Zbog čega je tačno umro Rokfeler?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije tačno... ženu je pustio niz vodu a i da odmori dušu teglila 6 sinova, skoro ko Jug Bogdanova

medjutim on je skupljao ispravne organe i planirao genetskih 200 godina
falilo mu još 98

mislim da jedino pamet i kitu nije menjao

- - - - - - - - - -

ovo me zanima zbog ljubitelja tzv. MODERNE MEDIČINE koja tretira ljudsko telo kao kofu vode u koju samo sipaš hemiju i kreće proces
ok kreće proces, ali isto tako koji se proces stopira zbog prioriteta ovog invazivnog procesa?
e to već nesu učili

bitno da kažu da majke ne doje decu pa da deca budu zavisna od tableta



E PA OVOM NI PARE NISU POMOGLE PA POSTAVIH TEMU...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Posle tolikih uspešnih transplatacija ko zna čijih organa (bio je filantrop) a krvni sudovi u redu?
Nemojte da kažete da nije imao pare za vrh stručnjake oko sebe ili da mu kasnila zdravstvena sa čipom?

p.s. kod nas je svako stručnjak pogotovo ovi sa geografskim vezama po Beograd

svako ima svoj sudnji dan
moze da se batrga koliko hoce, kad dodje njegov dan za odlazak, nema necu
 
A i pravilno se kaze ROKEFELER, a ne ROKFELER.....
Njihovo je prezime Rockenfeler jer poticu iz jednog sela ( blizu mene) gde se svaka druga porodica zove Rockenfeller.
Medjutim , uobicajeno je da se ime nekog Amera pise onako kako je to u USA uobicajeno pa otuda i kod mene Rokfeler.
Rokefeler ne postoji, to bilo nesto kao Rke Koke, ali ti volis da seiririas , a meni, eto, to nista ne smeta.
I sta kazes , Japanci zive 100 godina?
Zive neki, al zive neki i u Srbiji, ali su se unuci tih Japanaca proslavili jer nisu prijavljivali smrt svojih baba, deda, nego su mrtvi
ladni kasirali i 10-15-20 godina nihove penzije tako da ziv covek danas ne zna koliko dugo Japanci stvarno zive.
 
Njihovo je prezime Rockenfeler jer poticu iz jednog sela ( blizu mene) gde se svaka druga porodica zove Rockenfeller.
Medjutim , uobicajeno je da se ime nekog Amera pise onako kako je to u USA uobicajeno pa otuda i kod mene Rokfeler.
Rokefeler ne postoji, to bilo nesto kao Rke Koke, ali ti volis da seiririas , a meni, eto, to nista ne smeta.
I sta kazes , Japanci zive 100 godina?
Zive neki, al zive neki i u Srbiji, ali su se unuci tih Japanaca proslavili jer nisu prijavljivali smrt svojih baba, deda, nego su mrtvi
ladni kasirali i 10-15-20 godina nihove penzije tako da ziv covek danas ne zna koliko dugo Japanci stvarno zive.

Zive Japanci dugo jer uglavnom jedu smrdljive ribetine...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top