MARIN LE PEN ŠOKIRALA EU:Amerikanci žele RAT U EVROPI

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
Kandidatkinja za predsednicu Francuske Marin le Pen tokom svoje posete Moskvi sastala se sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i sa jednim brojem poslanika Dume i tom prilikom rekla da deli stav Rusije o Ukrajini

- SAD imaju cilj da pokrenu pravi rat u Evropi naoružavajući Ukrajinu. Žele da prošire NATO zonu do granice sa Rusijom… SAD vrši pritisak na trenutnu vladu Ukrajine, koja razmišlja u istom smeru, da se pridruže NATO- zaključila je Le Pen.

krenulo drukanje..nisam ja majke mi tu nista kriva ..on je..:D

http://www.informer.rs/vesti/svet/1...jine-napada-Rusiju-Amerikanci-zele-RAT-EVROPI
 
Poslednja izmena:
NATO je vojna zaštita Glavnog Bankara
služi za premlaćivanje neposlušnog dužnika koji se o jadu uzajmio kod Glavnog Bankara
poput naše smrdljačke policije koja otima starim samcima stanove i izbacuje ih napolje,

isto tako napda i one koji nisu dužnici.
Tako su napali Čaušeskua kada je vratio sve pare.
Danas Rumuni žive u strahu dal će im Nemačka gasi struju ako joj ne plate račun.

Dakle nije naša policija izmislila rupu na saksiji, samo je pitanje da li si šljam civilizacije ili nisi...
 
Kandidatkinja za predsednicu Francuske Marin le Pen tokom svoje posete Moskvi sastala se sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i sa jednim brojem poslanika Dume i tom prilikom rekla da deli stav Rusije o Ukrajini

- SAD imaju cilj da pokrenu pravi rat u Evropi naoružavajući Ukrajinu. Žele da prošire NATO zonu do granice sa Rusijom… SAD vrši pritisak na trenutnu vladu Ukrajine, koja razmišlja u istom smeru, da se pridruže NATO- zaključila je Le Pen.

krenulo drukanje..nisam ja majke mi tu nista kriva ..on je..:D

http://www.informer.rs/vesti/svet/1...jine-napada-Rusiju-Amerikanci-zele-RAT-EVROPI

Па и није неки шок.
 
za tebe nije..ti znas od pocetka sve a najkrace postove pises..ovi se ubise od pisanja i nista ne pogadjaju:D

EU zemlje ce krepati
vidjecete za malo godina

- - - - - - - - - -

To što je putin ružan ne znači da će Lepen pobediti.

Svaka zemlja koja se narusoguzila propala je, i to danas svi vide.

Trebali su sa onom stvar sto su ti
osjekli zabiti u tvoja posra... usta
 
Sad se setili da amerika zeli rat u evropi...to im nije padalo na pamet dok smo se mi klali sa siptarima....al kad je migrantska mecka zakucala na njihova vrata odmah kukaju......
Sve ce da vam se vrati, svaku nasu suzu i polomljen crep na krvou kuce cete da platite debelo iznad cene......i to ne parama jer param nista ne moze da se kupi !! Olosi jedni...
 
Sad se setili da amerika zeli rat u evropi...to im nije padalo na pamet dok smo se mi klali sa siptarima....al kad je migrantska mecka zakucala na njihova vrata odmah kukaju......
Sve ce da vam se vrati, svaku nasu suzu i polomljen crep na krvou kuce cete da platite debelo iznad cene......i to ne parama jer param nista ne moze da se kupi !! Olosi jedni...

Garantiramti
da ce EU olos izgoriti
 
Naravno da amerika kad god zapadne u ekonomsku krizu pokusa i obicno i uspe da izazove rat u Evropi .... i udje u rat kad se sve privede kraju da okupira, podeli kredite i zaradi na obnovi razrusenog ....i tako spasi dolar ( a to joj je i najbitnije ) ....

Ali ovo smo znali odranije ... nije otkrila toplu vodu ....

znamo mi al eu burgeri da znaju da im cemerika sprema klecku to cisto sumnjam..stvarno je ovo sok za evropljanina,saveznika cemerike..
 
Naravno da amerika kad god zapadne u ekonomsku krizu pokusa i obicno i uspe da izazove rat u Evropi .... i udje u rat kad se sve privede kraju da okupira, podeli kredite i zaradi na obnovi razrusenog ....i tako spasi dolar ( a to joj je i najbitnije ) ....

Ali ovo smo znali odranije ... nije otkrila toplu vodu ....


As usual, Mr. Pretty, you hit the nail on the head, read this article

Will Washington Risk World War III to Block an Emerging EU-Russia Superstate?


“Russia is an inalienable and organic part of Greater Europe and European civilization. Our citizens think of themselves as Europeans…That’s why Russia proposes moving towards the creation of a common economic space from the Atlantic to the Pacific Ocean, a community referred to by Russian experts as ‘the Union of Europe’ which will strengthen Russia’s potential in its economic pivot toward the ‘new Asia.’” — Russian President Vladimir Putin, “Russia and the changing world”, February 2012

The relentless demonization of Vladimir Putin is just one part of Washington’s multi-pronged strategy to roll-back Russian power in Central Asia and extinguish Putin’s dream of a “Greater Europe”. Along with the attempt to smear the Russian president as a “KGB thug” and “dictator”, the media has also alleged that Moscow intervened in the US presidential elections and that Russia is a serial aggressor that poses a growing threat to European and US national security. The media onslaught, which has greatly intensified since the election of Donald Trump in November 2016, has been accompanied by harsh economic sanctions, asymmetrical attacks on Russia’s markets and currency, the arming and training of Russian adversaries in Ukraine and Syria, the calculated suppression of oil prices, and a heavy-handed effort to sabotage Russia’s business relations in Europe. In short, Washington is doing everything in its power to prevent Russia and Europe from merging into the world’s biggest free trade zone that will be the center of global growth and prosperity for the next century.

http://www.globalresearch.ca/will-w...lock-an-emerging-eu-russia-superstate/5581516

The answer to that article is, hell, yes
 
Kandidatkinja za predsednicu Francuske Marin le Pen tokom svoje posete Moskvi sastala se sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i sa jednim brojem poslanika Dume i tom prilikom rekla da deli stav Rusije o Ukrajini

- SAD imaju cilj da pokrenu pravi rat u Evropi naoružavajući Ukrajinu. Žele da prošire NATO zonu do granice sa Rusijom… SAD vrši pritisak na trenutnu vladu Ukrajine, koja razmišlja u istom smeru, da se pridruže NATO- zaključila je Le Pen.

krenulo drukanje..nisam ja majke mi tu nista kriva ..on je..:D

http://www.informer.rs/vesti/svet/1...jine-napada-Rusiju-Amerikanci-zele-RAT-EVROPI


Sta je tu - cudno?!
Zemlja ili preciznije receno - vlast te zemlje , koja je nakon `45 - te pokrenula i aktivno ucestvovala u pokretanju i vodjenju ratnih sukoba u preko 50 zemalja Sveta , rat vidi kao nesto sto "podize njenu privredu" i naravno , "donosi benefite gospodarima rata" i oligarsima u lokalu ...!
 

Back
Top