ASP.NET Bomba?

menandar

Početnik
Poruka
12
Znam polako,
Skocice gomila pravih codera, i ispljuvace, slazem se do granice da treba vise mozga za druge platfome, ali polako. Ima mnogo pametnih ljudi, ali malo onih koji ce pametno da kazu. Gledam strane diskusione grupe i sizim. Teme prave, ozbilje, resavaju se problemi, ostaje u krugu kompjutrske kulture. Muka mi je da mi budemo losiji vecito i da kod nas nema, pa sam se ponadao da bi mogli malo da se organizujemo i otovrimo pravi forum o ASP.NETu
Ostavicu ovo kao pocetnu temu, odnosno pitanje da li se kod nas radi ASP.NET, i koliko ce se vas javiti, i na kom smo novou i zasto... Tako da je ovo prakticno poziv za ASP DEvelopere, ili one koji to zele da postanu.
Za pocetak, zasto ASP? Pa ako neko nema uslova da memorise sve funkcije, i da procita po stotinak strana za svaku funkciju i proceduru koju zeli da pozove, a ima zelju da napravi dinamicnu stranicu, i ne zeli da odustane kako bi mnogi sada dobacili, zasto ne ASP. Na prvu misao kazes, ako ne zelis da radis kao konj odustani, ali i sa ASPiom mora da se radi kao konj, samo je sve pri ruci. Lako ga je ubaciti u bilo koji graficki program ,manje vise naravno, svaki jezik dolazi u obzir, samim tim i njegova moc, stvarno zasto da ne. DA ne pricam o tome ako nekome to nije primarno zanimanje vec: hobi, ljubav, strast, ineresovanje...bilo sta. Stvarno zasto ne.
Moc ima, ogroman je, mozda ga treba iskoristiti.
Voleo bih da se skupi grupa ljudi koja bi mogla na nekom visem nivou da razmeni svoja iskustva.
Uzdravlje
 

Back
Top