Depilacija za ili protiv

depilacija savremenog muškarca


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Pa ne... Samo brijem bradu... ali se brijanje brade ne racuna u depilaciju... jel tako?
Nemam dlake po ledjima pa to ne moram da radim, a na grudima nije strasno... pa ih nikad ne bih dirao...
...
Generalno - malo mi je sve to bezveze... moram da priznam.
Sta je sledece... mislim... sminkanje?
Lakiranje noktiju?
...
Ajde, mozda (i samo mozda) ljudi koji su bash odvratno dlakavi... ajde to da prihvatim... mozda... jbg da ne bude covek ko mladi vukodlak (ili posto sam u ovom star wars fazonu - Chubaka) ali normalno dlakav muskarac ne bi trebalo da se depilira...
Nije ruzno kad musko ima bradu i malo dlaka po grudima... i normalno, dlakave noge i nadlaktice... sta je tu cudno... Nisam nikad cuo nesto protiv toga... protiv mnogo dlakavih jesam... ali kad je muskarac normalno maljav (jbg koliko ja znam to je pokazatelj postojanja testosterona)... nijedna se devojka ne buni...
...
Iako, kapiram da danas o svemu mora da se prica sa aspekta - stvar ukusa... tako da... sta znam... ne praktikujem, ali ne bih natak'o na neomascen kolac onoga ko to radi...
...
mozda na omascen... :wink:
 
ra-ta-tat:
Isključivo muška depilacija... žene stop! :lol:
Da li se depilirate (bilo koji metod, bilo koji deo ili sve) DA
Ne i neću nikad NE
Ne, ali razmišljam o tome MOŽDA

podelite sa nama svoja iskustva, preporuke, preferencije i slično

Brijem i kratim po potrebi, razlozi su iskljucivo higijenski i ne vidim nista trendy u svemu tome. Depilacija ne, mozda i bih, ali nemam potrebe za tim. Ne osudjujem onoga ko to radi.
 
commodore:
Pa ne... Samo brijem bradu... ali se brijanje brade ne racuna u depilaciju... jel tako?
Nemam dlake po ledjima pa to ne moram da radim, a na grudima nije strasno... pa ih nikad ne bih dirao...
...
Generalno - malo mi je sve to bezveze... moram da priznam.
Sta je sledece... mislim... sminkanje?
Lakiranje noktiju?
...
Ajde, mozda (i samo mozda) ljudi koji su bash odvratno dlakavi... ajde to da prihvatim... mozda... jbg da ne bude covek ko mladi vukodlak (ili posto sam u ovom star wars fazonu - Chubaka) ali normalno dlakav muskarac ne bi trebalo da se depilira...
Nije ruzno kad musko ima bradu i malo dlaka po grudima... i normalno, dlakave noge i nadlaktice... sta je tu cudno... Nisam nikad cuo nesto protiv toga... protiv mnogo dlakavih jesam... ali kad je muskarac normalno maljav (jbg koliko ja znam to je pokazatelj postojanja testosterona)... nijedna se devojka ne buni...
...
Iako, kapiram da danas o svemu mora da se prica sa aspekta - stvar ukusa... tako da... sta znam... ne praktikujem, ali ne bih natak'o na neomascen kolac onoga ko to radi...
...
mozda na omascen... :wink:
SLAŽEM SE
 
Одо-сан, копирај овде ону твоју рекламу за депилацију ногу. Вакаримасу ка? Било је ваљда на некој теми о метросексуалцима. :lol: :lol: :lol:
 
јбт...па дакле кокошке су чудо...где је бре овај Милојко? :roll: Неће ме чудити ако за 3 дана будем видео овде...Коју маскару користите? или сл.
 
hanibal77:
pa dodji na temu koju upravo otvorih i reci zeno :lol:
p.s.ljubo trazili ste gledajte :lol: hvala za inspiraciju

ups,nisam videla,ajde dolazim da nerviramo malo ove decake hahahhah
inace nemam nista protiv muske depilacije,samo da se na kraju ne pretvore u zene:lol: :lol: :lol:
slusala sam jednog decka u salonu koji se depilirao pre mene kako urlice i bilo je stvarno zabavno - valjda nije radio prepone:lol: :lol: :lol: :lol: al sta ga znas:roll: ,danas vise nista nije cudno
 
To je bas bezveze sto devojke zezaju momke zbog dzempera.:roll:
Ne treba to raditi,jer su muskarci krhki po nekim pitanjima,pa samo pogorasavas stvari time ili doprinosis da pocne da se hladi...... nabijas im mozda jos veci kompleks.....
Pa sta ako ima malje na grudima,nije zensko:roll: ajde da ih skida sa ledja ako bas ima i ako mu smetaju,ali sve ostalo je ok.Ako je on zadovoljan sobom,zasto bih ga ja spustala,ne vidim svrhu.
Decaci,nemojte se sa tim opterecivati.Ko vas voli volece vas i sa dzemperom.;)
poz
 
Moj post je bio šala.
Ima muškaraca koji su toliko maljavi da im je situacija gušća na stomaku
pa čak i leđima nego na glavi, a nisu ćelavi.
I ne mislim da ih ne treba voleti takve kakvi su.
Ako postoji osecaj dovoljne bliskosti, može se i tako šaliti.
Sem toga ima zimogrožljivih, koji navuku nekoliko džempera. ;)
Srećom postoji rešenje za one koji se ne osećaju lepo u sopstvenoj koži.

p.s. setite se slike iz Julianovog profila
 
u principu ne.
eventualno u eksremnim slucajevima...meni su recimo dlake na ledjima grozne ali isto tako mi je suludo da neko bude izdepiliran ko plivac ( a da nije plivac :D ). :roll:
jednom sam videla nekog tipa koji je imao krzno na ledjima :shock: bukvalno...e to je vec bilo grozno...mislim da njemu depilacija ne bi pomogla...samo kosilica.e ti ekstremni slucajevi moze...ovi normalni nope.
 
Ljuba82:
јбт...па дакле кокошке су чудо...где је бре овај Милојко? :roll: Неће ме чудити ако за 3 дана будем видео овде...Коју маскару користите? или сл.

Да се надовежем...скидам (бријем) само испод пазуха...и то не због хигијенских разлога (не видим шта је ту нехигијенско ако има мало)...него из разлога културе. Кад играш нпр. баскет...знојиш се...стално дижеш руке...нема смисла да те неко забоде шуму у лице. Исто се односи и на секс.

А кад се сетим шта сам све урадио због једне цице...нииикад више.:)

Мислим немам ја ништа против оних који се депилирају...али оно за шминку је стварно ужас.
 

Back
Top