KAD SE ŽENA RAZVEDE…

Ajd da ponovim Mudrost Istoka:
Ljubav je kao cvetna bašta:kad je okopavate,negujete,prihranjujete,zalivate i čak pesme pevate,nagrađuje vas lepim
cvetovima i predivnim mirisima,a ako je lenjo zanemarite i mislite da je njena dužnost da vam cveta-zakorovi se i svakakav smdljevak se zapati...
Čak se i zmije namnože...

A pazi kad ne treba mnogo! povremeno sitan poklončić koji kaže da misliš na njega,nju...Poljubac s leđa iznenada,počeškaš je po glavi ili njega...:rumenko:
Bilo šta što je pažnja i ne mora se biti originalan!
Važi i za razvedene:kad nađete "dečka" vladajte se s pažnjom-mrtva priroda nije lepa posle izvesnog vremena-oživite je malo!
I nije sex sve,alio se sve oko njega vrti i piše romane!

Uz mudrost istoka da dodam prakticnost zapada.
Osim paznje i poklona dodala bih da se drugo bice tretira ljudski i prijateljski. Nije meni ni bilo kojoj zeni na svetu san da cistim, perem, peglam i kuvam.
Hoces ciste carape? Ukljuci masinu, nemoj odmah da pitas zenu. Gladan si, pitaj zenu sta joj se jede pa idi da skuvas. Aha, u tom grmu lezi zec, muskarcima je ispod casti da dele kucne poslove.
Kad zena ne bi bila kucna pomocnica mozda bi imali malo kvalitetnijeg sexa, a ne samo da jadna i preumorna ima snage samo da legne na ledja i ceka da prodje, a nekad cak ni za to. I onda je opet ona kriva sto nije vatrena kao Sasa Grej u punom sjaju.
Manje sebicnosti, a vise razumevanja zene bi sigurno pomoglo.
 
Pridružujem mu se.:ortakinje:
Ako treba napravićemo masovni protest:lol:

- - - - - - - - - -

Prvo mi, zene, treba da razumemo jedne druge. Ja sam imala srecu da je moja svekrva jedna svetska, emancipovana zena koja nije razmazila svog sina da bude lenji debil i koja se uopste ne mesa u nas odnos.
Da su sve svekrve takve, bilo bi 56,20% manje razvoda :brus:

Zenska solidarnost bi pobedila svaku predrasudu i svaki stereotip, ali jbg za solidarnost treba biti manje ljubomoran i sujetan.
Na primer kad lepa i zgodna devojka koja nosi minic, seta ulicom, pre ce zena da kaze da je ku*va nego muskarac.

- - - - - - - - - -

Rece, srecno udata?

Srecno, muz Svajcarac, emancipovan, sve poslove delimo prijateljski. Ne moram ni da kazem sta da radi, kod njih se zena postuje jer je tako normalno a ne sramota kao kod nas.
 
Prvo mi, zene, treba da razumemo jedne druge. Ja sam imala srecu da je moja svekrva jedna svetska, emancipovana zena koja nije razmazila svog sina da bude lenji debil i koja se uopste ne mesa u nas odnos.
Da su sve svekrve takve, bilo bi 56,20% manje razvoda :brus:

Zenska solidarnost bi pobedila svaku predrasudu i svaki stereotip, ali jbg za solidarnost treba biti manje ljubomoran i sujetan.
Na primer kad lepa i zgodna devojka koja nosi minic, seta ulicom, pre ce zena da kaze da je ku*va nego muskarac.

- - - - - - - - - -



Srecno, muz Svajcarac, emancipovan, sve poslove delimo prijateljski. Ne moram ni da kazem sta da radi, kod njih se zena postuje jer je tako normalno a ne sramota kao kod nas.

Otkud kod nas, kad je kod njih?:)

U to vreme su njihove napredno menjale muzeve,

mozda se zato zenio sa nekom koja ce da se zadrzi.

Jadan covek...
 
Prvo mi, zene, treba da razumemo jedne druge. Ja sam imala srecu da je moja svekrva jedna svetska, emancipovana zena koja nije razmazila svog sina da bude lenji debil i koja se uopste ne mesa u nas odnos.
Da su sve svekrve takve, bilo bi 56,20% manje razvoda :brus:

Zenska solidarnost bi pobedila svaku predrasudu i svaki stereotip, ali jbg za solidarnost treba biti manje ljubomoran i sujetan.
Na primer kad lepa i zgodna devojka koja nosi minic, seta ulicom, pre ce zena da kaze da je ku*va nego muskarac.

