HOMOSEXUALCI,ZA ILI PROTIV

Najgori su oni gejevi što iz nekog razloga javno glume da su se navodno izlečili i da više nisu gejevi, takvi su davali neke intervjue. Ko zna koliko su im platili da glume a verovatno su i psihički pukli kada su pristali na tako nešto. Kako će takvi navodno izlečeni da imaju devojku, da se ožene, zar i jedna devojka zaslužuje takvu prevaru, mada ne verujem da bi išli tako daleko, ipak je samo gluma.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je u pravu, nisam birao seksualnost i ne mogu da je promenim koliko god da se trudim i takav sam kakav sam. Mogao bih da idem protiv svih ali ne mogu protiv sebe, mogu jedino da lažem i glumim i ako pitam sebe zašto sam ovakav kakav jesam, nemam odgovor.
 
Poslednja izmena:
Smešno je što misle da se mogu zaraziti i postati homoseksualci pa se kao bore za tradicionalnu porodicu, ne razumem šta time postižu. Homo ljudi su u manjini i to je normalno, ne razumem šta im znači borba protiv homoseksualnosti, takvi ljudi će se uvek rađati i ne razumem kako to misle da spreče.
 
Gej lobi je teorija zavere, da postoji i da je toliko jak i svemoguć gej ljudi ne bi svake godine protestvovali na paradama ne bi li bili pre svega bili prihvaćeni kao takvi kakvi jesu, već bi Gej lobi sredio sve to vezano za prava gej osoba.
 
Poslednja izmena:
Ma ti si decko tutumrak i to zesci.Cuj gej lobi teorija zavere..
Onda je i farmako-mafija teorija zavere.
Onda je i albanski lobi teorija zavere.
Ruska ili italijanska mafija teorija zavere.
Okupacija Palestine teorija zavere..
Feministicki lobi teorija zavere..

Mozda nisi retard,mozda si gej..(sto me s obzirom na sliku ne bi cudilo).
Protestvuju radi propagande.Oni koji su stvrano ugrozeni jesu muskarci heteroseksualne orijentacije.Pa eto mi ne protestvujemo,nemamo lobi.

Evo ponovicu opet,protiv necije seksualne orijentacije nemam nista.Imam protiv gej lobija.
 
Homoseksualnost i treba da bude prihvaćena, ljudi nisu krivi što su homoseksualci i ne treba zbog toga što su takvi kakvi jesu da trpe nasilje i ponižavanje, pedofilija i zoofilija nisu vid seksualnost, to je više vid nasilja i ko se za to bori, već sam pisao da pedofilija nema veze sa homoseksualnošću, pedofili su i strejt ljudi.
 
To su sve oblici seksualno devijantnog ponasanja..

- - - - - - - - - -

Nemas ti pravo da nekome nameces i reklamiras svoju seksualnu orijentaciju.Koga briga sta ti radis u svoja 4 zida..
Ni ja homoseksualcima ne namecem svoju orijentaciju i zato samo traim da nas ostavite na miru jer i mi vas ne diramo.
Te price o ugrozensti su price za malu decu.Zasto bi neko javno i na sav glas pricao da je gej? To je tvoja intimna stvar koga briga,ne opterecujte nas time..

I zato trebate biti tihi,mirni i raditi sta hocete kuci..jer homosekualizam jos dugo nece biti javno odobravan i tapsan,barem ne ovde.
Huligani nisu obican narod.Ti ako si strucan u svom poslu mozes biti gej sto puta il crni cigan, zaposlicu te.
 
Takav može biti samo neko ko je do te mere loš da naudi nedužnima, nebitno jel strejt, gej ili bi, lgbt populacija ne šteti nikome i nikoga ne ugrožava.

Nikoga nije briga šta ja radim u četiri zida niti se iko bori za to da se zna, biti gej nije stvar seksa.

 
Poslednja izmena:
Onda kažu ko vam šta brani, zadesilo im se da su strejt i kao po običaju razumeju samo potrebe sebi sličnih, tolerancija nula. Mogu sa suprotnim polom da imaju nešto, da imaju ljubav i slično a šta je sa onima koji sa suprotnim polom ne osećaju ništa, treba da vam se pokoravaju i sklanjanju jer vama iz nekih vama poznatih razloga to smeta. Umislili ste nešto, truju vas od malena raznim mržnjama pa ne vidite dalje od toga, toliko vas ograniče kao osobe kolektivno.
 
