Novi zakon – evo šta čeka svakog ko udari ženu!

Ti govorišizgleda iz svojih muških šovinističkih poriva i zato nisi u stanju da shvatiš da su žene SLABIJI pol , i da je premlaćivanje žena jednako odvranto kao i premlaćivanje dece zato što su FIZIČKI SLABIJE i što je nasilje u braku najpodliji zločin i što razara porodice i ubija budućnost deci praveći od njih takođe nasilnuike,kriminalce,.....

Jel možeš to da skontaš?? , ili ćeš da daješ primer jednog šamara kao reprezentan primer nasilja spram žena u porodici poredeći ga sa udarcem žene na ulici.

Nisam te hteo vređati već sam ti pokušao objasniti kroz primer tako što ćeš sebe sagledati tako što tvoja sestra ili ćerka može biti žrtva nasilnog muža , pa mislim da bi onda drugu pesmu pevao i da ne bi pričao o lažnim prijavama kao glavnom problemu a vamo naše srpske,majke,sestre i ćerke muževi ubijaju i premlaćuju masovno.

Ti si baš GLUP........Ko je sporio da su žene slabiji pol?
Jesam li u prvom komentaru jasno rekao da se zalažem da se kazne za nasilnike POOŠTRE.
Ali samo u sllučaju da se za lažne prijave takodje ide u zatvor.
Zbog čega ti braniš lažljivice?
Kakve veze imaju žene kao slabiji pol, sa lažljivicama?
I one treba da budu zaštićene
?
Malkice si pobrkao lončiće.
 
Ti si baš GLUP........Ko je sporio da su žene slabiji pol?
Jesam li u prvom komentaru jasno rekao da se zalažem da se kazne za nasilnike POOŠTRE.
Ali samo u sllučaju da se za lažne prijave takodje ide u zatvor.
Zbog čega ti braniš lažljivice?
Kakve veze imaju žene kao slabiji pol, sa lažljivicama?
I one treba da budu zaštićene
?
Malkice si pobrkao lončiće.

Jesi li rekoa da je šamar surpuuzi i šamarr nepoznastoj ženi ista stvar?? , jesi.
Šta se praviš lud i govoriš čas jedno čas drugo.

Ko brani lažljivice?! , ja mislim da si ti opasni manipulant i muški šovinista koji je sad odjednom krenuo da brani naš narod od pomahnitalnih lažljivica koje eto masovno lažno svedoče protiv svojjih muževa.
Namerno skrećeš sa pravog velikog problema na nešto što je minorno svuda u svetu a kamoli kod nas ovde , pa će naši muškarci koji su većinom kao ti da pričaju o zaveri žena-qurvi i lažljivica koje eto iz čiste zlobe lažno svedoče protiv svojih muževa.

Daj primere tih lažnih prijava ako su tako veliki problem?? , daj primer velikog broja osuđenih muškaraca zbog lažnih prijava?? , a onda sve to uporedi sa brojem ubijenih žena i premlaćenih i kako se nasilinicci kažnjavaju.

Samo ženomrscu može pasti napamet da pomisli kako naše srpske majke,sestre i ćerke u velikom broju lažljivice poredeći to sa problem ubijanja i premlaćivanja žena
 
Jesi li rekoa da je šamar surpuuzi i šamarr nepoznastoj ženi ista stvar?? , jesi.
Šta se praviš lud i govoriš čas jedno čas drugo.

Ko brani lažljivice?! , ja mislim da si ti opasni manipulant i muški šovinista koji je sad odjednom krenuo da brani naš narod od pomahnitalnih lažljivica koje eto masovno lažno svedoče protiv svojjih muževa.
Namerno skrećeš sa pravog velikog problema na nešto što je minorno svuda u svetu a kamoli kod nas ovde , pa će naši muškarci koji su većinom kao ti da pričaju o zaveri žena-qurvi i lažljivica koje eto iz čiste zlobe lažno svedoče protiv svojih muževa.

Daj primere tih lažnih prijava ako su tako veliki problem?? , daj primer velikog broja osuđenih muškaraca zbog lažnih prijava?? , a onda sve to uporedi sa brojem ubijenih žena i premlaćenih i kako se nasilinicci kažnjavaju.

