Beze od mene,ko djavo od krsta!

Vladimir983

Primećen član
Poruka
974
Jesam li ja toliko ruzan,pa me zene odbijaju?Eto,procenite Vi,posto ja sam za sebe ne mogu dati ocenu.Cak ni na fejsbuku ne prihvataju moje poslate zahteve,a i uzivo,koju god da sam pitao da se upoznamo,odbije me na keca.Da li sam bas toliko antipatican,ili imam neku losu auru,ili sam mozda i lep,pa ih je strah da budu sa takvim.Ne znam sta je uopste sa ovim zenama i sta one ocekuju od muskarca.Razumem da zele lepog,zgodnog i bogatog,ali ne moze bas svaka da se tako lepo i bogato uda.Pa cak i koja se uda za takvog,mora da racuna da ce jednog dana da dobije nogu u dupe,cim je se bogati lepotan zasiti.Moram priznati,da mi vrlo cesto padne krivo,kada na ulici ugledam nekog krezavog debeljka od 140 kila,koji seta izrazito lepu devojku,a on nakaza,da covek ni biciklu ne nasloni na njega.Ili nekog nedozrelog,poludrogiranog,vrljavog akrepa od 20 kila s krevetom,koji nista osim "zvezde i partizana" nema u glavi,a on ulicom seta ribu za kojom se svi okrecu...
Nekom prilikom mi je jedna devojka rekla da ce svakako pre izabrati skolovanijeg sa fakultetom,nego nekog takvog kao ja sa srednjom strucnom spremom,jer je boze moj,s njime je perpsektiva svetlija.I na kraju sam je video kako se spandjala s nekim klipanom,koji - niti gde radi,nit koju skolu ima i kraci za pola metra od mene,ali eto...ima neku perspektivu...A ja koji sam vozac gradskog prevoza,nemam napretka.Kad bacim pogled ka nekoj devojci,samo prevrcu ocima,ko da cu da je silujem pogledom.Mozda smo na losem glasu mi soferi,kao neke velike svalercine,ali eto..ja sam vec 7 godina sam.O seksu sve manje mislim,a o nekoj vezi vise i ne razmisljam.Pederr nisam i ne mogu biti,a da jesam sretniji bi bio.Jer me troje pedera do sad startovalo,koje sam,naravno,odjebo...ali zato i mene devojke redovno odbijaju.Sta je po sredi - ne znam :)

 
Poslednja izmena:
Mislim da treba da prosiris drustvene kontakte.I da ne ocekujes cudo na fejsbuku.To je prevaziđeno,momce....
Sasvim si fin.Nije tacno da djevojke ne vole vozace.To su bas fini momci.Ja sam imala decka vozaca.A i taksisti su me muvali.
Pređes na spediterske linije.Tu ces zakaciti neku stoperku.a mozda i htjedne nesto ozbiljno......:D
 
Prvo mislim da bi trebalo da prestanes da osudjujes druge ljude kao sto si gore naveo: te ovaj " krezavi debeljko od 140 kila" te ovaj "nakaza" te ovaj " lep, zgodan i bogat" (ovo si isto napisao u negativnom kontekstu) , te ovaj " ***** ".

To je cinjenica,a ne osuda.Samo sam realan i kazem onako kako je,bez laskanja i ulepsavanja...Naravno,nisam ni ja bez mane,kao i svi.
 
Jesam li ja toliko ruzan,pa me zene odbijaju?Eto,procenite Vi,posto ja sam za sebe ne mogu dati ocenu.Cak ni na fejsbuku ne prihvataju moje poslate zahteve,a i uzivo,koju god da sam pitao da se upoznamo,odbije me na keca.Da li sam bas toliko antipatican,ili imam neku losu auru,ili sam mozda i lep,pa ih je strah da budu sa takvim.Ne znam sta je uopste sa ovim zenama i sta one ocekuju od muskarca.Razumem da zele lepog,zgodnog i bogatog,ali ne moze bas svaka da se tako lepo i bogato uda.Pa cak i koja se uda za takvog,mora da racuna da ce jednog dana da dobije nogu u dupe,cim je se bogati lepotan zasiti.Moram priznati,da mi vrlo cesto padne krivo,kada na ulici ugledam nekog krezavog debeljka od 140 kila,koji seta izrazito lepu devojku,a on nakaza,da covek ni biciklu ne nasloni na njega.Ili nekog nedozrelog,poludrogiranog,vrljavog akrepa od 20 kila s krevetom,koji nista osim "zvezde i partizana" nema u glavi,a on ulicom seta ribu za kojom se svi okrecu...
Nekom prilikom mi je jedna devojka rekla da ce svakako pre izabrati skolovanijeg sa fakultetom,nego nekog takvog kao ja sa srednjom strucnom spremom,jer je boze moj,s njime je perpsektiva svetlija.I na kraju sam je video kako se spandjala s nekim klipanom,koji - niti gde radi,nit koju skolu ima i kraci za pola metra od mene,ali eto...ima neku perspektivu...A ja koji sam vozac gradskog prevoza,nemam napretka.Kad bacim pogled ka nekoj devojci,samo prevrcu ocima,ko da cu da je silujem pogledom.Mozda smo na losem glasu mi soferi,kao neke velike svalercine,ali eto..ja sam vec 7 godina sam.O seksu sve manje mislim,a o nekoj vezi vise i ne razmisljam.Pederr nisam i ne mogu biti,a da jesam sretniji bi bio.Jer me troje pedera do sad startovalo,koje sam,naravno,odjebo...ali zato i mene devojke redovno odbijaju.Sta je po sredi - ne znam :)


