Novi zakon – evo šta čeka svakog ko udari ženu!

Rade to žene pogotovu kada je taj nezreo za domaćina.Ipak ima još jednu mogućnost da se razvede ukoliko mu ne odgovara pa neka traži drugu ako ga neka uopšte hoće. Nije to nezeo domacin kao sto frank kaze. NEgo je to POkusaj da se obezvredi muskarac kao domacin i poglavar porodice , TO je jako opasna stvar..A kao sto sam dole inapisao. A stacemo za to sto ta zena... JE ga prevarila , da se razvede , Pa zena upravo sa ovim potezom laznog prijavljivanja , dobija mnogo vise beneficija od samog razvoda . JEr omalovazava svog buduceg supruga , zabranjujemu da vidja decu .. I JOs joj on placa alimentaciju , a ispada da je nevina i dobra dok sa drugim ljubavnikom zivi nemorlano.. Oce one razvod ali uz sve ove deneficije . U tome i jeste problem .. To je nepravda koaj se krije iza zakona o nasilju ... to je nepravda sto ce naterati 90 posto nevinih muskaraca da svoju cast i postenje upravo i nazalost brane ubijanjem . Eto sta je doneo namerno lose definisan zakon o nasilju u porodici ....

Kada bi bili ovde i natrapali neku ženu dobro potkovanu tim ženskim pravima????????????? Pa desilo bi se nešto stavili bi konopac o vratu,skočili u jezero ili pod tramvaj kao
onaj iz Bosne ili ili ?????? Zapamtite nešto kako Vi imate neko pravo i žena ima neko svoje pravo,e sada kako će ko svoje pravo iskoristiti zavisi kako je ko kreativan u tim
glupostima od prava.Jedina pravda je na groblje jer svi koriste to pravo da dobiju malo mesta na njemu-tu je pravi komunizam i svi su jednaki.
 
Poz. Ovde se uopste u ovom zakonu ne radi o nasilju nad bilo kim , nego se obespravljuje muskarac, ODuzimamu se cast i postovanje , I to je namerno tako tumacen zakon... Da bi se unistila porodica u srbiji...Zato sto se zna kako ce muskarac postupiti kako zena , Ako muskarca nevino optuzis uzme su dete i sva prava. I Pritom ga optuzis da je nasilnik i nije on ce da reaguje nazalost da bi se odbranio ili nasiljem ili ubistvom... To oni sto su ovako definisali zakon znaju. Taj zakon je jako los zakon , KOji deluje da je ispravan ali nije Danas je za svako musko u srbiji velikki rizik da udje u brak , ili u neku vezu sa zenom,.. JEr u samom startu sva su mu prava oduzeta.. U startu je proglasen kao nasilnik samo ostavljen u milost i nemilost zene sa kojom je dali ce da ga prijavi. Oduzett mu je identitet, vise nije suprug i muz , i muskarac,.. Sad je nasilnik i sadista koji mora da robuje zenama i sistemu koji je nepravedan.. A oni koji to nisu spremni moraju da ubijaju da bi dokazali nevinost:D
 