Samo ženomrscu može pasti napamet da pomisli kako naše srpske majke,sestre i ćerke u velikom broju lažljivice poredeći to sa problem ubijanja i premlaćivanja žena

Baš si gl.up.Naravno da BI TREBALO da bude isto..

Za svaki šamar slabijem polu, ista kazna....Zašto bi neko bio "privilegovan"?
Ja ne skrećem pažnjuu ni sa čega......da ponovim......TREBA POOŠTRITI kazne za svako naislje prema slabijima, bilo to žena, dete, invalid....li treba pooštriti kazne za LAŽOVE, koji svojim lažima dovode do zabluda i kazni potpuno nevinih ljudi, baš po tom pooštrenom zakonu.
Pa ako ćemo d akaznimo razbojnike, barabe i nasilnike, onda da kaznimo i lažljivce koji blate pošten svet.
Bez pooštravanja i tih kazni Zakon nema nikakvog smisla, jer će se pretvoriti u uredbe za kažnjavanje.....

Nešto slično nakaradnom zakonu u Kini koji propisuje da ako povrediš nekoga u saobraćajnoj nesreći treba da ga izdržavaš dokle god se ne oporavi(doživotno ako je invalid) što je dovelo do toga da vozači kada udare pešaka, gledaju da ga dokrajče, jer će u zbiru jeftinije proći......
Isto tako bi ovja zakon bio besmilen bez kazni za lažne prijave.

Što se tiče tog epiteta "ženomrzac", dovedi sestru pa neka ti ona kaže da li sam......:per:
 
Baš si gl.up.Naravno da BI TREBALO da bude isto..

Za svaki šamar slabijem polu, ista kazna....Zašto bi neko bio "privilegovan"?
Ja ne skrećem pažnjuu ni sa čega......da ponovim......TREBA POOŠTRITI kazne za svako naislje prema slabijima, bilo to žena, dete, invalid....li treba pooštriti kazne za LAŽOVE, koji svojim lažima dovode do zabluda i kazni potpuno nevinih ljudi, baš po tom pooštrenom zakonu.
Pa ako ćemo d akaznimo razbojnike, barabe i nasilnike, onda da kaznimo i lažljivce koji blate pošten svet.
Bez pooštravanja i tih kazni Zakon nema nikakvog smisla, jer će se pretvoriti u uredbe za kažnjavanje.....

Nešto slično nakaradnom zakonu u Kini koji propisuje da ako povrediš nekoga u saobraćajnoj nesreći treba da ga izdržavaš dokle god se ne oporavi(doživotno ako je invalid) što je dovelo do toga da vozači kada udare pešaka, gledaju da ga dokrajče, jer će u zbiru jeftinije proći......
Isto tako bi ovja zakon bio besmilen bez kazni za lažne prijave.

Što se tiče tog epiteta "ženomrzac", dovedi sestru pa neka ti ona kaže da li sam......:per:

Smešan si k'o klinička smrt sa zadnjim komentarom.

Lepo sam ti rekao , ako postoji veliki problem sa lažnim optužbama daj navedi mi primere gde u velikom broju lažljivice blate pošten svet?? , a onda ga uporedi sa problemom ubijanja i premlaćivanja žena što je uzrok razbijanja porodica.
Ali tebe boli qurac za porodicu u decu , već izmišljaš i praviš bauk od nečega što je minorno samo zato što mrziš žene.

Ti si ženomrzac , a ženomrzac ne može biti niti pošten niti pametan , već samo baraba i nasilnik.

Ti otvori temu o pošasti lažnih prijava žena koje eto žene iz čistog hira i zlobe opanjakavaju muževe i oni idu u zatvor , ali za to daj dokaze i onda uporedi sa problem koji je na ovoj temi.

Ako ne navedeš dokaze onda si si dokazzao da si ženomrzac i kretenčina , a ako navedeš ja ću ti se izviniti , jel pošteno??
 
ignore...:bye:.....džabe i crtati.........budala ostaje budala.......

[BDovedi sestru da vidi kakav sam ženomrzac]:per:[/B]

Ti si lažov i ženomrzac , jer ako nećeš da podastreš dokaze o tome kako žene lažno optužuju muževe i da je to jednak problem kao premlaćivanje i ubijanje žena , onda je jasno da si upravo to , lažov i ženomrzac.