nemas dosta love,BMW,Armani odela,stan on 100 kvadrata.batali splavaruše i tako dalje,nadji sebi tvog ranga.sad,mozda i ne juris te umišljene devojke.znaci devojka tvog tvog ranga :) ruzan nisi
 
Poslednja izmena:
Možda si dosadan?
Nisi ružan čovek, znači negde grešiš u pristupu.

Razumem da zele lepog,zgodnog i bogatog

Pa to je ideal iz bajki (bukvalno). A onda se ispostavi da je onaj debeli krezubi duhovit i samouveren, pa se neka zaljubi u njega jer joj je lepo u njegovom društvu. I onaj mršavi naduvani akrep sigurno nije bogat, ali eto ima doovanje... Zaključak: šta te boli uvo šta žene hoće. Živi svoj život punim plućima, da ti budeš srećan, a svi znaju da se dobre stvari dešavaju tek kad ti postane svejedno :)

E, da: gledaj ovaj film: http://www.imdb.com/title/tt4911940/
 
Nema ti tu izgled veze, to su psihotični trendovi današnjice na koje su žene povodljive. Nisam žena, ali nisi ružan u svakom slučaju, prosek podneblja


Išli smo tata i ja kod jednog kolege, jer preko njega nabavljamo duvan. Čovek ima oko 46- 47 godina, izgleda mladoliko, vitalno, sređeno, kulturno, ima auto, kuću, doduše nedovršenu, voćnjak ... isto nije oženjen. Nisam mogao da verujem, kad je njegova majka pričala o tome, jer mi se činilo prirodno, da neko takav ima porodicu. Nema to veze, sa izgledom, da ponovim, nego sa nekim vrlo čudnim stvarima formiranja svesti i čega sve ne
 
Jesam li ja toliko ruzan,pa me zene odbijaju?Eto,procenite Vi,posto ja sam za sebe ne mogu dati ocenu.Cak ni na fejsbuku ne prihvataju moje poslate zahteve,a i uzivo,koju god da sam pitao da se upoznamo,odbije me na keca.Da li sam bas toliko antipatican,ili imam neku losu auru,ili sam mozda i lep,pa ih je strah da budu sa takvim.Ne znam sta je uopste sa ovim zenama i sta one ocekuju od muskarca.Razumem da zele lepog,zgodnog i bogatog,ali ne moze bas svaka da se tako lepo i bogato uda.Pa cak i koja se uda za takvog,mora da racuna da ce jednog dana da dobije nogu u dupe,cim je se bogati lepotan zasiti.Moram priznati,da mi vrlo cesto padne krivo,kada na ulici ugledam nekog krezavog debeljka od 140 kila,koji seta izrazito lepu devojku,a on nakaza,da covek ni biciklu ne nasloni na njega.Ili nekog nedozrelog,poludrogiranog,vrljavog akrepa od 20 kila s krevetom,koji nista osim "zvezde i partizana" nema u glavi,a on ulicom seta ribu za kojom se svi okrecu...
Nekom prilikom mi je jedna devojka rekla da ce svakako pre izabrati skolovanijeg sa fakultetom,nego nekog takvog kao ja sa srednjom strucnom spremom,jer je boze moj,s njime je perpsektiva svetlija.I na kraju sam je video kako se spandjala s nekim klipanom,koji - niti gde radi,nit koju skolu ima i kraci za pola metra od mene,ali eto...ima neku perspektivu...A ja koji sam vozac gradskog prevoza,nemam napretka.Kad bacim pogled ka nekoj devojci,samo prevrcu ocima,ko da cu da je silujem pogledom.Mozda smo na losem glasu mi soferi,kao neke velike svalercine,ali eto..ja sam vec 7 godina sam.O seksu sve manje mislim,a o nekoj vezi vise i ne razmisljam.Pederr nisam i ne mogu biti,a da jesam sretniji bi bio.Jer me troje pedera do sad startovalo,koje sam,naravno,odjebo...ali zato i mene devojke redovno odbijaju.Sta je po sredi - ne znam :)

