Železnička stanica Vukov spomenik

Poruka
1
Zdravo svima
Hteo bih da vas pitam , jer nisam iz beograd , a ceo zivot zivim u inostranstvu ,ako mozete da mi objasnite kako funkcionise podzemna zeleznicka stanica Vukov spomenik .

Jer imam jednog prijatelja sto se hvali da je bio u metro u beograd , a po mojim znanjima ne postoji nikakav beogradski metro ....
I taj decko , kada sam ga stavio u cosak , meni posalje klipove sa youtuba od stanice Vukov spomenik .

Pa sada ovde pisem da pitam dali stvarno postoji ta stanica , dali je u funkciji i ako je u funkciji koliko je duzina tog podzemnog "tunela", jer preko net-a nemogu da nadjem kompletne informacije i nevolim kada te neko gleda u oci i laze te bez problema ....

Hvala vam unapred ( ako sam napravio neku gramaticnu gresku nemojte me suditi jer nikada nisam isao u skoli i ne pricam ga sa ljudima u mojoj okolini )
 
To jeste stanica ispod zemlje... ali nije metro. To je stanica sa koje se moze otici na drugi kraj Beograda ili u Pancevo, na primer.
Tacno je da ce neki deo puta da se ide ispod zemlje, ali to nikako nije metro. Postoje Bg voz i Beovoz, a postoje i obicne linije voza, koje prolaze kroz grad.

Sama stanica funkcionise, ali nema tako mnogo koristi od nje. Ona u stvari nije zavrsena. Umesto prolaza ka pravom metrou mi sada imamo samo jedan dugacak zid.
 
Ta stanica je otvorena kao prva metro stanica u Beogradu, zapravo kako kažu forumaši to je zapravo železnička stanica. Mada verovatno i nema razlike osim te da beograd nema metro.

Stanica je uredna i stvarno izgleda dobro. E sad red vožnje, vozovi brzina. TO je druga priča
 

Back
Top