetite početnu WEB stranicu sajta koju sam Vam priložio moćićete da gledate online televiziju bez instalacije.




Za forumaše koji se odluče da instaliraju software:
Potrebno je da izmenite podešavanje slike te da vam bude kao na screenshot-u koji Vam prilažem

myK51Rf.png




Have fun.
 
Хвала!
Тек уградио, нисам се уходао, буни ме тражилица на дну, када укуцам рецимо Eurosport или Sport Klub 1 не могу да их пронађем.
На главном списку нема рецимо српских, хрватских канала...

- - - - - - - - - -

Да сам за ово знао раније, отказао бих кабловску, прикључио ТВ на комп и уживао...
 
Naime, da biste skratili vreme pokretanja željenog TV kanala savetujem Vam da kada pronađete u kategoriji neke države željeni TV kanal da dotični TV kanal dodate u favorite pritiskom na zvezdicu

vKWwheT.png



Da bi pristupili TV kanalima koje ste dodali kao favorite neophodno je da kliknete na dugme na kojem se nalazi zvezdica te ćete moći da izaberete kanal koji želite da gledate bez potrebe da otvorite kategoriju u kojoj se željeni TV kanal nalazi.
IxoboO2.png
 
Пробах да нађем Спорт Клуб, било коју верзију, (пошто има и она хрватска) али не успех... Мада нисам много ни тражио...
Нису поредани по абецеди. ово сам снимио екран када се кликне на спортске канале..
TVuzivo.jpg
 

Back
Top