Kada bi bili ovde i natrapali neku ženu dobro potkovanu tim ženskim pravima????????????? Pa desilo bi se nešto stavili bi konopac o vratu,skočili u jezero ili pod tramvaj kao
onaj iz Bosne ili ili ?????? Zapamtite nešto kako Vi imate neko pravo i žena ima neko svoje pravo,e sada kako će ko svoje pravo iskoristiti zavisi kako je ko kreativan u tim
glupostima od prava.Jedina pravda je na groblje jer svi koriste to pravo da dobiju malo mesta na njemu-tu je pravi komunizam i svi su jednaki.
... OVDE NE PISEMO DA ZENA NEMA PRAVO ,, onA JE I PRE OVOG ZAKONA IMALA PRAVA. oVDE SE RADI O NAMERNO LOSE IZDEFInisanom zakonu, KOji ima za cilj da unisti srpsku porodicu i brak uopste.. Ima za cilj da stvori vece i jace nasilje.. To je uradjeno tako sto se zna kako muskarci razmisljaju a kako zene razmisljaju.. I ovim zakonom i ovakom definicijom . Muskarac biva ponavljam .Biva maltletiran vredjan , pa onda lazno optuzen lezi u zatvoru 30 dana , dok ta osoba sto ga je lazno optuzila sedi u njegoj kuci , Kasni je mu uzima decu, Mora da placa alimetnaciju i sto je najgore biva oznacen kao nasilnika i ako nista nije uradio ,. I Pre braka i pre bilo kakvog odnosa izmedju muskarca i zene , Sa ovim i ovako definisanim zakonom muskarcu bivaju oduzeta sva prava. Biva uvredjen , biva omalovazen, Nema vise identitet kao suprug , i Unapred biva zlocinac, I svakom muskarcu u srbiji ostaju sani dve stvari , ILi da se nikad ne zeni ili udje u neki odnos sa zenskom ,... ILi da udje u odnos da ceka da ga lazno optuzi i da je nazalost ubije kako bi se izborio za svoja prava i odbranio cast i POkusao ljudima da ukaze na nepravdu i jako los i sramotan zakon :D
 
Лука Лазукић претукао Наташу Беквалац.




stop-nasilju-nad-zenama.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislim da je zakon opet 'slab' sve mi izgleda da drzava dopusta nasilje. Znam coveka koji je silovo zenu i bio je u zatvoru manje od godinu dana,a ja njega da pretucem zavrsio bi isto.
Zato je u Rusiji dobar zakon,ako neko pokusa zenu da siluje zena ima pravo da ga ubije.
A nasilje ko nasilje se desava cesto dal nad zenama ili u skolu...
Zato treba da se vrati komunizam-posaljes na Goli Otok i miran,90% je umrlo ili ubijeno na Golom Otoku a i ovo sto su preziveli 10% verovatno su imali neke posledice

Po nekim istrazivanjima kazu da bi svaki treci muskarac silovo a da nema posledice-strasno...
 
Zakon, ovako napisan, nije ravnopravan. Protivnik sam nasilja, ali to ne znaci da zensko ne moze da udari muskarca kao sto i on moze nju. Navescu obican priemer. A koji moze biti cista realnost. Zena udari samar muskarcu, nema vidljivih dokaza da je to ucinila, musko uzme izudara je i ostavi vidljive tragove nasilja. Sta sad, zena inicira nasilje, prodje gore jer, khm, musko je snazniji i lako gubi kontrolu. Kako ce on da dokaze policija da ga je zena udarila. Plus, dodajmo na to da zena udari muskarca, a da on ne ucini nista, njega bi bio blam da ode u policiju da prijavi nasilje nad muskarcem, jer je to ispod casti muskarca. Zensko da te udari.. To je cesta pojava u skolama. Dolazi do verbalnog sukoba i onda devojka zavali samarcinu momku nekom. On je sada okruzen sredinom koja ceka reakciju.
1. Ako ne uzvrati - ***** je.
2. Ako uzvrati - on je nasilnik, on je varvarin, jadna devojka.

Cini mi se da neofeminizam daje previse prava zastite zenama. Ja jesam za jednakost, ali ne moze se stiti samo jedan pol. U zakonu treba napisati: Ako neko udari COVEKA snosice takve i takve posledice. Svi smo mi ljudi, pa pod recju covek mozemo obuhvatiti sve polove.

Ima izuzetaka kada muz bez razloga tuce zenu ili u odsutstva reci u verbalnom sukobu primeni silu jer je to najlakse... To jesu izuzeci.
Dodao bih jos samo ovo. Mnogo puta sam bio svedok u srednjoj skoli da je musko izlozen ponizavanju od strane devojaka sto je svejedno nasilje. To ostavlja mentalne posledice na osobu.
 

Back
Top