HOMOSEXUALCI,ZA ILI PROTIV

Našao si tri najkretenskije zemlje za primer..zašto?

A zasto su ove zemlje najkretenskije po tebi :?:
Da li ti poznajes istoriju ovih zemalja i koliko dugo postoje te drzave :?:
I nisu jedine koje zabranjuju nesto sto je abnormalno.

Da li je za tebe ovo normalno :?:

maxresdefault.jpg
 
A zasto su ove zemlje najkretenskije po tebi :?:
Da li ti poznajes istoriju ovih zemalja i koliko dugo postoje te drzave :?:
I nisu jedine koje zabranjuju nesto sto je abnormalno.

Da li je za tebe ovo normalno :?:

ti ovo vidiš kao provokaciju
ja ovo vidim kao igru, što je svakako normalnije i zdravije od logora, zatvora, gulaga, smrtnih kazni zbog veleizdaje partije i hapšenja desetina hiljada učitelja i novinara (što ti je poslednja moda ui turskoj)

gde bi nam bio kraj kada bi se više igrali
 
do skoro nisam imao ništa protiv, međutim u poslednjih par godina otkako je počelo nasilno nametanje prava gej populacije i njihovo uguravanje u institucije i njihovo na kvarnjaka nametanje vrednosti, ogavni su mi
misim razumem ja da je ceo Brisel gej skupina al misim brate
 
Svako ljudsko biće ima pravo da voli i bude voljeno. U svakoj ljudskoj grupaciji ima dobrih ljudi i govana. Ako bi se obazirali samo na govna, onda bi mrzeli ceo svet. Govna treba ignorisati, a dobre ljude podržati, nema veze dal su crni, beli, pravoslavci, katolici ili homoseksualci. :cool:
 
Aman ljudi radim sa njima svaki dan i nikakvih problema nemam, ali oni ne isticu svoje opredeljenje i niko ih ne bije i ne izivljava se nad njima, jer su zakonom zasticeni.
Ali, na ulici izrazavati svoje seksualno opredeljenje, to nema nikakvog smisla.
A pored toga da im se da dete na usvajanje, da bi od normalnog deteta stvorili debila,e zato sam protiv 100 %.A posebno kada muskarci usvoje dete , pa ga iskoriscavaju i
daju drugima da ga iskoriscavaju, to je dokaz da su oni menatlno bolesni i neuracunljivi.
Izaci na ulicu, prerusavati se u kojekave klovnovske kostime da se time dokaze, Sta, pa upravo ta redardiranost, kojom se oni ponose.

NYC_Pride_2015_Guy_in_G-String_resized_credit.jpg



220px-SM_Gay_Slaves.jpg


83466758.jpg
 
Dobro ne bih bas voleo da pomru ili da ih pobiju i oni su ljudi, ali uopste mi nije zao sto ih ovi huligani matletiraju.

Sto je najgore nasa draga Srbija takve ljude podrzava i dopusta im gej paradu pred celim svetom, najgora smo drzava sto se mnogih stvari tice. Da nam je jedan predsednik u Srbiji kao sto je Putin, bolje bi bilo. A i on je covek zabranio gej paradu u Rusiji u narednih 100 godina.
 
Znaci super sto ih huligani maltretiraju.
Mislim da bi prvo ovi deklarisani kao hrabre muskarcine, trebali prvo da prestanu da se uvlace u dupe huliganima i slicnim.
Ako si pravi baja, onda ces stiti slabije, a ne na stranu dzukelica malih koji su jaki samo u coporu.
 
Tako je. Stephanose, ne razumem zasto ti parada smeta. Ja recimo uopste ne razmisljam o tome, oni paradiraju, ja imam svoj zivot koji nema veze s tim i uostalom sve manje tome i vecina drugih ljudi pridaje znacaj. Pomenuti huligani im samo daju besplatnu reklamu, ali je verovatno za njih previse komplikovano da to ukapiraju. Toliko o huliganskoj pameti.
 
Poslednja izmena:
Drugo ako si pravi baja, tebe nece ugrozavati necija seksualnost.
Onaj koji je nesiguran u svoju seksualnost oseca se ugrozenim...
Kao sto napisah gore u jednom postu:
Ne smeta kada paradiraju polugole zene obucene u perje i tako iskazuju svoju seksualnost.
Ili kada mi paradira Ceca sa 100 000 vati na glavnom trgu i odzvanja didu didu le, obucena kao dekorisano prasence za bozic. To ne smeta? Sise moze a?

Ovde je pitanje, da li ljudi u opste mogu da paradiraju i tako iskazuju svoje neko grupno obelezje i identitet u zemlji ili ne.
Ako je zabranjeno, onda zabrani sve to. Necu onda ni gejevi, ni svinjetina, necu ni karnevale nista od toga. Sve sklanjaj sa ulice.

- - - - - - - - - -

Tako je. Stephanose, ne razumem zasto ti parada smeta. Ja recimo uopste ne razmisljam o tome, oni paradiraju, ja imam svoj zivot koji nema veze s tim i uostalom sve manje tome i vecina drugih ljudi pridaje znacaj. Pomenuti huligani im samo daju besplatnu reklamu, ali je verovatno za njih previse komplikovano da to ukapiraju. Toliko o njihovoj pameti.

Rekoh ja, Ovde treba parada glupih.
 

Back
Top