Ubila muža tangama

Buntovnik_Bez_Razloga

Veoma poznat
Poruka
11.648
Kako BETA javlja:

Amerikanka Sara Martin je, u želji da iznenadi muža, kod njega izazvala zastoj srca i smrt. Sara Martin, teška 80 kilograma, želeći da iznenadi muža, obukla je tanga-gaćice, od čega je njemu zastalo srce. Policija je tridesetosmogodišnju Saru, zbog sumnje da je izvršila ubistvo,zadržala u pritvoru.

Policajac Robert Kanon je izjavio: „Nemojte mi govoriti da nije bila svesna kako je grozan pogled na njenu zadnjicu. Osim toga, znala je da njen muž ima teškoće sa srcem. Ako pitate mene, radi se o planiranom ubistvu”. Kada je policija stigla na mesto događaja, Markus Martin je ležao na leđima, deformisanog lica i očiju velikih kao golf-loptice.

„Očigledno je video nešto što nije smeo. Kada smo ušli u kuhinju i ugledali ženu kako plače, znali smo šta je to bilo”, rekao je policajac i dodao da su udovicu ljubazno zamolili da obuče pantalone.

„Samo sam htela seks”

Sara Martin smatra da su policajci bili bezobrazni i da ne zna zašto su je uhapsili. „Markusa sam samo želela da iznenadim za našu osmu godišnjicu. Možda sam malo preterala, ali nisam htela da ga ubijem. Samo sam htela da malo oživim naš seksualni život jer već nekoliko godina nismo imali polne odnose. Mom mužu su smetali moji kilogrami”, kaže ona. Kao dokaz da se nije radilo o ubistvu, Sara Martin je policiji dala video-kasetu na kojoj je snimila iznenađenje koje je napravila.
 
fatzetajones3gr.th.jpg


Evo da se utesite, ne znam kako im je uspelo al je cool!

http://www.octanecreative.com/Parodyville/as_seen/page6.html
 
Hhahahahhahhaa dobro je...
Dobra fora je i ona iz Rata Rouzovih, kada vode ljubav, žena stegne nogama muža oko grudnog koša i tip dobije infarkt. Teško je živeti sa balerinama i bivšim gimnastičarkama, telo im je oružje. Nisam znao za debele :lol:
 
hahahaha..."neka je krepao" :lol:
Jadna žena...oni su svi poremećeni i licemerni u toj Americi - sve im žene debele, al kad se njihova ugoji oće da krepaju :lol: A kad mu spremi ćurku i bifteke i pomfrit onda je ok, ne smeta :?
 
Betty:
hahahaha..."neka je krepao" :lol:
Jadna žena...oni su svi poremećeni i licemerni u toj Americi - sve im žene debele, al kad se njihova ugoji oće da krepaju :lol: A kad mu spremi ćurku i bifteke i pomfrit onda je ok, ne smeta :?
Sada i meni smesno! :lol: :lol: :lol:
Ma Amerikanci su bljak! :roll: A kladim se da je i on imao salca, ali na njemu je to jelte sexy! :roll:
 
hahahaha...ne nego on je muFko :P
on ne mora da bude privlačan valjda :lol:
btw. to malo salca kod žena je od estrogena, one koje imaju malkice salca su mnoogo plodnije i lakše nose trudnoću i sve što sledi - čitala ja u novinama :P
 
pa sad ako ćemo pravo, više mi je žao nje nego njega... o mrtvima sve najbolje ali...

inače mislim da kozmetička i srodne industrije kao i estetski hirurzi obožavaju ovakve vesti
... nekome će se udebljati buđelari.
 
mene je te žene žao bre žao mi je zato što sam i ja bila u bedaku zbog kila kao klinka... ej bre nije lep život živeti opterećen time
garanatujem da je jadnica pokušavala da smrša ali bez rezultata jer način ishrane je tamo loš a navike se teško menjaju...najteže pa još ako si trom... sva ta masna brza hrana, slatkiši.... a s druge strane sva ta zategnuta tela mladih žena....
mislim vest je smešna ali koliko devojaka je nesrećno jer ne izgleda motkasto pa ako nisi ispijene jedu do besvesti pa povraćaju pa mrze sebe pa opet jedu pa opet povraćaju ili ne moraju da povraćaju već samo jedu jer su nesrećene i goje se i postaju ogromene i što su veće to su nesrećnije a ljudi im se podsmevaju i onda su još nesrećnije...
hrana jeste droga kao i duvan recimo...a znate kako je teško ostaviti cigare...
ja ih bre razumeme...prošla sam ja to...doduše nije baš bilo tako eksremeno ali nije da nisam bila spremna na bilo šta samo da budem tanka ko manekenke...mislim spremna na sve... na povraćanje čajeve za čišćenje ...sve do čega sam mogla da dođem....
ali potpuno mi je jasno da devojke koje nikada nisu imale problema sa kilogramima ili muškarci ovo jednostavno ne mogu da razumeju... i verovatno vam nije jasno kako neko ne može da se liši suvišne hrane da bi bio manje nesrećan....
eto ipak sam filozofirala a nisam htela :roll:
 
Ma jok gigule, zayebavaju je panduri... sprdaju se na račun njene kilaže, ne verujem da neko ženu može da optuži za ubistvo muža jer se pred njim skinula :lol:
Mislim da je gotivna fora... Da su smislili neku priču da teraju ljude da mršave i da žive zdravije
 

Back
Top