SVEDOČENJE: Moji muslimani su mi nudili pare da ne govorim šta se desilo u Srebrenici

Ako su i svjesno zrtvovali. Nisu se sami pobili.... to su odradile snage Ratka Mladica.

Spominjete samo dogovor Alije i Klintona. Da li je i Karadzic sudjelovao u tom dogovoru sa Alijom i Klintonom ili je Mladic to izveo na svoju ruku?

Naravno da jesu, i to niko ne spori. Mi smo ih pobili i na to smo ponosni, uzimajući u obzir to što su oni radili u prethodnom periodu oko Srebrenice. Što se Mladića i Karadžića tiče, mislim da ništa o tome nisu znali, ili i ako jesu, bilo im je svejedno jer je ovima u Srebrenici sudbina svakako bila zapečaćena.
 
Naravno da jesu, i to niko ne spori. Mi smo ih pobili i na to smo ponosni, uzimajući u obzir to što su oni radili u prethodnom periodu oko Srebrenice. Što se Mladića i Karadžića tiče, mislim da ništa o tome nisu znali, ili i ako jesu, bilo im je svejedno jer je ovima u Srebrenici sudbina svakako bila zapečaćena.

Ti si zreo za ludnicu. Potencijalni ubojica i hodajuca opasnost u komsiluku.
 
Ti si zreo za ludnicu. Potencijalni ubojica i hodajuca opasnost u komsiluku.

Vidiš, priča o Srebrenici je i za Hrvate i muslimane sredstvo pranja za sopstvene zločine. Međutim, činjenica ostaje da su iz te Srebrenice transportovane žene, deca i starci autobusima na muslimansku teritoriju (što automatski potire sve priče o tome kako smo mi hteli da ih pobijemo iz čista mira, a oni jadni pili kahvu sa rahatlukom i gledali svoja posla), dok je pobijena ciljana grupa terorista koji su pre toga u periodu od tri godine ubijali sve srpsko oko Srebrenice, i to na najužasnije načine. Zaključak - metak u čelo im je bila laka smrt u odnosu na ono što su zaslužili.

Uzgred, da se dopunim nešto. Sećam se kada me je neki Hrvat ovde na forumu pitao da li bih isto razmišljao da su u pitanju bili srpski zarobljenici. Odgovorio sam mu da, ukoliko su ti srpski zarobljenici napravili isto ili slično što i muslimani u Srebrenici, puca i ne štedi municiju.
 
Poslednja izmena:
Mirsad Tokača, direktor IDC-a:

"Tokom našeg istraživačkog projekta ljudskih gubitaka pronašli smo oko 500 živih Srebreničana. Također imamo podatak da je nešto više od 7.000 osoba poginulo na tom prostoru, a nisu svi iz Sreberenice. Dakle, tu ima Vlaseničana, Zvorničana, Bratunčana, Višegrađana, Rogatičana, o čemu govori i podatak da smo evidentirali 70 osoba koje su sahranjene u Memorijalnom centru Potočari, a koje nisu stradale u Sreberenici", rekao je Tokača novinarima u Banjoj Luci. -

See more at: http://24sata.info/vijesti/bosna-i-...00-zivih-Srebrenicana-koji-vodili-kao-nestali.
 
Karadžić je u zatvoru, šta je sa Klintonom?

Klinton **** ***** ako mu se jos dize. Ovo sto govori taj Hakija... nebi se iznenadio da govori istinu. Politika tako funkcionira. Na van se kreira slika potpuno drugacija nego sto u stvari jest. Tako da potrcko kao sto je Klinton i ostali americki predsjednici nikad nece za nista odgovarati jer u stvarnosti kakva se prikazuje on nema veze sa bilo cime. Onaj tko kroji igru, taj ima i vojnu silu, ima novac, ima medije, pravosudje ... Sa svim time upravlja i kreira igru. Sve konce drzi u rukama. A to sto vecina ljudi toga nije svjesna... to je i cilj.
 
Klinton **** ***** ako mu se jos dize. Ovo sto govori taj Hakija... nebi se iznenadio da govori istinu. Politika tako funkcionira. Na van se kreira slika potpuno drugacija nego sto u stvari jest. Tako da potrcko kao sto je Klinton i ostali americki predsjednici nikad nece za nista odgovarati jer u stvarnosti kakva se prikazuje on nema veze sa bilo cime. Onaj tko kroji igru, taj ima i vojnu silu, ima novac, ima medije, pravosudje ... Sa svim time upravlja i kreira igru. Sve konce drzi u rukama. A to sto vecina ljudi toga nije svjesna... to je i cilj.

Cemu sve ovo, sta pokusavas da dokazes? Ocekujes empatiju za hrvatske i muslimanske zrtve a istu ne osecas prema srpskim. Kako mislis da ta stvar funkcionise? Jednostrano?
 
Cemu sve ovo, sta pokusavas da dokazes? Ocekujes empatiju za hrvatske i muslimanske zrtve a istu ne osecas prema srpskim. Kako mislis da ta stvar funkcionise? Jednostrano?

Izgleda da ti ne umes da citas. Tko uopce govori u srpskim ili hrvatskim zrtvama?

Procitaj jos jednom to gore napisano i mozda shvatis da govorim o politici svjetskih mocnika. Niti sam Srbe spominjao, niti Hrvate a najmane Muslimane.
 

Back
Top