KAD SE ŽENA RAZVEDE…

proka

Legenda
Poruka
57.100
VODITELJKA I NOVINARKA GORICA NEŠOVIĆ: KAD SE ŽENA RAZVEDE…
Objavljeno 28. mart 2017






- - - - - - - - - -

Kad se muškarac razvede ili ne daj bože ostane udovac, kompletna familija i prijatelji mu daju podršku da se što pre ponovo oženi, da nađe neku finu i dobru ženu koja će da mu pravi društvo, kuva, pere.. .vodi računa o njemu.
Kad se ženi tako nešto desi, njoj ne treba niko. Tako kažu.

- - - - - - - - - -

da li je baš tako????
 
VODITELJKA I NOVINARKA GORICA NEŠOVIĆ: KAD SE ŽENA RAZVEDE…
Objavljeno 28. mart 2017






- - - - - - - - - -

Kad se muškarac razvede ili ne daj bože ostane udovac, kompletna familija i prijatelji mu daju podršku da se što pre ponovo oženi, da nađe neku finu i dobru ženu koja će da mu pravi društvo, kuva, pere.. .vodi računa o njemu.
Kad se ženi tako nešto desi, njoj ne treba niko. Tako kažu.

- - - - - - - - - -

da li je baš tako????

to je zato da se čovek ne pati, da ne pere pegla kuva sam... :lol:
 
Zene mogu da se perfektno staraju same o sebi.
Muskarci bas i ne. Nesposobni su.

Mada sam ja licno uvek za drustvo.
Posle smrti ili razvoda, treba naci nekoga, bez obzira da li je muz ili zena ... Samo ne razumem ponovno udavanje... Cemu to?
 
Zene mogu da se perfektno staraju same o sebi.
Muskarci bas i ne. Nesposobni su.

Mada sam ja licno uvek za drustvo.
Posle smrti ili razvoda, treba naci nekoga, bez obzira da li je muz ili zena ... Samo ne razumem ponovno udavanje... Cemu to?
Stariji mozda i ne znaju da kuvaju i peru, ali momci uglavnom sve znaju.

A i usluge pranja, peglanja i ciscenja, kao i gotova jela u supermarketima tipa Maxi nisu skupi tako da ne vidim logiku tvoje price.

- - - - - - - - - -

Normalno je da i muskarci i zene koji imaju brak iza sebe imaju problem da nadju partnera ponovo jer ce svako normalan pitati, a zasto se brak raspao? Jos ako su samohrane majke ili ocevi pa nivo tezine se povecava x10.

Najvaznije je sta ce selo da kaze.:lol:

Celo selo smrce belo, prodajemo stoku da kupimo koku.:cool:

Sala, ne ljuti se.:)
 
VODITELJKA I NOVINARKA GORICA NEŠOVIĆ: KAD SE ŽENA RAZVEDE…
Objavljeno 28. mart 2017






- - - - - - - - - -

Kad se muškarac razvede ili ne daj bože ostane udovac, kompletna familija i prijatelji mu daju podršku da se što pre ponovo oženi, da nađe neku finu i dobru ženu koja će da mu pravi društvo, kuva, pere.. .vodi računa o njemu.
Kad se ženi tako nešto desi, njoj ne treba niko. Tako kažu.

- - - - - - - - - -

da li je baš tako????
Nije tako.Hrabra odluka svakako jer bude odmah zigosana,stgmatizovana...raspustenica
(citaj raspuštena)i niko ne brine o razlozima zasto se zena razvela.Okolina je gleda sa podozrenjem a eventualnog
parnera odmah proglasi za novog "jahača"- naravno da joj treba podrska tek tada svih dobronamernih umesto zlonamernih
i osudjujućih.
 
nije nikakva obaveza, nicim nije propisano da je uloga drustva da se raspustenica oseca bolje i prihvaceno
ne postoji drustvo da radi na tvom dusevnom zdravlju
jaki opstaju ostali propadaju a pozitivna diskriminacija (citaj: pomaganje inferiornima) nas samo degenerise
 
nije nikakva obaveza, nicim nije propisano da je uloga drustva da se raspustenica oseca bolje i prihvaceno
ne postoji drustvo da radi na tvom dusevnom zdravlju
jaki opstaju ostali propadaju a pozitivna diskriminacija (citaj: pomaganje inferiornima) nas samo degenerise

A uloga je drustva da istu tu proziva i obiljezi,jos ako je manja sredina leleee....daj molim te
 

Back
Top