VUČIĆ ZA 3 DANA IZGUBIO 4% PODRSKE ! :D

Poruka
24.381
Dakle...
Kad nas vec zatrpavaju sa ovim debilnim tj kreiranim "istrazivanjima javnosti"...
Onda se poigrajmo sa istim :lol:


Krenimo hronoloski...

17.03.2017. i vest:

Istraživanje Demostata: Vučića podržava 57 % birača
http://rs.n1info.com/a235563/Vesti/Vesti/Istrazivanje-Demostata-Vucica-podrzava-57-odsto-biraca.html


TRI DANA POSLE...


20.03.2017. i vest:

Najnovije istraživanje: Vučić 53 %, VELIKO iznenađenje na drugom mestu
http://www.telegraf.rs/vesti/267839...-vucic-53-veliko-iznenadjenje-na-drugom-mestu


Dakle..
Vucic je u 3 dana izgubio 4% :lol::lol::lol:
Sto ce reci da su ova izmisljena "istrazivanja" najobicnija debilana...

Tako su i prosle godine pred izbore govorili kako SNS ima 58%...
A onda posle izbora i svih kradja do 10% glasova...i siroke koalicije sa svim i svacim....jedva nagurase 48%...

Dakle ove "agencije" imaju vrlo cudnu "statisticku gresku"...od celih 10% i vise...


....
 
A pazi sad....
Sutrasnji ALO...

alo_srb_0321_01.jpg



Dakle sad je Vucic na 49% :lol:


Znaci u 3 dana lupetanja tzv "agencija za istrazivanje"...
Vucicev rejting se kretao:

57%
53%
49%


:zcepanje::hahaha::rotf:


Sto ce reci da oni ciljano propagandno LUPETAJU i KRIJU stvarne rejtinge...


...

- - - - - - - - - -

S tim sto za razliku od "agencija za istrazivanje"...koje pevaju onako kako im se plati...

Kladionice su kao sto vidimo puno opreznije...jer ne bi da puknu milione isplate...


Pa tako dok agencije propagandno i naruceno lupetaju o 57%...
Kladionice su pak opreznije i realnije pa pominju stidljivo 49%...



....
 
Dace Bog da izgubi 40% a ne 4%....

U prvom krugu ce da osvoji ne vise od 35%, a u drugom krugu pada na drugo mesto !!! Bas kao sto ce i njegova zvezda u fudbalu.....jos samo malo.....narodu je preko glave njegovih srranja i to se oseca na svakom koraku.

Na miting u novom sadu mu doslo bar 5.000 iz ostatka srbije od ukupno 20.000 koliko je bilo (a mediji kazu 50.000 :hahaha: ) ......Putujuci cirkus.....

I gde je tacno na sajtu neke kladionice ta ponuda ??? ocu sveee da stavim da botoks usna ide ispod crtee AAAAaaa SVEEEE !!
 
Poslednja izmena:
Много ће људи гласати за Вучића. Имам у фирми људе глупе , једва саставља крај са крајем, а пене хвалећи Вучића. Други нису глупи али су лисице, траже корист при запослењу. Честити људи никад неће гласати за Вучића.
 
Много ће људи гласати за Вучића. Имам у фирми људе глупе , једва саставља крај са крајем, а пене хвалећи Вучића. Други нису глупи али су лисице, траже корист при запослењу. Честити људи никад неће гласати за Вучића.

Takve treba tuci
 
Dakle...
Kad nas vec zatrpavaju sa ovim debilnim tj kreiranim "istrazivanjima javnosti"...
Onda se poigrajmo sa istim :lol:


Krenimo hronoloski...

17.03.2017. i vest:

Istraživanje Demostata: Vučića podržava 57 % birača
http://rs.n1info.com/a235563/Vesti/Vesti/Istrazivanje-Demostata-Vucica-podrzava-57-odsto-biraca.html


TRI DANA POSLE...


20.03.2017. i vest:

Najnovije istraživanje: Vučić 53 %, VELIKO iznenađenje na drugom mestu
http://www.telegraf.rs/vesti/267839...-vucic-53-veliko-iznenadjenje-na-drugom-mestu


Dakle..
Vucic je u 3 dana izgubio 4% :lol::lol::lol:
Sto ce reci da su ova izmisljena "istrazivanja" najobicnija debilana...

Tako su i prosle godine pred izbore govorili kako SNS ima 58%...
A onda posle izbora i svih kradja do 10% glasova...i siroke koalicije sa svim i svacim....jedva nagurase 48%...

