Trazi se klavijaturista!

mrJack

Obećava
Poruka
95
Mlad bend koji je skoro poceo da svira trazi klavijaturistu. Moze biti musko ili zensko samo da ima izmedju 17 i 20 godina. Sviracemo nesto izmedju elektronske muzike i roka.

Uticaji: Najveci uticaj ima Depeche Mode ali tu postoji i uticaji nekih poznatijih pop i rok bendova iz 80-ih.

zainteresovani da mi se jave putem privatne poruke
 
Mogu ti reci da se sviranjem klavijatura bavim od pre tri godine.Specijalnost mi je sviranje na organu.Sviram nesto slicno kao Jon Lord ako ne i bolje od njega jer sam energicniji od njega.Pored organa posedujem sintisajzer komponenete koje mi omogucavaju bolji i doteraniji zvuk.
Sve u svemu majstor sam sviranja, zovu me i organman ako me uzmete u grupu necete se pokajati.
 
pa meni je 17-20 piletina, shvatices kad dodjes u moje godine
a sto insistirate toliko na godinama, bitnije su godine nego da dobro svira? el mora da bude i lep i tako..ko one grupe tipa new kids on the block : )) (5 lepotana koji pevushe veselo)
ok mada na akademiju se ljudi obicno u tim godinama i upisuju, znachi neko ko je 1 god akademije ili kraj muzichke..ako biste hteli obrazovanog mada klavir nije isto shto i klavijature
ali en znam koliko se klinci bave klavijaturama, to treba kupiti znaci treba para, pa treba se razumeti u to...?? al dobro srecno el ste izlepili i oglase po skolama ja sam malo napadna ali neka
 
mrJack:
Mlad bend koji je skoro poceo da svira trazi klavijaturistu. Moze biti musko ili zensko samo da ima izmedju 17 i 20 godina. Sviracemo nesto izmedju elektronske muzike i roka.

Uticaji: Najveci uticaj ima Depeche Mode ali tu postoji i uticaji nekih poznatijih pop i rok bendova iz 80-ih.

zainteresovani da mi se jave putem privatne poruke

Evo, ja imam izmedju 17 i 20, volim elektronsku muziku, a posebno rock 80 ih i vrlo sam zainteresovan!
Jedino moze da zeza to sto ne znam da sviram klavijature, ali ovo ostalo je ok....:D
 

Back
Top