SA PSOM ILI MAČKOM čak i kod predsednika opštine?

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.505
Osim u šetnju, kafiće i park, svog kućnog ljubimca ubuduće ćete moći da odvedete i do organa lokalne samouprave - ukoliko se prihvati predlog Skupštine opštine Vračar.

SO Vračar uputila je Skupštini grada Beograda predlog o ukidanju eksplicitne zabrane uvođenja pasa i mačaka u organe lokalne samouprave. Ovim predlogom, svakoj lokalnoj samoupravi ostavlja se mogućnost da samostalno odluči da li će to dopustiti ili zabraniti.

Ostaje da se vidi da li će krzneni prijatelji svaki odlazak do organa lokalne samouprave moći da učine zanimljivijim
.


http://www.blic.rs/vesti/beograd/sa-psom-ili-mackom-cak-i-kod-predsednika-opstine/1l3hvtp

********************


Дакле, свеопшта дебилизација напредује пуном паром.
 
Da sam predsednik moje opštine, vraćao bih svakoga
ko bi došao bez sibirskog tigra ili kavkaskog ovčara...!
Dokazano je da životinje deluju relaksirajuće na ljude....

Предлог је ОК....ионако онај мој по мени, делује неухрањено, пробао сам са сендвичима, замало да ме, мене, угризе за руку.......могу да замислим шта би другим
урадио да му понуде сендвич....а кад хоћу да га ражестим само покажем подригушу....
 
Zec je najpopularniji kućni mezimac još od rimskog doba

Medjutim RODENTI (skupljači) se kod nas nazivaju GLODARI
i po nekoj idiotskoj novokomponovanoj teoriji važe za prenosioce opakih bolesti
verovatno onih iz laboratorije...

ker i mačka takodje mogu da izazovu oko 32 neizlečive boleštine

nažalost baš na skupljačima se vrše najgori hemijski eksperimenti, umiranje u mukama
tobož da nadju lek

evo Rofeler im umro a onolike pare imao... i ko zna od koga navatali rezervne organe... ko te pita...
 
Poslednja izmena:
Што само жене?

pobogu ženska glavo pa jel si ti čitala u časopisu MAMA da deci potrebnija majka...
šta će ćale da se cima?

- - - - - - - - - -

Pa i treba zabraniti.Ja sam cula da frizeri imaju muke jer ih neki dovode i u salone.A to je nravno vrlo nehigijenski.

svašta ulazi u te frizerske salone.... nije njima do frezure nego do tračeva...
a muževi moraju da plaćaju te vaše trač patije i po 40 maraka
e paz da neću...
 
http://www.blic.rs/vesti/beograd/sa-psom-ili-mackom-cak-i-kod-predsednika-opstine/1l3hvtp

********************


Дакле, свеопшта дебилизација напредује пуном паром.

I na koji nacin to tebe ugrozava?

- - - - - - - - - -

Pa i treba zabraniti.Ja sam cula da frizeri imaju muke jer ih neki dovode i u salone.A to je nravno vrlo nehigijenski.

zasto? postoje bolnice, staracki domovi I sl. gde je dozvoljeno drzanje kucnih ljubimaca...ne samo da nijednom pacijentu ne fali ni dlaka sa glave vec je utvrdjeno da ovaj vid terapije veoma pozitivno deluje na njih...
 
I na koji nacin to tebe ugrozava?

- - - - - - - - - -



zasto? postoje bolnice, staracki domovi I sl. gde je dozvoljeno drzanje kucnih ljubimaca...ne samo da nijednom pacijentu ne fali ni dlaka sa glave vec je utvrdjeno da ovaj vid terapije veoma pozitivno deluje na njih...

Замисли неко ушета са стафордом у општину. Мислим, немају сви мале безопасне псе.

А за ту терапију животињама знам и подржавам је. Оне су лековите.
 
Замисли неко ушета са стафордом у општину. Мислим, немају сви мале безопасне псе.

А за ту терапију животињама знам и подржавам је. Оне су лековите.

pa ako useta cenim da ce ga drzati na lancu...
ovde je inace skoro svuda dozvoljeno unosenje pasa (javne ustanove inkluziv) i nisam cula da je nekad doslo do incidenta.
i ja svog svuda nosim/vodim sa sobom, doduse, nema vise od tri kile...
 
Замисли неко ушета са стафордом у општину. Мислим, немају сви мале безопасне псе.

А за ту терапију животињама знам и подржавам је. Оне су лековите.

Stafordi i slične rase moraju da nose korpe na ustima, to je zakon, to što ovde niko ne zarezuje, druga je stvar, da je normalno, kućni ljubimci bi mogli da ulaze svuda, naravno, poštujući pravila institucija u koje ulaze, ali ovde ljudi ne znaju ni da postoje pravila, na primer, ako šutne kera koji je ušao negde, smatrao bi da je u pravu, jerbo nigde ne piše drugačije, a njega mrzi da čita zakon..
 
Stafordi i slične rase moraju da nose korpe na ustima, to je zakon, to što ovde niko ne zarezuje, druga je stvar, da je normalno, kućni ljubimci bi mogli da ulaze svuda, naravno, poštujući pravila institucija u koje ulaze, ali ovde ljudi ne znaju ni da postoje pravila, na primer, ako šutne kera koji je ušao negde, smatrao bi da je u pravu, jerbo nigde ne piše drugačije, a njega mrzi da čita zakon..

Али не носе. Уопште не виђам псе са корпама.
 
Stafordi i slične rase moraju da nose korpe na ustima, to je zakon, to što ovde niko ne zarezuje, druga je stvar, da je normalno, kućni ljubimci bi mogli da ulaze svuda, naravno, poštujući pravila institucija u koje ulaze, ali ovde ljudi ne znaju ni da postoje pravila, na primer, ako šutne kera koji je ušao negde, smatrao bi da je u pravu, jerbo nigde ne piše drugačije, a njega mrzi da čita zakon..

Nervozni Srbin, a u prirodi sirovina, dobio u Švedskoj šest meseci zatvora,
jer je bacio mačku kroz prozor !
Ovde toliko ne dobije ni za ženu...
 

Back
Top