paypay problem

Pionir?
Ne moze na konto moze samo paypay (za manje iznose) i tekuci racun za malo vece iznose tako da mi treba paypay ne mogu mi na tekuci jer kazu to bi trajalo danima tih 10 dolara da se dokazu o isplati

Ja radim preko interneta i vec godinama preko Payoneer kartice uglavnom primam isplatu. Sa payoneer kartice mogu da podignem na bankomat ili mogu da platim gde god primaju MasterCard. Ili mogu da povucem na devizni racun u banci i odatle preko visa elektron da koristim pare. Mogu i sa paypala da povucem na Payoneer karticu. Prosto je. Sve moze. Ustvari skoro sve.

- - - - - - - - - -

Moze i paypal da se poveze na pionirku karticu. Prosto je.

Moze da se poveze payoneer kartica na paypal, Ja imam povezanu, Ali payoner US bank racun (koji dobijas us Payoneer karticu) ne moze da povezes na Paypal kao tvoju banku. To je nekad moglo ali Paypal zabranio.
 
Gde da trazim tu pionir karticu, dzabe je? Ma nisu problem ni ovih 500 din sto se placa za madtercard.

Zahtevao sam da mi posalju novac na tekuci jer nidam imao paypay, dok ne legne na tekuci nista ja ne podizem nikakve kartice.
Aj ti znaj koliko je vremena potrvno da se obavi transakcija iz inostranatva?
 
Gde da trazim tu pionir karticu, dzabe je? Ma nisu problem ni ovih 500 din sto se placa za madtercard.

Zahtevao sam da mi posalju novac na tekuci jer nidam imao paypay, dok ne legne na tekuci nista ja ne podizem nikakve kartice.
Aj ti znaj koliko je vremena potrvno da se obavi transakcija iz inostranatva?

Dadoh ti link tu imas da se registrujes

Zeebi banke. Uzmi Payoneer master card. Registruj se na tom linku i doci ce ti kartica za 10 dana. Onda tu karticu povezi sa paypalom. Ili ne povezuj, jednostavno trazi isplatu na payoneer.

Payoneer kartica ti dodje na kucnu adresu za 10 dana, besplatno. Kasnije placas odrzavanje kao za tekuci racun. A imas i bonuse od Payoneera, recimo na prvih 100 dolara koji ti legnu dobijas 25 dolara od payoneera i tako nadoknadjujes celu prvu godinu racuna za odrzavanje. Ja koristim payoneer godinama, radim kao freelancer.
 
Cekam da ni pare legnu na tekucu, kad legnu i ako legnu na tekuci. Onda cu napraviti paypay.
Sta mislite da li bi trebalo da bude gotovo za jedan dan transfer novca iz inostranstva ili vise?

Mozes da vidiš odmah uplatu ali ako misliš na dizanje tu mora proći period rezervacije kad je kartica u pitanju od dan dva zavisi gde i kako.. ..
 
Poslednja izmena:
Bez obzira ako je u pitanju inostranstvo i manji iznos?
Rekli su mi, ako ide preko paypaya mogu istog dana da podignem pare kada uplate ali za bankovni racun moram cekati nekoliko dana jer sporije ide posto je mali iznos u pitanju?
 
prenos sa paypala na bankovni racun je 5 radnih dana. Sa paypala ne mozes da podignes pare nikako drugacije sem da preneses na karticu Visa koja je povezana sa bankovnim racunom.

Payoneer karticom mozes da dizes odma pare na bankomatu cim legnu pare. A lezu ili 2 dana po uplati, ili ako platis 2.5$ onda 2 sata po uplati. A nekad i manje, meni legle jednom za 15 minuta.
 
A jbg. Rec je o zaradi preko interneta... Doduse mene to toliko ne tangira, ali ako vec moze da kapljuca... sto da ne?
Valjda cu hebemliga do maja biti isplacen kada budem malo vise zaradio.
O toj mrezi na internetu je no. 1
 
Uzeo sam Visa Elektron probao sam i nece
jel upisujem 12 ili 16 brojeva i gde da nadjem sigurnosni kod koji treba za paypay

Da li treba predhodno da aktiviram karticu jer sam dobio sa njom aktivacioni kod na papiru, i gde njega da upisujem?

I trebam li imati na njoj para da bih uopste mogao da upisem u paypay?
 
pise mi "Sorry, we can’t link this card. Please try linking a different card to your account."

- - - - - - - - - -

imam aktivacioni kod od viza elektron kartice koji sadrzi 4 cifre to bi trebalo da upisujem u taj secrutz code?

- - - - - - - - - -

evo iz 20 pokusaja sam uspeo, e sad...
kako da dam svoj paypay broj da mi uplacuju pare?
 
sdfsdgfdfgf

- - - - - - - - - -

ja nisam isao kada sampravio acount na poslovni racun mozda sam trebao to?
 

Prilozi

  • DSC_0107.jpg
    DSC_0107.jpg
    47,3 KB · Pregleda: 3
Svaka katica kad stigne poštom mora da se aktivira i prvi put provuče sa kodom (kupi, zvake) pre bilo kakve upotrebe na netu.. Tako je bar ovde.. Pare prebacujes preko transfer money out na svoj konto..Privatni ili poslovni konto nema veze
 
Poslednja izmena:
Neko je ovde rekao pametan jako... da nema veze koju sam stavio zemlju da mogu da koristim paypay, sta ja sada da radim kada su mi pare na paypay-u a ne mogu da ih unovcim jer moram da potvrdim adresu... A ja ne zivim u Koloradu vec u Srbiji!
 
P.S (jedan dan) (da se procita i ono odgore i ovo)

You'll need to link a bank

It's free to link a bank to PayPal, or you can request a check by mail for a fee.


to mi pise kada idem na transfer money a linkovao sam karticu lepo i sve bilo ok
 
Neko je ovde rekao pametan jako... da nema veze koju sam stavio zemlju da mogu da koristim paypay, sta ja sada da radim kada su mi pare na paypay-u a ne mogu da ih unovcim jer moram da potvrdim adresu... A ja ne zivim u Koloradu vec u Srbiji!

nzn samo što si upisao USA ako živiš u Srbiji.. Da si upisao Srbiju možda bi imao i tel liniju ovako.. Pogledaj ovde piše u etapama nisam čitao ali možeš i sam malo ga koristiš Google .http://paypalnalogiregistracija.blogspot.dk/2013/05/otvaranje-naloga-na-paypal-u.html?m=1
 
Poslednja izmena:
Zato sto sam ovde pitao lepo da li ima veze ako stavim neku drugu drzavu rekli ste da nije bitna drzava

- - - - - - - - - -

Poslao sam novac na drugi account, sa istom karticom ne mogu da imam dva naloga na paypalu.
Kako da uplatim na karticu 2-3 eura za verifikaciju na paypalu?
 

Back
Top