Zelena gumena narukvica

foxq

Početnik
Poruka
27
Sta bi sad to trebalo da im predstavlja? Pitao ja sta im je, al sav odgovor je bio izbegavanje...

dakle, narukvica je gumena, ima oblik trake siroke 1cm debele 1mm, narandzaste boje (al ok ako mi da neko objasnjenje i za neku drugu boju, ako je taj oblik)

zna li neko sta to simbolise, posto je vidjam cesce nego brojanicu?
 
Borba protiv rasizma i siromastva u zemljama treceg reda.
Barem kod mene zato nose!
Ako mislis na te narukvice sa slike!
 

Prilozi

  • POWER.jpg
    POWER.jpg
    4,8 KB · Pregleda: 84
sve se kupuju u dobrodelne svrhe u europi kostaju 1 funt, u americi 1 dolar i 70% tih para ide u razne fundacije

ZUTE - borba protiv raka pod parolom "Livestrong" - Pocetnik cele ideje je biciklista Lance Armstrong (oboleo i izlecio se od raka) u saradnji sa Nike kampanjom
BELE - borba protiv siromastva
CRNO BELE - borba protiv rasizma u fudbalu
OSTALE BOJE - sportski borbeni duh pod sloganima "Postovanje!, Ekipa!, Igrac!, Sloboda! itd" isto tako se prodaju u dobrodelne svrhe ali su fundacije razlicite i ne unapred definisane...
 
blondi:
sve se kupuju u dobrodelne svrhe u europi kostaju 1 funt, u americi 1 dolar i 70% tih para ide u razne fundacije

ZUTE - borba protiv raka pod parolom "Livestrong" - Pocetnik cele ideje je biciklista Lance Armstrong (oboleo i izlecio se od raka) u saradnji sa Nike kampanjom
BELE - borba protiv siromastva
CRNO BELE - borba protiv rasizma u fudbalu
OSTALE BOJE - sportski borbeni duh pod sloganima "Postovanje!, Ekipa!, Igrac!, Sloboda! itd" isto tako se prodaju u dobrodelne svrhe ali su fundacije razlicite i ne unapred definisane...
ROZE - borba protiv raka dojke
 
blondi:
sve se kupuju u dobrodelne svrhe u europi kostaju 1 funt, u americi 1 dolar i 70% tih para ide u razne fundacije

ZUTE - borba protiv raka pod parolom "Livestrong" - Pocetnik cele ideje je biciklista Lance Armstrong (oboleo i izlecio se od raka) u saradnji sa Nike kampanjom
BELE - borba protiv siromastva
CRNO BELE - borba protiv rasizma u fudbalu
OSTALE BOJE - sportski borbeni duh pod sloganima "Postovanje!, Ekipa!, Igrac!, Sloboda! itd" isto tako se prodaju u dobrodelne svrhe ali su fundacije razlicite i ne unapred definisane...
Blab, a to li je to?! Ja mislila neki pomodarski hit. Znam da mi je bratanac iz Beograda, sa svjetkog prvenstva u košarci donio par komada u bojama (žuta, bijela, par plavih i jedna roze za moju kćerku).
 

Back
Top