sta kao blam je da vatas na pare, a bas te nesto zabole
 
Jesam li ja toliko ruzan,pa me zene odbijaju?Eto,procenite Vi,posto ja sam za sebe ne mogu dati ocenu.Cak ni na fejsbuku ne prihvataju moje poslate zahteve,a i uzivo,koju god da sam pitao da se upoznamo,odbije me na keca.Da li sam bas toliko antipatican,ili imam neku losu auru,ili sam mozda i lep,pa ih je strah da budu sa takvim.Ne znam sta je uopste sa ovim zenama i sta one ocekuju od muskarca.Razumem da zele lepog,zgodnog i bogatog,ali ne moze bas svaka da se tako lepo i bogato uda.Pa cak i koja se uda za takvog,mora da racuna da ce jednog dana da dobije nogu u dupe,cim je se bogati lepotan zasiti.Moram priznati,da mi vrlo cesto padne krivo,kada na ulici ugledam nekog krezavog debeljka od 140 kila,koji seta izrazito lepu devojku,a on nakaza,da covek ni biciklu ne nasloni na njega.Ili nekog nedozrelog,poludrogiranog,vrljavog akrepa od 20 kila s krevetom,koji nista osim "zvezde i partizana" nema u glavi,a on ulicom seta ribu za kojom se svi okrecu...
Nekom prilikom mi je jedna devojka rekla da ce svakako pre izabrati skolovanijeg sa fakultetom,nego nekog takvog kao ja sa srednjom strucnom spremom,jer je boze moj,s njime je perpsektiva svetlija.I na kraju sam je video kako se spandjala s nekim klipanom,koji - niti gde radi,nit koju skolu ima i kraci za pola metra od mene,ali eto...ima neku perspektivu...A ja koji sam vozac gradskog prevoza,nemam napretka.Kad bacim pogled ka nekoj devojci,samo prevrcu ocima,ko da cu da je silujem pogledom.Mozda smo na losem glasu mi soferi,kao neke velike svalercine,ali eto..ja sam vec 7 godina sam.O seksu sve manje mislim,a o nekoj vezi vise i ne razmisljam.Pederr nisam i ne mogu biti,a da jesam sretniji bi bio.Jer me troje pedera do sad startovalo,koje sam,naravno,odjebo...ali zato i mene devojke redovno odbijaju.Sta je po sredi - ne znam :)
Ха ха, где си брате, имам близанца за кога не знам. :cool: Потпуно иста прича, само што сам ја још незапослен пет година и тотално сјебан још од много раније, али и кад сам био запослен било је исто. Седнем поред неке која ми се свиђа, а она само окрене главу од мене и игнорише ме. То је као неко проклетство. Могуће зато што на грбачи носим превише негативног, и то се вероватно примећује, па изгледам као лоша перспектива, а очигледно то и јесам.
 
Kad nesto ne ide, onda se menja.
Kako zracis - tako privlacis. Oduvek bilo i bice.
Moras da ubacis malo humora za smisao, malo pozitivne energije u celu tu musko-zensku pricu, i da se zayebavas a ne da direktno i napadno muvas. Nasmejes devojku, zezate se, opustis je, i kada osetis da dobijas neki pozitivan povratni signal, kreces direktnije u napad. Ali polako, bez zurbe.
Od fejsa odustani.
Unesi neke promene u zivotni stil - ubaci ove dve stvari: kreni na ples, i kreni na neki fitnes, ali neka ti pola treninga bude trcanje na traci. Em ces podici samopouzdanje, em je dobro za zdravlje, em ces upoznati ceo sijaset novih ljudi, pogotovo na plesu gde su zene u velikoj vecini.
Promeni frizuru, promeni malo stil oblacenja, unesi neke vesele boje. Na ovoj slici bas delujes mracno u toj monohromatskoj kosulji.
Nabaci osmeh, zene to vole.
I samo lagano i dosledno ;)
 