Poslednja izmena:
I dodao bih nešto iz Eleninog govora na konferenciji za Dan zaljubljenih:

"Uzmimo samo pet minuta da prepoznamo lepotu jedni drugih umesto što napadamo jedni druge zbog različitosti, to nije teško, tako je zaista lakše i bolje živeti i na kraju to je način da se spasu životi ali to može biti i teško jer ljubav prema drugim ljudima počinje tako što ćemo zavoleti i prihvatiti sebe. Znam da se mnogi od vas bore sa ovim, oslanjam se na vašu snagu i podršku. Danas sam ovde jer sam gej i jer možda mogu nešto da promenim, da pomognem drugima da im bude lakše i da imaju više nade bez obzira na mene. Ovo osećam ličnom obavezom i društvenom odgovornošću, takođe ovo radim i iz sebičnosti jer sam umorna od skrivanja istine. Patila sam godinama jer sam se plašila da se outujem, moja duša je patila, psihički sam pala i moja veza je ispaštala. Stojim ovde danas sa svima vama sa druge strane tog bola. Mlada sam ali sam naučila da su ljubav, lepota, uživanje pa čak i bol neverovatni darovi koje čovek daje i dobija. Zaslužujemo da iskusimo ljubav u potpunosti, jednako bez srama i kompromisa. Toliko dece pati zbog odbacivanja, maltretiranja, zlostavljanja zbog toga ko su, previše napuštanja, ostajanja bez doma, samoubistava. Možete promeniti to i promenili ste ali nisam vam ja bila potrebna da vam to kažem i zbog toga je ovo malo čudno. Hvala što ste me inspirisali, hvala što ste mi pružili nadu i molim vas promenite svet zbog ljudi poput mene, srećan Dan zaljubljenih, volim vas."
 
Ali branša haha, nigde veze.

Primetio sam da su u ovoj temi prava lgbt osoba branili strejt ljudi, što mi je bilo malo i čudno jer sam navikao da to rade uglavnom ljudi lgbt populacije, možda grešim ali koliko sam primetio niko nije gej osim ako je možda neko bi ali ne bih da nagađam.
 
Takav može biti samo neko ko je do te mere loš da naudi nedužnima, nebitno jel strejt, gej ili bi, lgbt populacija ne šteti nikome i nikoga ne ugrožava.

Nikoga nije briga šta ja radim u četiri zida niti se iko bori za to da se zna, biti gej nije stvar seksa.


Ma ajde ..uzimas pijanu balavurdiju kao uzorak.Homofobija nije rasprostranjena,a pederluk nikada nece biti prihvacen sa odusevljenjem i ne treba.Pomirite se sa tim.
 
Nisam kontradiktoran,Hteo sam reci ako npr. ne zelim da te zaposlim,to moze biti zbog nedostatka kvalifikacija a ne zbog seksualne orijentacije(koga bi normalnog interesovalo to sto je nebitno za posao).A ti bi se odmah pozvao na diskriminaciju homoseksualaca.. Za diskriminaciju su potrebni dokazi. Ne,ne smeta mi.. a kako cu vas zvati gej ili derpe to je moja stvar.
 
Neću ovde u Srbiji ići da tražim posao kao gej osoba, pa eto bilo je slučajeva da su ljudi na primer zbog toga što su transsgender dobijali otkaze a izgovori poslodavaca bi verovatno bilo nešto drugo a ne seksualnost, takvih slučajeva ima i među gej ljudima. Pa ovde u Srbiji dokazi i nisu potrebni uzme li se u obzir stepen homofobije, skoro sam čuo da negde hoće da daju otkaz nekome jer su otkrili sa je gej. Onda je moja stvar da li ću te zvati ljakse ili tenkre.
 
Poslednja izmena:
Znaci tvoja ugrozenost se zasniva sto si nesto od nekog cuo,neko ti je nesto rekao,nesto si negde procitao..pa da.
Radi sta hoces.Ja necu vise da se zamaram ovom temom,napisao sam sta sam imao.

Problem u Srbiji je sto ljudi pristaju da rade za 200 evra a ne neka tkz ugrozenost homica.
 

Back
Top