Dakle ove "agencije" imaju vrlo cudnu "statisticku gresku"...od celih 10% i vise...


....

не греше, намештају како им плате, углавном до самог краја ће овај имати преко 50% по свим анкетама.
он сигурно побеђује јер србину треба преко 10 година да схвати да га неко лаже-маже
 
Dakle...
Kad nas vec zatrpavaju sa ovim debilnim tj kreiranim "istrazivanjima javnosti"...
Onda se poigrajmo sa istim :lol:


Krenimo hronoloski...

17.03.2017. i vest:

Istraživanje Demostata: Vučića podržava 57 % birača
http://rs.n1info.com/a235563/Vesti/Vesti/Istrazivanje-Demostata-Vucica-podrzava-57-odsto-biraca.html


TRI DANA POSLE...


20.03.2017. i vest:

Najnovije istraživanje: Vučić 53 %, VELIKO iznenađenje na drugom mestu
http://www.telegraf.rs/vesti/267839...-vucic-53-veliko-iznenadjenje-na-drugom-mestu


Dakle..
Vucic je u 3 dana izgubio 4% :lol::lol::lol:
Sto ce reci da su ova izmisljena "istrazivanja" najobicnija debilana...

Tako su i prosle godine pred izbore govorili kako SNS ima 58%...
A onda posle izbora i svih kradja do 10% glasova...i siroke koalicije sa svim i svacim....jedva nagurase 48%...

Dakle ove "agencije" imaju vrlo cudnu "statisticku gresku"...od celih 10% i vise...


....

Demostat ima skromnu metodologiju i pristup...nema toliko značajnu preciznost kao recimo Ipsos.

Plus, to je istraživačka agencija u principu Demokratske stranke, tako da je prilično sigurno da bi u toj situaciji animozitet ljudi bio pojačan. Oni istražuju da bi videli kako Janković stoji...po sopstvenom priznanju svaki šesti im je sklopio slušalicu. Lično znam izuzetno veliki broj ljudi koji Vučića smatra manje zlo u poređenju sa Jankovićem, tako da je i za očekivati nešto više Vučićevo kotiranje.

S druge strane, ovo je mislim nerealno veliki procenat za Belog. Videćemo šta kažu daljnje ankete.
 
Poslednja izmena:
Ipak ima dosta ljudi koji su za vucka(isti fazon kao za slobu)... Tad nisam poznavao nikog ko je za njega, a on vazda pobedjivao... Dosta ljudi danas srecem koji ne hvale vucica, kude ga, ali tek nece glasati za nekog drugog... Prozbore koju protiv njega cisto da ne bude da su ovce u drustvu, ali sam ubedjen da ce glasati za vucka... Moj tast(seljak covek), kao kaze par losih stvari za premijera, a onda parafraziram; "jesi li video onaj vucicevica kako svima sve kaze u lice, ja ne znam kako ga ne ubiju? sve zna, opasan je" i "vidis sta pise za ovog jeremica odavao je neke tajne amerikancima dok je bio na vlasti, pa jeste sigurno"... "ma ovi svi opozicionari nemaju nikog na ovim skupovima, a jesi li video kod vucica, sve puno"... "izlepili plakate kod nas na stanici(u selu u kom zivi), vucica znas i vec ga iscepali, a znam ko je iscepao onaj ..... budala bre" ... eto tako razmislja prosecan srpski seljak :)
 
Ipak ima dosta ljudi koji su za vucka(isti fazon kao za slobu)... Tad nisam poznavao nikog ko je za njega, a on vazda pobedjivao... Dosta ljudi danas srecem koji ne hvale vucica, kude ga, ali tek nece glasati za nekog drugog... Prozbore koju protiv njega cisto da ne bude da su ovce u drustvu, ali sam ubedjen da ce glasati za vucka... Moj tast(seljak covek), kao kaze par losih stvari za premijera, a onda parafraziram; "jesi li video onaj vucicevica kako svima sve kaze u lice, ja ne znam kako ga ne ubiju? sve zna, opasan je" i "vidis sta pise za ovog jeremica odavao je neke tajne amerikancima dok je bio na vlasti, pa jeste sigurno"... "ma ovi svi opozicionari nemaju nikog na ovim skupovima, a jesi li video kod vucica, sve puno"... "izlepili plakate kod nas na stanici(u selu u kom zivi), vucica znas i vec ga iscepali, a znam ko je iscepao onaj ..... budala bre" ... eto tako razmislja prosecan srpski seljak :)

Batina je iz raja izasla..

- - - - - - - - - -


Velja je car bre!:D
 

Back
Top