nema žvaku,pristup i nije dovoljno uporan

zene hoce romansu , bajku

ponasaj se sa druge strane kao da je poznajes odavno

- - - - - - - - - -

Kad nesto ne ide, onda se menja.
Kako zracis - tako privlacis. Oduvek bilo i bice.
Moras da ubacis malo humora za smisao, malo pozitivne energije u celu tu musko-zensku pricu, i da se zayebavas a ne da direktno i napadno muvas. Nasmejes devojku, zezate se, opustis je, i kada osetis da dobijas neki pozitivan povratni signal, kreces direktnije u napad. Ali polako, bez zurbe.
Od fejsa odustani.
Unesi neke promene u zivotni stil - ubaci ove dve stvari: kreni na ples, i kreni na neki fitnes, ali neka ti pola treninga bude trcanje na traci. Em ces podici samopouzdanje, em je dobro za zdravlje, em ces upoznati ceo sijaset novih ljudi, pogotovo na plesu gde su zene u velikoj vecini.
Promeni frizuru, promeni malo stil oblacenja, unesi neke vesele boje. Na ovoj slici bas delujes mracno u toj monohromatskoj kosulji.
Nabaci osmeh, zene to vole.
I samo lagano i dosledno ;)

a i ovo su dobri saveti
 
ne foliras se dovoljno to njma treba
izmisli da si razveden,da te bivse salecu,propala ti sljaka pa pocinjes drugu,bivsa ti izljubomorise sadasnju na sms itd.
ako ti je bas stalo do savatavanja zemski to je recept
al dosadi brzo...

Ma ne mora ništa da folira, prosečna žena provali kada prosečan muškarac laže i folira + foliranje nije zdrava osnova za bilo koji odnos, drugarski ili ljubavnički.
Traži se nešto mnogo teže od foliranja: da iskreno veruje u svoju priču i svoj fazon :)

Umesto "dosadno mi je da gledam sam" kažeš "ma ne gleda mi se film, više volim da vozim bus, stalno u pokretu, akcija, ludilo, hoćeš da te vozim?" i žena - ako je to žena za tebe - kaže "hajde, baš je dobra fora". A ako je ne interesuje, ko je šiša, idemo dalje...
 
Ma ne mora ništa da folira, prosečna žena provali kada prosečan muškarac laže i folira + foliranje nije zdrava osnova za bilo koji odnos, drugarski ili ljubavnički.
Traži se nešto mnogo teže od foliranja: da iskreno veruje u svoju priču i svoj fazon :)

Umesto "dosadno mi je da gledam sam" kažeš "ma ne gleda mi se film, više volim da vozim bus, stalno u pokretu, akcija, ludilo, hoćeš da te vozim?" i žena - ako je to žena za tebe - kaže "hajde, baš je dobra fora". A ako je ne interesuje, ko je šiša, idemo dalje...
pa to nije njegov fazon i vecina radi posao zato sto mora
onda to nije zanimljivo zenama a i one rade tako posao pa u muskarcevoj profesiji vide izlaz
ti u stvari nudis zezanje na svoj racun,parodiju zivota koju zena nije u stanju sama sebi da smesti pa je lakse u dvoje
samo sto ta parodija izandja,to je fazon za odvajanje a ne za trajanje
doduse,nije se izjasnio decko o duzini trajanja,pa nek sam zakljuci...
 
pa to nije njegov fazon i vecina radi posao zato sto mora
onda to nije zanimljivo zenama a i one rade tako posao pa u muskarcevoj profesiji vide izlaz
ti u stvari nudis zezanje na svoj racun,parodiju zivota koju zena nije u stanju sama sebi da smesti pa je lakse u dvoje
samo sto ta parodija izandja,to je fazon za odvajanje a ne za trajanje
doduse,nije se izjasnio decko o duzini trajanja,pa nek sam zakljuci...

Ne nudim zezanje na svoj račun jer ne vidim ništa smešno u tom poslu.
Samo kažem da svako - žena ili muškarac - ima više šanse da bude prihvaćen od drugih ako prihvata sam sebe.
Budi zahvalan za ono što imaš - malo li je na ovu skupoću? - i uživaj koliko možeš i to bi bilo to.


ps. na celom svetu ljudi rade neki posao zato što moraju, to je sasvim normalno, legitimno, i lepo (bolje nego da kradeš, patiš jer nemaš posao, ili si bolestan pa ne možeš da radiš itd.)
 
Poslednja izmena:
Poenta je da postavljaoc teme mora da promeni puno toga kod sebe, kako svoj zivotni stil, tako i neka shvatanja.
Ali fora je u tome sto je vec u godinama kada se tesko prave neke velike promene.

Ja nisam tako pesimistična :)

8582286e174cde5dbd85c8f4338aaac5.jpg
 

Back
Top