HOMOSEXUALCI,ZA ILI PROTIV

http://www.gaysexoglasi.com/
Sta mislite o homosexualcima,vidim sve je vise ovakvih sajtova,licno sam za ljude koje nisu u toj bransi,ali citajuci ove oglase zgrozio sam se....

ja da klikcem na link i pokupim ko zna koji virus necu
ali licno nemam nista protiv, cak sam se druzila sa vise njih u inostranstvu i sjajni su :D
ne vidim sta tu ima da se ima protiv, nije kao da ce mene hebati u dupe pa da se mrstim :lol: nek radi sa svojim telom sta oce, mene intelekt i karakter zanima za druzenje
 
Poslednja izmena:
Jako bliske osobe su mi homoseksualci. Normalni ljudi, zdravi, pametni. Ne piše im na čelu šta su i samo retki znaju za njihovu homoseksualnost.

Ne znam kakve veze sad imaju ovi oglasi? Oglase pišu i strejt ljudi, ne znam šta je tu čudno?
Zgroziš li se čitajući strejt oglase?

- - - - - - - - - -

I zašto je prokleto bitno da li je neko za ili protiv njih? Oni postoje i postojaće nezavisno od toga. Ko sam ja i ko si ti da odlučuješ treba li takvi ljudi da postoje? Normalna prirodna pojava.
 
uopste ne ulazim u to da li su dupedavci ili tobdzije sve dok to sto rade rade u cetiri svoja zida..i ne zanimaju me
sve dok to ne pocnu da rade naulici..eeeeeee onda to prevazilazi ono personalno i pocinje da bude opste a protiv tog opsteg sam.
 
Nema tu sta da se bude za ili protiv, oni su realnost. Ali mislim da homoseksualizam opet treba da pocne da se smatra za bolest. Tako bi se mozda pronasao lek i pomoglo se tim ljudima da imaju normalne zivote. Vecina homoseksualaca umre od side i to veoma rano, uglavnom sami, nista ne ostave iza sebe. Umesto da traze neka prava bolje da prihvate da su bolesni
 
Nema tu sta da se bude za ili protiv, oni su realnost. Ali mislim da homoseksualizam opet treba da pocne da se smatra za bolest. Tako bi se mozda pronasao lek i pomoglo se tim ljudima da imaju normalne zivote. Vecina homoseksualaca umre od side i to veoma rano, uglavnom sami, nista ne ostave iza sebe. Umesto da traze neka prava bolje da prihvate da su bolesni
A što ti lepo ne nađeš nešto po čemu se razlikueš od okoline i proglasiš se za bolesnika, zalepiš sebi etiketu da si bolesna i tražiš lek? Zašto?
Lepo bi se osećala sa saznanjem da si bolesna, što da ne.
Ljudi se inače bolje osećaju kad priznaju da su bolesnici i da se razlikuju od "normalnih" ljudi nego kad jednostavno prihvate svoju prirodu kakvu im je nekakav bog dao.
Hajde, sigurno ima nešto, razmisli.

Veruješ da je tim ljudima potrebna pomoć? Oni svi plaču i kukaju, prosto vape sa pomoći i žele da vode normalne živote, kao što vidiš u oglasima. Glavna im je nesreća što nisu kao ti. Možda bi mogla da se uključiš u neku akciju za prikupljanje novca za lečenje, kad si već shvatila kako se njihovi problemi rešavaju.
 
A što ti lepo ne nađeš nešto po čemu se razlikueš od okoline i proglasiš se za bolesnika, zalepiš sebi etiketu da si bolesna i tražiš lek? Zašto?
Lepo bi se osećala sa saznanjem da si bolesna, što da ne.
Ljudi se inače bolje osećaju kad priznaju da su bolesnici i da se razlikuju od "normalnih" ljudi nego kad jednostavno prihvate svoju prirodu kakvu im je nekakav bog dao.
Hajde, sigurno ima nešto, razmisli.

Veruješ da je tim ljudima potrebna pomoć? Oni svi plaču i kukaju, prosto vape sa pomoći i žele da vode normalne živote, kao što vidiš u oglasima. Glavna im je nesreća što nisu kao ti. Možda bi mogla da se uključiš u neku akciju za prikupljanje novca za lečenje, kad si već shvatila kako se njihovi problemi rešavaju.

E aj mani me, necu tu da se raspravljam, rekla sam sta sam imala
 
Argument ti je "rekla sam šta sam imala". :zcepanje: Rekla si, pokazala si da ništa ne znaš.
Na šta misliš pod tim "ništa ne ostave iza sebe", pitam se. Nadam se da ne misliš pod tim na decu, nadam se da nisi toliko nisko.
Inače nije istina da ništa ne ostavljaju iza sebe, toliko genijalnih ljudi i naučnika je bilo, a ima i danas, među homoseksualcima. Na kraju, zašto je bitno išta ostaviti iza sebe? Ljudi prosto mogu da izaberu da žive od danas do sutra i da ne ostavljaju za sobom tragove, što da ne?

- - - - - - - - - -

 
Nema tu sta da se bude za ili protiv, oni su realnost. Ali mislim da homoseksualizam opet treba da pocne da se smatra za bolest. Tako bi se mozda pronasao lek i pomoglo se tim ljudima da imaju normalne zivote. Vecina homoseksualaca umre od side i to veoma rano, uglavnom sami, nista ne ostave iza sebe. Umesto da traze neka prava bolje da prihvate da su bolesni
Nije tacno da je to bolest, jos manje da vecina njih umire od side. To je vazilo tokom osamdesetih, a novije statistike kazu da nisu vise ugrozeni od ostalih.

Nemoj ljude proglasavati bolesnim samo zato sto su drugaciji od tebe.
 
Nema tu sta da se bude za ili protiv, oni su realnost. Ali mislim da homoseksualizam opet treba da pocne da se smatra za bolest. Tako bi se mozda pronasao lek i pomoglo se tim ljudima da imaju normalne zivote. Vecina homoseksualaca umre od side i to veoma rano, uglavnom sami, nista ne ostave iza sebe. Umesto da traze neka prava bolje da prihvate da su bolesni

ajme :pljus:
 

Back
Top