Sex kombinacije i slicne akcije

Koliko vam je tesko/ili lako da ostvarite sex kombinaciju sa nekom devojkom ? Gde najcesce pronalazite takve devojke? preko drustvenih mreza ili na nekim drugim mestima ? :per:

izuzetno teško...jebbo bi na oči ne vidim, al nešto mi ne ide u komunikaciji sa ženama i onda sam suva kurrca pa je samim tim izuzetno teško
i kao sve pokušavam da naučim, vatam neke fore odavde od ovih iskusnih jebača, al to mi u realu nešto nije pomoglo
gde li grešim pitam se
 
Jako je tesko danas smuvati nesto....vecinom su devojke nadute i pune sebe,max nezadovljne svojim životima...krenes da je muvas,nisi ni u pitao kako si ona vec besni...ekonomska situacija je mnogo doprinela nekomunikaciji žena-muskarac...vecina ih živi od roditelja i sa roditeljima do kasne 40 godine...opet zbog ekonomije sto je i razumljivo.I u tom vrtlogu je tesko ostvariti i vezu ili avanturu.
 
Jako je tesko danas smuvati nesto....vecinom su devojke nadute i pune sebe,max nezadovljne svojim životima...krenes da je muvas,nisi ni u pitao kako si ona vec besni...ekonomska situacija je mnogo doprinela nekomunikaciji žena-muskarac...vecina ih živi od roditelja i sa roditeljima do kasne 40 godine...opet zbog ekonomije sto je i razumljivo.I u tom vrtlogu je tesko ostvariti i vezu ili avanturu.
zato im i ne treba takav isti nego neki da ih vadi iz toga
 
Jako je tesko danas smuvati nesto....vecinom su devojke nadute i pune sebe,max nezadovljne svojim životima...krenes da je muvas,nisi ni u pitao kako si ona vec besni...ekonomska situacija je mnogo doprinela nekomunikaciji žena-muskarac...vecina ih živi od roditelja i sa roditeljima do kasne 40 godine...opet zbog ekonomije sto je i razumljivo.I u tom vrtlogu je tesko ostvariti i vezu ili avanturu.

Kakve to ima veze s tim sto su precenjene pajserke i nesigurni slinavci,u razvijenim zemljama ako ti se iebe to otvoreno kazes pa ko oce oce
 

Back
Top