I to si potvdio još više time da preko foruma nekom vređaš familiju , ali OK , ingore i doviđenja.
 
Ti si lažov i ženomrzac , jer ako nećeš da podastreš dokaze o tome kako žene lažno optužuju muževe i da je to jednak problem kao premlaćivanje i ubijanje žena , onda je jasno da si upravo to , lažov i ženomrzac.

I to si potvdio još više time da preko foruma nekom vređaš familiju , ali OK , ingore i doviđenja.

А ти оно, чит'о у новинама да је премлаћивање жена огроман проблем?
 
cao. Ja bih ovde pisao o jednoj mnogo velikoj nepravdi.. IMa ih mnogo ali ja bih pisao za pocetak o ovoj jednoj velikoj nepravdi i zamolio bih da se o ovome ukljuce svi u dopisivanje... Ovako Postoji zakon o nasilju u porodici.. E taj zakon nije dobro definisan i u mesto da sprecava nasilje on ga jos vise i inspirise i produbljuje.kako . Namerno je napravljen zakon koji nije dobro definisan i na prvu loptu deluje ispravo ali nije... Evo primera . Zena koja je udata ili u partnerskim odnosima sa muskarcem. ona pocne zvocati, pokusa omalovaziti muskarca svaki dan na razne nacine u psiholloskom smislu, i onda ode i prijavi ga za nasilje u porodici i ako je on nije ni udario niti bilo sta od toga uradio. Sta se onda desava , ONda on prema novom zakonu odlazi 30 dana u zatvor. Ona zivi u njegovoj kuci , Ne dozvoljavamu da vidja decu , I kasnije mora da placa alimentaciju... A pritom je doziveo nasilje od strane zene , Doziveo nepravdu od strane zakona i zene. I BIo proglasen i ako je nevin da je nasilnik i samim tim je omalovazen kao muskarac , kao suprug kao muz i kao licnost , i njemu je nanesena velika nepravda ....Ovo je jako opasna nepravda koja umesto da pomogne ljudima u srbiji da imaju skladan brak bez nasilja ona obespravljuje muskarca i direktno utice na jos gore i zesce nasilje . I zato vi gledate i citate kako je muz ubio zenu . JEr mu je naneta gore navedena nepravda :D
 
cao. Ja bih ovde pisao o jednoj mnogo velikoj nepravdi.. IMa ih mnogo ali ja bih pisao za pocetak o ovoj jednoj velikoj nepravdi i zamolio bih da se o ovome ukljuce svi u dopisivanje... Ovako Postoji zakon o nasilju u porodici.. E taj zakon nije dobro definisan i u mesto da sprecava nasilje on ga jos vise i inspirise i produbljuje.kako . Namerno je napravljen zakon koji nije dobro definisan i na prvu loptu deluje ispravo ali nije... Evo primera . Zena koja je udata ili u partnerskim odnosima sa muskarcem. ona pocne zvocati, pokusa omalovaziti muskarca svaki dan na razne nacine u psiholloskom smislu, i onda ode i prijavi ga za nasilje u porodici i ako je on nije ni udario niti bilo sta od toga uradio. Sta se onda desava , ONda on prema novom zakonu odlazi 30 dana u zatvor. Ona zivi u njegovoj kuci , Ne dozvoljavamu da vidja decu , I kasnije mora da placa alimentaciju... A pritom je doziveo nasilje od strane zene , Doziveo nepravdu od strane zakona i zene. I BIo proglasen i ako je nevin da je nasilnik i samim tim je omalovazen kao muskarac , kao suprug kao muz i kao licnost , i njemu je nanesena velika nepravda ....Ovo je jako opasna nepravda koja umesto da pomogne ljudima u srbiji da imaju skladan brak bez nasilja ona obespravljuje muskarca i direktno utice na jos gore i zesce nasilje . I zato vi gledate i citate kako je muz ubio zenu . JEr mu je naneta gore navedena nepravda :D

Rade to žene pogotovu kada je taj nezreo za domaćina.Ipak ima još jednu mogućnost da se razvede ukoliko mu ne odgovara pa neka traži drugu ako ga neka uopšte hoće.
 
