Миленко Јованов: Јеремићева жена управља целокупним нарко тржиштем у Србији

Ne znam za vas ostale, ali ja vise ne mogu da izdrzim kada mi puste kampanjski spot ''gospodara''.
Ja mu ne bih dala psa da mi izvede na piskenje.
Pa kad ga u spotu vidim kako stoji u ''ćošku'' onako sav potuljen, povraća mi se.
Mene bi bilo sramota.
A posebno da pominje ''Djuliće''.
Sram ga bilo.
Za sve ove godine glumatanja.
Propadosmo bre.
Samo mi nesto nije jasno.
Zasto je prvo decidirano govorio da se nece kandidovati, a onda promenio misljenje?
Mislim da premijer jedne drzave žari i pali u državi, a ne predsednik? Predsednik je titula i moze da digne vojsku, seta se po svetu, kao predstavlja drzavu.
Sta je radio Tomislav? Nista. Samo figura.
Da li Vucic hoce da bude i predsednik i premijer?
Bogami, nesto se valja iza brega.
Sve mi je to jako sumnjivo.
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas ostale, ali ja vise ne mogu da izdrzim kada mi puste kampanjski spot ''gospodara''.
Ja mu ne bih dala psa da mi izvede na piskenje.
Pa kad ga u spotu vidim kako stoji u ''ćošku'' onako sav potuljen, povraća mi se.
Mene bi bilo sramota.
A posebno da pominje ''Djuliće''.
Sram ga bilo.
Za sve ove godine glumatanja.
Propadosmo bre.
Samo mi nesto nije jasno.
Zasto je prvo decidirano govorio da se nece kandidovati, a onda promenio misljenje?
Mislim da premijer jedne drzave žari i pali u državi, a ne predsednik? Predsednik je titula i moze da digne vojsku, seta se po svetu, kao predstavlja drzavu.
Sta je radio Tomislav? Nista. Samo figura.
Da li Vucic hoce da bude i predsednik i premijer?
Bogami, nesto se valja iza brega.
Sve mi je to jako sumnjivo.

Pa u Srbiji ne postoje institucije ni predsednika ni premijera ni ministra... Postoje budale koje zajasu vlast i same odredjuju ko ce u datom trenutku da bude glavni. Ustav za njih ne vazi.

U svakom slucaju, spremimo se da gledamo njegovo visocanstvo jos pet godina kako glumi u losoj pozorisnoj pretstavi, punoj patetike, fantomskih drzavnih udara, demagogije, njegovog jadnog i napacenog bate itd. Bice tesko ali mozda ima nesto dobro u tome. Mozda se posle pet godina Srbi konacno osveste.
 
Pa u Srbiji ne postoje institucije ni predsednika ni premijera ni ministra... Postoje budale koje zajasu vlast i same odredjuju ko ce u datom trenutku da bude glavni. Ustav za njih ne vazi.

U svakom slucaju, spremimo se da gledamo njegovo visocanstvo jos pet godina kako glumi u losoj pozorisnoj pretstavi, punoj patetike, fantomskih drzavnih udara, demagogije, njegovog jadnog i napacenog bate itd.
Bice tesko ali mozda ima nesto dobro u tome. Mozda se posle pet godina Srbi konacno osveste.
Ma gde...:lol:
 
Ne znam za vas ostale, ali ja vise ne mogu da izdrzim kada mi puste kampanjski spot ''gospodara''.
Ja mu ne bih dala psa da mi izvede na piskenje.
Pa kad ga u spotu vidim kako stoji u ''ćošku'' onako sav potuljen, povraća mi se.
Mene bi bilo sramota.
A posebno da pominje ''Djuliće''.
Sram ga bilo.
Za sve ove godine glumatanja.
Propadosmo bre.
Samo mi nesto nije jasno.
Zasto je prvo decidirano govorio da se nece kandidovati, a onda promenio misljenje?
Mislim da premijer jedne drzave žari i pali u državi, a ne predsednik? Predsednik je titula i moze da digne vojsku, seta se po svetu, kao predstavlja drzavu.
Sta je radio Tomislav? Nista. Samo figura.
Da li Vucic hoce da bude i predsednik i premijer?
Bogami, nesto se valja iza brega.
Sve mi je to jako sumnjivo.

i ja mislim da si u pravu...ovakvu opoziciju bi pobedio i Neša Slina
 
Ne znam za vas ostale, ali ja vise ne mogu da izdrzim kada mi puste kampanjski spot ''gospodara''.
Ja mu ne bih dala psa da mi izv.....

Samo mi nesto nije jasno.
Zasto je prvo decidirano govorio da se nece kandidovati, a onda promenio misljenje?


....
Sve mi je to jako sumnjivo.

Jao Mico, al ce tebe mangupi da iskoriste, nadji ti sebi nekog coru -ko Pozderca i drs ce njega kao nobl sponzorusa Natasica
Mnogo si naivna
Pa ja sam ga molio da se kandiduje i zbog mene se kandiduje, moram da preuzmem odgovornost za sve kvazimislece srbe
 
Poslednja izmena:
nego kako se biraju botovi - odbrambeni i ovi napadaci??
По категорији сендвича, урачунавајући коефицијент интелигенције, па све то кроз лични етички и морални склоп; пожудно је да све категорије буду ниске, а резистентност на "бот-улизам" високе, би коз оф сендвичи вит подригусха...
 

Back
Top