- - - - - - - - - -



Srecno, muz Svajcarac, emancipovan, sve poslove delimo prijateljski. Ne moram ni da kazem sta da radi, kod njih se zena postuje jer je tako normalno a ne sramota kao kod nas.

blago tebi, nasla si pravog :lol:
a jesi li bila (predhodno) razvedena :lol:
 
Otkud kod nas, kad je kod njih?:)

U to vreme su njihove napredno menjale muzeve,

mozda se zato zenio sa nekom koja ce da se zadrzi.

Jadan covek...


Uopste nije jadan, lepo mu je, cuvam ga kao i on mene, ali:
Niko mu ne kaze da je papucar ako usisa kucu ili stavi ves u masinu.
Nije zlatna patofna ako spremi rucak par puta nedeljno.
Nije mukica ako mi napuni kadu i upali svece okolo da mogu da se opustim kad sam lose raspolozena.

Normalno da cu da se zadrzim kad mi je dobro, nego mi dodje da oteram u tri lepe sve momke pre njega koji me nisu tretirali kako treba i sve zene koje su mi pricale da je tako normalno.
 
Uopste nije jadan, lepo mu je, cuvam ga kao i on mene, ali:
Niko mu ne kaze da je papucar ako usisa kucu ili stavi ves u masinu.
Nije zlatna patofna ako spremi rucak par puta nedeljno.
Nije mukica ako mi napuni kadu i upali svece okolo da mogu da se opustim kad sam lose raspolozena.

Normalno da cu da se zadrzim kad mi je dobro, nego mi dodje da oteram u tri lepe sve momke pre njega koji me nisu tretirali kako treba i sve zene koje su mi pricale da je tako normalno.

Naravno, ciljevi su razliciti, obicno kada ih dostigne covek malo odmori uzivajuci u uspehu.

Verujem da je i njemu isto, dok ne saznas da ima nesto vaznije od mirnog zivota.

- - - - - - - - - -

Tacnije, od cega pobegose njihove zene kada su postovane i uzivaju svoja prava?
 
blago tebi, nasla si pravog :lol:
a jesi li bila (predhodno) razvedena :lol:

Nisam bila udata pre toga, zivela sam sa deckom i imala tako veze i uglavnom su mi zene pricale da to sto ja hocu ima samo u filmovima. Ali ja sam tvrdoglava kao mazga i trazila, trazila dok nisam nasla sta mi odgovara.
A sve one gluposti, treba deca da se radjaju, bela kuga u Srbiji, takvi su ti svi muskarci, zena je stub kuce....cisto ispiranje mozga.

Hej ja, treba da radjam decu da Srbija ne propadne, a zasto ta Srbija ne pomogne zenama, trudnicama, samohranim majkama? Briga o zenama je mnogo kompleksnija nego briga o ljudima.
Milsim to je vec druga tema, ali sustina je da se mnogo, previse odgovornosti natovarilo na glavu zenama.
Cak se i emancipacija pominje u negativnom kontekstu, kao zena sad radi na poslu i u kuci. To je zato sto nam muskarci nisu emancipovani, a muska emancipacija je tabu tema! Kao da ce muskarac da izgubi muskost ako se emancipuje, na zapadu su svi pe*eri zato sto su se emancipovali. Zene ih gaze, jad i beda. Mi znamo kako treba da se zivi, Sulejman Velicanstveni je jos davnih dana postavio standarde.
 
U kom smislu pobegose? Gde?

Imam komsinicu emancipovanu i ona ima svoj put za unapredjivanje sebe,

komsije je prerasla i sada trazi bolje, znaci,

komsije moraju da nadju neku ukrajinku koja nije emancipovana,

dok i ona ne shvati kvalitet koji se krije u njoj, kao komsinica.

probaj to da preneses na svajcarski milje.

- - - - - - - - - -

Ili jos bolje, za koga se udaju svajcarkinje?
 
Poslednja izmena:
Kako bre komsije je prerasla, pa zar se neko meri s komsijama? Nego da nisi ti to mnogo pio kafu s tom komsinicom? :zper: :lol:

Sve koje znam su udate za Svajcarce i par njih za Dance...ne znam, nisam bas pratila odakle je ko.

A Svajcarci se isto zene Svajcarkinjama osim ako je neki mnogo mucan, e taj ide na Tajland da nadje zenu.
 

Back
Top