PRoblem je u tome , sto vi kao nasilje gledate samo fizicko nasilje .. POstoje i drugi i jaci vidovi nasilja koji se ne mogu lako dokazati , JEr kod fizickog nasilja odmah je cesto viidljiva promena.. A sta ce mo za umno nasilje , za emocionalno nasilje... TO moze da se vrshi godinama i da je nemoguce to lako dokazati,. Ko ce da veruje muskarcu kad mu zena radi tako nasilje/... JOs nesto pobrkali ste temu namerno.. Ovde u ovom zakonu o nasilju u porodici je namerno napravljeno to da se muskarac obezvredi.. Da zena ima apolutnu moc.. I da samim tim dovodi do ubistva ili gubitka muza i muskarca kao licnosti u drustvu ,. ON to vise nije ,. Jer onaj trenuak kad ga zena partnerka lazno prijavila , oN biva obelezen kao nasilnik ,. biva mu oduzeto pravo da bude muz i suprug , uzimaju mu se prava nad decom i mora da placa alimentaciju ... Samim tim se ponizava i vredja i ona to dovodi do njegovog odgovora sistemu a to jeste ubistvo svoje ili tudje ... to je namerno napravljeno sa tim ciljem ....I zene mogu da vrshe nasilje nad ostalima i nad muskarcima ,.POgledajte dobro tu temu.... Pa odna dodjite da pricamo , ali ne uzmite u obzir fizicko nasilje samo nego i sva ostala vidova nasilja s
 
O cmeu vi rpicate ... vi izostavljate sve ostale vidove nasilja. GLEdate samo fizicko a ostali su vidovi nasilja jos gori i tesko dokazivi... Ali nije istina to da ako muskarca udari zena samarmom da ide u zatvor ... TO nije tacno. Evo pre neki dan na ulici zena udara muskarca niko nista ... NI policija ni prolaznici , ali kad je muskarac samo gurnuo zenu da se odbarni svi su skocili... E onda sam i ja morao da nastupim pa da stanem na stranu pravde.. Ali to je samo fizicko nasilje , a to sto se od strane nekih zena prema svima ostalima vrshi i umno i emocionalni ili ti psihicko nasilje to se zanemaruje ///a gore je nego bilo koje drugo fizicko :D Zato ovaj zakon o nasilju u porodici namerno nije pravilno definisan , da bi umesto da spreci nasilje on ga pogorsao svaki vid nasilja i emocionalan i psihicki i fizicki , I Ovaj zakon je obezvredio muskarca. proglasio ga krivim i ako nije kriv... sto dovodi do borbe muskarca protiv sistema da odbrani pravdu i da se izbori za identitet :D
 
A stacemo za to sto ta zena... JE ga prevarila , da se razvede , Pa zena upravo sa ovim potezom laznog prijavljivanja , dobija mnogo vise beneficija od samog razvoda . JEr omalovazava svog buduceg supruga , zabranjujemu da vidja decu .. I JOs joj on placa alimentaciju , a ispada da je nevina i dobra dok sa drugim ljubavnikom zivi nemorlano.. Oce one razvod ali uz sve ove deneficije . U tome i jeste problem :D
 
Rade to žene pogotovu kada je taj nezreo za domaćina.Ipak ima još jednu mogućnost da se razvede ukoliko mu ne odgovara pa neka traži drugu ako ga neka uopšte hoće. Nije to nezeo domacin kao sto frank kaze. NEgo je to POkusaj da se obezvredi muskarac kao domacin i poglavar porodice , TO je jako opasna stvar..A kao sto sam dole inapisao. A stacemo za to sto ta zena... JE ga prevarila , da se razvede , Pa zena upravo sa ovim potezom laznog prijavljivanja , dobija mnogo vise beneficija od samog razvoda . JEr omalovazava svog buduceg supruga , zabranjujemu da vidja decu .. I JOs joj on placa alimentaciju , a ispada da je nevina i dobra dok sa drugim ljubavnikom zivi nemorlano.. Oce one razvod ali uz sve ove deneficije . U tome i jeste problem .. To je nepravda koaj se krije iza zakona o nasilju ... to je nepravda sto ce naterati 90 posto nevinih muskaraca da svoju cast i postenje upravo i nazalost brane ubijanjem . Eto sta je doneo namerno lose definisan zakon o nasilju u porodici ....
 

Back
Top