Macka nece da dodje kuci :O

Energy King

Početnik
Poruka
3
E ovako,nov sam ovdje(zapravo registrirao sam se samo da pitam nesto,hvala svima koji odgovore)
Pa da pocnem:Imam macku zenka otprilike stara 8-9 mjeseci,preko noci je u kuci(spava) a po danu je pretezno napolju e sad znam da su mjeseci parenja za macke,sad me zanima je li normalno da ode zenska macka na 1-2 dana negdje i da nece da dodje kad je dozivas inace uvjek dodje da spava u kuci ali evo danas je nema....I ovih dana vidjam po 2-3 macke za njom idu sad ne znam jesu li macori ili isto zenke,ali najvise me interesuje je li normalno da ode tako i nece da dodje kuci,kazem uvjek je dosad dolazila kuci da spava preko noci.Hvala
 
Da ne dođe kad je ti zoveš - to je normalno, nisi izabrao pravi trenutak.
Da ne dođe ni kad ogladni - to baš i nije normalno, ali šta se može, naivna tinejdžerka pa joj je važniji provod nego jelo. A bože moj,svi smo bili mladi, stavi se u njenu situaciju :whistling:.
Ne brini, čim zatrudni opet će biti kućna ulizica, samo će da spava, umiljava se i jede kao mećava.
P.S.: Čim prođe parenje obavezno je očisti od glista, krpelja i buvetina koje je nakupila u švaleraciji :mrgreen:
 
Sad je nema vec 3 dan nakon jednog jutra kad je dosla od tad je nema,svugdje sam je trazio i po noci oko komsijiski kuca i avlijama,narod mislio da hocu da provalim u kuce,sta vi kazete ima li sanse da dodje opet ma da ja ne vjerujem i ako sam ja uvjek govorio doce,doce

Kad sam imao macora nisam se brinuo ni malo ode nekad i po 7-10 dana ali uvjek dodje i tako nonstop dok nije krepao ali za zensku macku mislim da nije normalno,ima li iko da zna tacan odgovor na ovo?
 
I moja glupa tinejdžerka je nestala na 3 dana, ja je već skoro ožalila - a ona se odjednom pojavila. Izgleda da je bila negde zatvorena, došla je čista i zdrava, samo izgladnela. Možda će tako i tvoja da se vrati, ali to je zaista redak slučaj.
 

Back
Top