DA LI LJUBAV SPLASNE
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: DA LI LJUBAV SPLASNE

007
    Guest

Podrazumevano DA LI LJUBAV SPLASNE

Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom ops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome?

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

ljubav vremenom splasne................

pazi, ima tu istine. ali po mom misljenju za to su krivi njih dvoje. nista se ne desava samo od sebe, vec ako ti to dozvolis. da su se trudili, da je vredelo............ne bi splasnula, sigurna sam!

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Podrazumevano

Citat Original postavio JOVANA77
    ljubav vremenom splasne................

pazi, ima tu istine. ali po mom misljenju za to su krivi njih dvoje. nista se ne desava samo od sebe, vec ako ti to dozvolis. da su se trudili, da je vredelo............ne bi splasnula, sigurna sam!
    Ja mislim da tu niko nije kriv. U pocetku su bili zaneseni jedno drugim i nisu primecivali mane onog drugog, a vrline su dizali u nebo. Kada su se dobro upoznali, kada su spoznali mane onog drugog to je verovatno pocelo da se hladi. Njih dvoje jednostavno nisu jedno za drugo i tu niko nije kriv.

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano ,

splasne????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

"Ljubav splasne"!!!!!!!!!!!!!!
    Gluposti!Ljubav je rad na potencijalima voljene osobe!Ljubav je kao i cvijet ako ga ne zalivas ne moze da se razvija.Ako "splasne" tu nije ni bilo ljubavi, mozda zaljubljenost koja je svakako prolazna.

Ističe se timmy (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano timmy

između ljubavi i mržnje je tanka crta-sve je moguče

books
    Guest

Podrazumevano

splasne,splasne nego shta-pogotovo ako se oboje ulenje.....nema leba bez motike!!!

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Izgubljena
    "Ljubav splasne"!!!!!!!!!!!!!!
    Gluposti!Ljubav je rad na potencijalima voljene osobe!Ljubav je kao i cvijet ako ga ne zalivas ne moze da se razvija.Ako "splasne" tu nije ni bilo ljubavi, mozda zaljubljenost koja je svakako prolazna.

Slazem se u potpunosti 8)

ERICSON ///
    Guest

Podrazumevano Re: DA LI LJUBAV SPLASNE

Citat Original postavio 007
    Odem ja kod komse na caj pa posto se dobro poznajemo (ima 22 god. lepog oblika) pitam je ja da li se jos zabavlja sa deckom (27 god.). Ona meni kaze: "Pa znas, mi smo raskinuli." Ja bi je rdo pitao da nastavi sa mnom ops: pa pomislim da da sam jos koju godinu stariji mozda bi i mogao 8) , pa se zadovoljim pitanjem: "A sto?" A ona mi rece da ljubav vremenom splasne. Sta mislite o tome?
    Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "Shit, sto je zgodan!" ili "Shit (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)

_DACHA_
    Guest

Citat Original postavio ERICSON ///
    Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "*, sto je zgodan!" ili "* (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)
    Slazem se, mada malo preterujes sa nim "'Shit (2x)'"... :? :? :? :? :? :? :? :?

DAXI
    Guest

Citat Original postavio _DACHA_
    Citat Original postavio ERICSON ///
    Mozda tu nije ni bilo ljubavi, vec je samo: "*, sto je zgodan!" ili "* (2x), sto je zgodna!" 8) 8) 8)
    Slazem se, mada malo preterujes sa nim "'* (2x)'"... :? :? :? :? :? :? :? :?
    Jea, to 'Shit' kao 'Shinter'>>>

ERICSON ///
    Guest

Podrazumevano SAMO SE TI ZEZAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samo se ti zezaj, kada ti dodjem...... iscupacu ti usi! ( )

Slične teme

1. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 20.10.2015., 21:42
  2. Ljubav prema mudrosti ili ljubav prema mudracima?
    Autor Maravilloso u forumu Filozofija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 19:50
  3. ljubav ili sex.Ili iz sexa potice ljubav ili..........
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 15:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •