DA LI LJUBAV SPLASNE

0

007

Gost
Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom :oops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
ljubav vremenom splasne................

pazi, ima tu istine. ali po mom misljenju za to su krivi njih dvoje. nista se ne desava samo od sebe, vec ako ti to dozvolis. da su se trudili, da je vredelo............ne bi splasnula, sigurna sam!
 
JOVANA77:
ljubav vremenom splasne................

pazi, ima tu istine. ali po mom misljenju za to su krivi njih dvoje. nista se ne desava samo od sebe, vec ako ti to dozvolis. da su se trudili, da je vredelo............ne bi splasnula, sigurna sam!

Ja mislim da tu niko nije kriv. U pocetku su bili zaneseni jedno drugim i nisu primecivali mane onog drugog, a vrline su dizali u nebo. Kada su se dobro upoznali, kada su spoznali mane onog drugog to je verovatno pocelo da se hladi. Njih dvoje jednostavno nisu jedno za drugo i tu niko nije kriv.
 
"Ljubav splasne"!!!!!!!!!!!!!!
Gluposti!Ljubav je rad na potencijalima voljene osobe!Ljubav je kao i cvijet ako ga ne zalivas ne moze da se razvija.Ako "splasne" tu nije ni bilo ljubavi, mozda zaljubljenost koja je svakako prolazna. :roll:
 
007:
Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom :oops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "Shit, sto je zgodan!" ili "Shit (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)
 
ERICSON ///:
007:
Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom :oops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "*, sto je zgodan!" ili "* (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)
Slazem se, mada malo preterujes sa nim "'Shit (2x)'"... :? :? :? :? :? :? :? :?
 
_DACHA_:
ERICSON ///:
007:
Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom :oops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "*, sto je zgodan!" ili "* (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)
Slazem se, mada malo preterujes sa nim "'* (2x)'"... :? :? :? :? :? :? :? :?
Jea, to 'Shit' kao 'Shinter'>>> :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top